Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#466323 German engineering at its best! :metalo:
Το χειρότερο είναι να είναι κάποιο βραχυκύκλωμα κάπου και όχι ο εγκέφαλος. Γιατί ο εγκέφαλος αλλάζει εύκολα, το βραχυκύκλωμα, άντε βρες το....
:help:
Άβαταρ μέλους
By xenos
#466352 Αφού γελάς, πάλι καλά. :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#466542 Εγκέφαλος τελικά.Μου είπαν ότι θα τον στείλουν για επισκευή γιατί καινούριος κάνει 1800euro.
Εντάξει τον έχουμε ξεγράψει τον όμιλο. Τέτοια άθλια ποιότητα δεν έχω ξανασυναντήσει σε αυτοκίνητα...
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#466550
kostis20 έγραψε:Εγκέφαλος τελικά.Μου είπαν ότι θα τον στείλουν για επισκευή γιατί καινούριος κάνει 1800euro.
Εντάξει τον έχουμε ξεγράψει τον όμιλο. Τέτοια άθλια ποιότητα δεν έχω ξανασυναντήσει σε αυτοκίνητα...

Περαστικα Κωστη! :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#466551 τι να πω ρε Κωστη..μακαρι να είναι το τελευταιο.
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#466556 Άντε, ήρθε η ώρα να το δώσεις Κωστή.

< >
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#466569
kostis20 έγραψε:Εγκέφαλος τελικά.Μου είπαν ότι θα τον στείλουν για επισκευή γιατί καινούριος κάνει 1800euro.
Εντάξει τον έχουμε ξεγράψει τον όμιλο. Τέτοια άθλια ποιότητα δεν έχω ξανασυναντήσει σε αυτοκίνητα...

:lipsealed: :help:
Μικρό το κακό, δεν αγοράζεις MINI, ΒΜW και... Rolls-Royce! :lol:

Σας έχει ταλαιπωρήσει πολύ πάντως, μάλλον ήρθε η ώρα να το φτιάξετε και να το δώσετε. :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#466609 Ναι ,δε ξέρω...Το πρότεινα ήδη σήμερα ...Αλλά δεν θα είναι δική μού απόφαση. :)
Δεν υπάρχει μιλάμε.115.000km εξακύλινδρο και έχει μείνει 4 με 5 φορές σίγουρα.Εκτός όλα τα αλλά που έχει βγάλει :
φώτα ,μια διαρροή ψυκτικού και δε θυμάμαι τι άλλο.Εχω αρχίσει ήδη να ακούω και θόρυβο απο τη μπροστά αναρτηση. Μάλλον ψαλίδια θα είναι...
Και να πεις οτι διαπρέπει σε κάποιον άλλο τομέα...
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#466733 Μεγάλο λεμόνι σας βγήκε! :dizzy:

Η εμπειρία από την δική μου εξακύλινδη είναι ακριβώς η αντίθετη. Τώρα ποιος είναι ο τυχερός και ποιος ο άτυχος δεν ξέρω...
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#466736 Προβλήματα και στο mini και στη bmw . ΑΝ , λέω ΑΝ πηγαίνουν στο ίδιο συνεργείο θα στοιχημάτιζα οτι κάποιος έξυπνος μηχανικός χώνει τα χεράκια του προκαλώντας ζημιές για να αρμέγει .
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#466743 :dizzy: :dizzy:
Μια ματιά στο net και θα δεις οτι βγάζουν άπειρα προβλήματα ανά την υφήλιο.
Δε πάνε στο ίδιο συνεργείο,ούτε πήγαιναν ποτέ.Και τα δύο αγορασμένα καινούρια από Ελλάδα με ευλαβική συντήρηση.
Το ΜΙΝΙ έκανε 3 χρόνια service στο εξωτερικό οπού και συνέχιζε απτόητο να χαλάει.
Το θέμα είναι ότι και τα δύο άρχισαν τις βλάβες από πολύ νωρίς κάτω από τα 10.000km.
Άβαταρ μέλους
By dimik
#466778 Monday cars αμφοτερα?

Καλά τα Mini παίζει να είναι όλα Monday cars.

< >
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#466793
dimik έγραψε:Monday cars αμφοτερα?

Καλά τα Mini παίζει να είναι όλα Monday cars.

< >
The eternal Monday of the Mini factory
Άβαταρ μέλους
By xenos
#466799 Περιεργο για το ε39, γιατι νομιζω θεωρουνται αρκετα ποιοτικα σε σχεση με τα σημερινα.
Τα μινι σχεδον ολα ρημαδια βγαινουν. Δεν μπορω να καταλαβω πως καταφεραν τετοιο αποτελεσμα.