Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By VPap
#568645 Σκεφτόμουν να κάνω το βήμα για τη νεα M5 αλλά, μετά το προχθεσινο Top Gear, με βλέπω για Μερκ. :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#568653
VPap έγραψε:Σκεφτόμουν να κάνω το βήμα για τη νεα M5 αλλά, μετά το προχθεσινο Top Gear, με βλέπω για Μερκ. :hmmm:

Το ποιό σωστό πόστ που μπορούσε να γραφτεί είναι αυτό. Έυγε
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#568658
VPap έγραψε:Σκεφτόμουν να κάνω το βήμα για τη νεα M5 αλλά, μετά το προχθεσινο Top Gear, με βλέπω για Μερκ. :hmmm:
Πάλι καλά, θα μπορούσες να σε έβλεπες και για τουκ-τουκ

< Note >
Άβαταρ μέλους
By VPap
#568659
belgarion έγραψε:
VPap έγραψε:Σκεφτόμουν να κάνω το βήμα για τη νεα M5 αλλά, μετά το προχθεσινο Top Gear, με βλέπω για Μερκ. :hmmm:
Πάλι καλά, θα μπορούσες να σε έβλεπες και για τουκ-τουκ

< Note >


Προς τι η ειρωνεία αγαπητέ;
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#568662
VPap έγραψε:
belgarion έγραψε:
VPap έγραψε:Σκεφτόμουν να κάνω το βήμα για τη νεα M5 αλλά, μετά το προχθεσινο Top Gear, με βλέπω για Μερκ. :hmmm:
Πάλι καλά, θα μπορούσες να σε έβλεπες και για τουκ-τουκ

< Note >


Προς τι η ειρωνεία αγαπητέ;
Καμία ειρωνεία, στο ίδιο επεισόδιο υπήρχε και αφιέρωμα στα τουκ-τουκ οπότε θα μπορούσε κάποιος να θέλει να αποκτήσει ένα όπως αντίστοιχα την Mercedes E63 AMG. Προσωπικά θα προτιμούσα την Mercedes από το τουκ-τουκ και χαίρομαι που και εσύ σκέφτεσαι το ίδιο

< Note >
Άβαταρ μέλους
By nomarxis
#568719 Εικόνα

Εικόνα


Άβαταρ μέλους
By mousatos
#569151 φτώχια καταραμένη :lol:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#569153 Είδα σήμερα την κάτωθι:
Εικόνα
Πραγματικά ωραίο σχήμα, αλλά πλέον όλοι αγοράζουν SUV οπότε... :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By dimik
#569155 Η grand coupe είναι πανέμορφη.
Θα ας έχω σύντομα φωτορεπορταζ στο χρώμα αυτό σε Μ5. Την αγόρασε κάποιος στην δουλειά και την πέτυχα στο πάρκινγκ αλλά δεν είχα κινητό πάνω μου.

Απο κοντά είναι άλλο πράμα...

< >
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#569157
Anonymous Founder έγραψε:Πραγματικά ωραίο σχήμα, αλλά πλέον όλοι αγοράζουν SUV οπότε... :s_tongue

Διαπιστώνω ότι έχω μπει κι εγώ σ' αυτό το group. Και να σκεφτείς πως κάποτε απορούσα με αυτούς που επέλεγαν SUV από ένα καλό "χαμηλό". Έχει ο καιρός γυρίσματα... :s_dunno
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#569653 https://www.4troxoi.gr/odigoyme/paroysi ... -sdrive20i

Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα

:s_roses

#thelw
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#569780 Μπααα! Πολύ rosso italiano μου φαίνεται για frau...
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#570201 Ειλικρινά πόσο τραγική ποιότητα έχουν αυτά τα αμάξια?135,000km και η 5αρα είναι σχεδόν διαλυμένη ,εκτός από βάρκα...
Το μπροστινό σύστημα ανάρτησης θέλει σχεδόν όλο αλλαγή.
Χάνει νερά,λάδια , μπερδεύει ακόμα στην εκκίνηση και κανένας δε μπορεί να βρεί τι έχει ,μάλλον είναι τα μπεκ που πρέπει να αλλαχτούν για 2η ή 3η φορά...
Και όλα αυτά μετά τις τόσες πολλές συνεχόμενες βλάβες από τα 15,000km...
Τι να πω ...