Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#610631 Συμπαθητικός ο Άσσος. Επιτέλους ένα πενβέ με εσωτερικό που συμβαδίζει με την εποχή. Όχι ότι έχει τίποτα ριζοσπαστικό αλλά τουλάχιστον δε μοιάζει και με φτωχός συγγενής όπως ήταν μέχρι πρότινος. Είναι τάφος φυσικά και δεν τρελάθηκα με τα φρένα ή την ανάρτησή του. Γενικά θυμίζει mainstream κατασκευή στο δρόμο και όχι κάτι που θα ενθουσιάσει. Ότι πρέπει δηλαδή για να πουλήσει. Επίσης είναι σίγουρα ποιοτικότερο από την A κλαςς με την οποία έχω γράψει καποιες λίγες χιλιάδες χλμ αλλά που όμως έχει ΠΟΛΥ καλύτερο μοτέρ με τα 163hp.

ΕικόναΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#610633 Μπετζίνα 140;
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#610634 Γιαπ
Άβαταρ μέλους
By sargus
#610697 Τι τραγική έλλειψη κινητήρων και αυτή; Από τα 140 να πηγαίνεις μόνο στα 300+ άλογα!
Άβαταρ μέλους
By Miatakias
#610714
Deleted User 1 έγραψε:Συμπαθητικός ο Άσσος. Επιτέλους ένα πενβέ με εσωτερικό που συμβαδίζει με την εποχή. Όχι ότι έχει τίποτα ριζοσπαστικό αλλά τουλάχιστον δε μοιάζει και με φτωχός συγγενής όπως ήταν μέχρι πρότινος. Είναι τάφος φυσικά και δεν τρελάθηκα με τα φρένα ή την ανάρτησή του. Γενικά θυμίζει mainstream κατασκευή στο δρόμο και όχι κάτι που θα ενθουσιάσει. Ότι πρέπει δηλαδή για να πουλήσει. Επίσης είναι σίγουρα ποιοτικότερο από την A κλαςς με την οποία έχω γράψει καποιες λίγες χιλιάδες χλμ αλλά που όμως έχει ΠΟΛΥ καλύτερο μοτέρ με τα 163hp.

ΕικόναΕικόναΕικόνα


Είσαι δοκιμαστής?
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#610775 Wannabe youtuber ειμαι! :s_bye
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#610821 Κατά τ' άλλα δεν έχει πάρει κατηφόρα το μαγαζί... Οι περισσότεροι αγοραστές της BMW θα ντρέπονταν να κυκλοφορήσουν με δαύτο, πόσο μάλλον να το αγοράσουν. Αλλά στ"@@ τους, έχουν βρει άλλους ν' αγοράζουν.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#610822 Θα τσιμπησω.

Τι εχουν οι αγοραστες BMW δλδς και θα ντρεπονταν; Αποφοιτοι ΑΣΚΤ ειναι; :lol:

Μην σου πω οτι ειναι φτιαγμενη για τον ΤΥΠΙΚΟ αγοραστη BMW . :whistlink:
Άβαταρ μέλους
By NiTse
#610823
Deleted User 1 έγραψε:Wannabe youtuber ειμαι! :s_bye

Τραβάς και βιντεάκια;;;
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#610824
Anonymous Founder έγραψε:Κατά τ' άλλα δεν έχει πάρει κατηφόρα το μαγαζί... Οι περισσότεροι αγοραστές της BMW θα ντρέπονταν να κυκλοφορήσουν με δαύτο, πόσο μάλλον να το αγοράσουν. Αλλά στ"@@ τους, έχουν βρει άλλους ν' αγοράζουν.


Οι οποίοι άλλοι δεν είναι αγοραστές BMW αλλά Daihatsu;

Κάτι επιπλέον υποννοείς αλλά δεν το λες.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#610825
g8777 έγραψε:Θα τσιμπησω.

Τι εχουν οι αγοραστες BMW δλδς και θα ντρεπονταν; Αποφοιτοι ΑΣΚΤ ειναι; :lol:

Μην σου πω οτι ειναι φτιαγμενη για τον ΤΥΠΙΚΟ αγοραστη BMW . :whistlink:

Ο μέσος αγοραστής BMW είναι τουλάχιστον απόφοιτος Deree. :rtfm:
Αφού είπα ήδη πως είναι ΤΑΜΑΜ για τον ΤΥΠΙΚΟ αγοραστή BMW.
:s_blush
Η ισχνή (και αισχρή) μειοψηφία που θέλει κάτι άλλο, μας είναι αδιάφορη, ας αγοράσει ΜΧ5 ξέρω γω. :s_dunno :s_cry

EDIT: Τώρα είδα πως έγραψα χαζομάρα. Παλαιότεροι, όχι περισσότεροι. :tomato:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#610827 Οι παλαιοτεροι λοιπον αγοραστες BMW μπορει και να ντρεπονταν να κυκλοφορησουν με 1 series. :iconcool:


:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: