Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By drdino
#795301 Δύο μικρά κλιπάκια από το Drive Recorder:



Άβαταρ μέλους
By drdino
#795490 Δεν είναι Τέσλα αλλά οκ:

Εικόνα

Εικόνα
Εικόνα

Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By drdino
#796784 Σύγκριση των δύο κομματιών:
Εικόνα


Τελικό αποτέλεσμα:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By drdino
#796796 Έχει τρύπα στη μέση Παπαριές καμαρωτές δλδ αλλά αφού το βρήκα το κομμάτι δεν το άφησα να πάει στα σκουπίδια.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#796805 Κοίτα να δεις, το έχει πάει πολύ μακριά η BMW το θέμα με τα αξεσουάρ! Χρεώνει και... τις τρύπες! :lol:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#796807 Τρύπα στη μέση, το άλλο το μακρύ κομμάτι που μπαίνει από πίσω... :ninja:

Όπως βολεύεται ο καθένας, δεν κρίνουμε :inlove:
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#796809 Ζωγραφιζει ο Τοτος ενα δεντρο και η δασκαλα εντυπωσιαστηκε και φωναξε τον πατερα του να του πει για το ταλεντο του γιου του.

Η απαντηση του πατερα:
Αυτο δεν ειναι τιποτα κυρα δασκαλα. Προχθες ζωγραφισε ενα μνι στον τοιχο και ηταν τοσο αληθινο που πηγα κι εσπασα τα @@ μου.

Παλιο κρυο ανεκδοτο, που δειχνει τη δυναμη της τρυπας :shifty:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#796812
Anonymous Founder έγραψε:Κοίτα να δεις, το έχει πάει πολύ μακριά η BMW το θέμα με τα αξεσουάρ! Χρεώνει και... τις τρύπες! :lol:


Δεν είναι αξεσουάρ αυτό, το αντίστοιχο M-Performance αξεσουάρ είναι αυτό:
Εικόνα
...το οποίο δεν με τρέλανε αφενός, αφετέρου κάνει μερικά κατοστάρικα.

Αυτό που έβαλα εγώ είναι απλά το κομμάτι που φοράνε οι G80/M3 και είναι ανέλπιστα φτηνό για εργοστασιακό πλαστικό :lol:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#796814 Έχω μείνει πολύ πίσω. H φάση με το carbon είναι λίγο γελοία, ειδικά αν σκεφτείς πως μιλάμε για θεόβαρα οχήματα πλέον...
Με γεια είπα; :lol:
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#796816
Anonymous Founder έγραψε:Έχω μείνει πολύ πίσω. H φάση με το carbon είναι λίγο γελοία, ειδικά αν σκεφτείς πως μιλάμε για θεόβαρα οχήματα πλέον...
Με γεια είπα; :lol:


Το μονο που δε με νοιαζει (φανταζομαι και πολλους αλλους) ειναι η εξοικονομηση βαρους. Δεν ξερω αν πραγματι μου αρεσει τοσο πολυ σαν αισθητικη ή αν μου αρεσει τοσο πολυ επειδη το εχω συνδυασει εντονα με τους αγωνες, αλλα σε οτιδηποτε αμαξι παιζει εκδοση με καρμπον, θα ειναι σιγουρα η εκδοση που θα επιλεξω. Κοντολογις, το καταγουσταρω!
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#796828 Εδω δειτε τι μου χρεωνουν στο Χ6 οι αθεοφοβοι :thumbsdown:

952 Ευρα οι καθρεφτες:
Εικόνα

1037 Ευρα η κουτσικη η αεροτομουλα:
Εικόνα

1269 Ευρα καρμπον καπακι κινητηρα. Το οποιο ουτε εσυ το βλεπεις, ουτε φιγουρα το κανεις σε κανεναν, οποτε κλαιν :lipsealed:
Εικόνα

Απο την αλλη μερια αν απο 198κ που εχει αρχικη, το εχεις φτασει στα 255κ φορτωνοντας πανω την Αρτα και τα Γιαννενα απο εξτρα, θα εισαι γυφτος να τσιγκουνευτεις τα 1269 Ευρα για το καπακι κινητηρα. Εστω για να ξεκαυλωσει ο Αλβανος (για τους κορρεκτιλες "ο πλυντης" :innocent: ) που θα το δει μια στο τοσο :tomato:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#796916 Και το τελικό αποτέλεσμα:

Εικόνα

George_Prix, μπορεί να έχω και για τα γούστα σου κάτι σε λίγο
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#796918
drdino έγραψε:George_Prix, μπορεί να έχω και για τα γούστα σου κάτι σε λίγο


Δωσε καρμπον στο λαο Δοκτορα :metalo:
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#796919 Και χωρις πλακα, η τρυπα στο τιμονι και το μακρυτερο σχημα σε σχεση με πριν κωλολεει. Οχι τεραστια διαφορα, αλλα ΕΧΕΙ διαφορα :s_yes