Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By g8777
#485385 Θα ήταν όλα από μέλη Ιατρικών Συλλόγων, ΤΡΕΧΑΤΕ.
Άβαταρ μέλους
By xenos
#485387 Καθε καποιο καιρο δινουν των υπαλληλων τους κ τα ανανεωνουν. Οι τιμες τους ειναι τιμιες συνηθως κ σιγουρα καλοσυντηρημενα. Αλλα αυτα τα δινουν οι ιδιες οι αντιπροσωπειες στα μτχ τους.
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#485388 Ο Σπανός έχει 116d και 216d Active Tourer :s_hang ,
Είχε και Χ1 μέχρι πρότινος αλλά τελειώσανε μάλλον :s_omg
https://bmw-spanos.gr/bmw-used-cars-2018.html
Άβαταρ μέλους
By Roulis
#485435
sknipper έγραψε:Σήμερα στα καλά του καθουμένου βλέπω να έχει ανάψει το φωτάκι του ABS μαζί με το τριγωνάκι του αντισπίν (BMW E39 520iA). Περιέργως μερικές ώρες μετά που ξαναπαίρνω το αυτοκίνητο το λαμπάκι σβήνει κανονικά και το ABS είναι λειτουργικό. :hmmm:
Γιατί να έγινε αυτό, το να ανάψει και γιατί να σβήσει;


κανενας αισθητηρας ΑΒS best case, ελπιζω οχι εγκεφαλος,
αμα το ξανακανεις, βαλτο στο διαγνωστικο και κανε ενα καθαρισμα στις φυσες των αισθητηρων αν τα εχει παιξει κανεις 30-40 κανει
Άβαταρ μέλους
By pik.
#485568 ομορφη η νεα Χ4.

οσο πρεπει μεγαλη εχει χωρους και τεχνολογια ενω στα σωστα χρωματα δειχνει οπως η παλια Χ6...την οποια αγαπουσα. :inlove:
μου αρεσουν και τα φωτα πισω!
κατι αναμεσα απο Μερκ και Στελβιο.

τιμες,απο 53χιλ στην Μακαρονιλαντ.
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#485576
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#487766 Ξαδέλφη της γυναίκας μου προβλέπεται να βγάλει για πώληση 320i αυτόματη 4πορτη περίπου 12ετίας με μόνο 61000χλμ μάλλον με πολύ καλό εξοπλισμό και σε τιμή χαμηλή για να φύγει γρήγορα. Με ρώταγε σήμερα να δω πόσο πιάνουν.
Ο μακαρίτης σύζυγος, ιατρός, που πέθανε αιφνίδια αν και υγιής, το πρόσεχε πολύ και δεν το πολυχρησιμοποιούσε.
Δεν ξέρω περισσότερες λεπτομέρειες αλλά αν κάποιος ενδιαφέρεται θα μάθω.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#487809 Μη μου πεις μόνο ότι η ξαδέρφη της συζύγου και ο εκλιπών είναι οδοντίατροι. :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#487830
Deleted User 1 έγραψε:Μη μου πεις μόνο ότι η ξαδέρφη της συζύγου και ο εκλιπών είναι οδοντίατροι. :lipsealed:
Όχι.
Άβαταρ μέλους
By NickNT
#489414 Θα σας ενοχλήσω ακόμη μία φορά με γνώμη για μεταχειρισμένο μοντέλο.

Λοιπόν, εκτός από τον έμπορο, μπορείτε να μου δώσετε λόγους να απορριφθεί το παρακάτω (το συγκεκριμένο κατά βάση, αλλά και το μοντέλο γενικότερα):

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/12340329/

Υ.Γ. Ναι, του είπα (περί φίλου πρόκειται) για Leon FR. :innocent:
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#489416 Αν και λέει ελληνικής αντιπροσωπείας + βιβλίο σέρβις, ο συγκεκριμένος έχει μια φήμη να διαιρεί τα χιλιόμετρα /3
Πάντως δεν είναι και παράλογο να έχει αυτά χιλιόμετρα για μοντ.2014
Άβαταρ μέλους
By popolaros
#489421
NickNT έγραψε:Θα σας ενοχλήσω ακόμη μία φορά με γνώμη για μεταχειρισμένο μοντέλο.

Λοιπόν, εκτός από τον έμπορο, μπορείτε να μου δώσετε λόγους να απορριφθεί το παρακάτω (το συγκεκριμένο κατά βάση, αλλά και το μοντέλο γενικότερα):

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/12340329/

Υ.Γ. Ναι, του είπα (περί φίλου πρόκειται) για Leon FR. :innocent:


ας δωσει κατι παραπανω να παρει κατι πιο σοβαρο