Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#759804 Εμ γι'αυτό το πούλησε ο άλλος , κάτι ήξερε , κάτι του έκανε..
Άβαταρ μέλους
By markvag
#759825 Δεν νομίζω... Μιλάμε για πολύ ανεπαίσθητο, εάν δεν το είχα οδηγήσει πρακτικά back to back δεν θα το είχα καταλάβει ποτέ, ούτε το είχε καταλάβει ποτέ κανένας άλλος που οδήγησε το αμάξι.

Επιπλέον δεν πουλάς το αμάξι για βλάβη 500-600 ευρώ, εάν δεν θέλεις ούτως ή άλλως να το πουλήσεις...
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#759827
markvag έγραψε:
Επιπλέον δεν πουλάς το αμάξι για βλάβη 500-600 ευρώ, εάν δεν θέλεις ούτως ή άλλως να το πουλήσεις...

Με εξαιρεση βλαβες μεγαλες σχεδον ασυμφορες, δεν πουλας ποτε αμαξι επειδη χαλασε εκτος αν το εχεις χρονια και ψαχνεις δικαιολογιες επειδη το βαρεθηκες.

Αυτες τις εποχες μαλιστα ειναι εντελως ασυμφορο να πουλησεις γιατι ειτε θα περιμενεις μηνες και μηνες μεχρι να ερθει το νεο, ειτε θα ακριβοπληρωσεις για μεταχειρισμενο χρηματα που δεν τα αξιζει.

Οποτε καλοταξιδη η μπεμπεκα και κατσε στ' αυγα σου :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#759832 Κάτι ξέρουν στην Κούβα.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#759855
Νίκος Παππάς έγραψε:
Οποτε καλοταξιδη η μπεμπεκα και κατσε στ' αυγα σου :iconcool:


Καλά, προς το παρόν (και για 1-2 χρόνια ακόμη) δεν παίζει να γίνει η αλλαγή.


Εκτός αν προσφέρεσαι για χορηγός. :inlove:
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#760451
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#762921
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#763787

Ντίμης -->
Εικόνα

Σπίτι μηχανικού που το σέρβιρε -->
Εικόνα

Μέσος ΕΛ μαντράς πρήμιουμζ μτχ -->
Εικόνα
(courtesy of g8777)
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#763818 Με τέτοιο ήχο πάει και πιο γρήγορα. Για να μην πω προσθέτει και 1-2 εκατοστά :shifty:

< >
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#763823 Κανένα πρόβλημα αν είσαι στους 4/5 :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#767595 Σήμερα πήρα το 325 από τον Σπανό και έφυγα €2200 ελαφρύτερος. Ήταν προγραμματισμένο να αλλάξουμε (για τρίτη φορά) μπεκ και αισθητήρα nox, αλλά την προηγούμενη Δευτέρα με άφησε στο πάρκινγκ της δουλειάς από δυναμό, το οποίο πήρε σβάρνα και την μπαταρία και την ηλεκτρική αντλία νερού.

Οκ, είναι δικό μου το λάθος που το κράτησα τόσο πολύ και δεν το πούλησα πέρσι που είχα την ευκαιρία, αλλά έχω αρχίσει να αισθάνομαι σαν τον Harry Metcalfe όταν του χαλάει η Countach και ξέρει ότι θα δώσει μια θεριζοαλωνιστική για να την φτιάξει.