Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#582104
mirage έγραψε:Είσαι ΟΚ με Χ4 και Χ6 και σε χαλά η GC. Wow
Κι όμως, έτσι είναι. Μπορεί να δυσκολεύομαι να πεισθώ για τον λόγο ύπαρξής τους αλλά οι Χ4 και Χ6 έχουν αρμονικό σχήμα και δεν με ενοχλούν. Αντίθετα οι GC με χαλάνε, δεν είναι αρμονικές, είναι παραμορφωμένες (οι GT ακόμα περισσότερο).
:lol: Φυσικά, ως γνωστόν, περί γούστου κολοκυθόπιτα.... :lol:
Άβαταρ μέλους
By mirage
#582105 Ναι όντως η νέα X4 ειναι αρμονικοτατη, not. Δεν ειναι πως σοκαρομαι γούστα είναι αυτά.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#582135 Μια ένσταση μόνο για τις grand coupe που θεωρώ ότι έχουν κάνει καλή δουλειά.
Οι GT είναι επώδυνη κατάσταση (σορι pik) και η Χ6 -όχι η Χ4- μου αρέσει και μένα.
:sorry:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#582143
EDDIE_147 έγραψε: η Χ6 μου αρέσει και μένα.


:omg:

:help:

:vava:

Έχουμε όμως καλό οφθαλμίατρο στο φόρουμ, μην αγχώνεσαι! :s_yes



:lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#582170 Χ6 ναι, Χ4 όχι, καθόλου. Γενικώς, συμφωνώ σε γενικές γραμμές με την λίστα του sknipper.
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#582190 Λόγος ύπαρξης μοντέλου --> κερδοφορία εταιρίας :)

Αλλιώς θα καταντήσει σαν την Alfa με ένα ζμπορ μοντέλο. :lol:

Προσωπικά η μόνη BMW που θα αγόραζα σήμερα με τα λεφτά μου είναι η Μ2 competition σε μπλε. :inlove:

Αν ήταν τώρα για εταιρικό μάλλον Χ2 εμπακ ή καλύτερα Χ1 advantage που έπαιζε σε σούπερ προσφορά. :ninja:

Πρόσφατα τα οδήγησα και τα δυο. Εξαιρετικά θα έλεγα, λίγο κλειστοφοβική η Χ2 αλλά μου έκανε εντύπωση ότι δε κοπανούσε ακόμα και με τις 19άρες. :hmmm:

Στα αρνητικά ο ήχος του μοτέρ (16d).
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#582201
Nikos! έγραψε:Λόγος ύπαρξης μοντέλου --> κερδοφορία εταιρίας


Βασικά μεγαλύτερο κομμάτι από την πίτα ειδικά όταν δεν ξέρεις πως μπορεί να εξελιχτεί μια κατηγορία.
Πχ πριν 10 χρόνια το Χ6 ήταν προσβολή στα θεία κλπ αλλά σήμερα στα coupe suv έχουν φουλ γκάμα.

Η Χ2 φοβάμαι ότι όσο περισσότερο τη βλέπουμε στο δρόμο θα είναι και πιο αποδεκτή... :ninja:
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#582235 Η μου GT κάνει και μουσική καριέρα. Πρωταγωνιστει στο video clip του τραγουδιού της Μολδαβίας για την φετινή Eurovision. Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#582268 Έχω επιπεφυκίτιδα αυτές τις μέρες...
Τα συμπεράσματα δικά σας... :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#582272
cosneo έγραψε:Η μου GT κάνει και μουσική καριέρα. Πρωταγωνιστει στο video clip του τραγουδιού της Μολδαβίας για την φετινή Eurovision. Εικόνα


Ασε τη GT και βάλε τη Μολδαβή :lol:
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#582340
Nikos! έγραψε:Προσωπικά η μόνη BMW που θα αγόραζα σήμερα με τα λεφτά μου είναι η Μ2 competition σε μπλε. :inlove:



Ποστάκι αφιερωμένο σε . Κίκιζα που δεν γράφει

Άβαταρ μέλους
By 007
#583110 Χαιρετω το φορουμ παιδες :inlove:
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#583161
007 έγραψε:Χαιρετω το φορουμ παιδες :inlove:


Χαιρετίζω σύντροφό 007 με κατάλληλο υλικό :lol: :lol: