Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By pik.
#461572 ωραιες στιγμες :inlove: :s_drinks
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#461906 Πολύ όμορφη και εντελώς Lamborghini η Urus. Αλλά στα 5 μέτρα και κάτι μήκος με 2 μέτρα και κάτι πλάτος με κλειστούς καθρέφτες και 2 και κάτι τόνους βάρος θα θέλει δίπλωμα νταλικέρη.... Μια χαρά εμπορική πορεία προβλέπω στην μέση ανατολή. Σε επίχρυσο... :dizzy:
Και μάλλον θα μείνει ότι αυτό το αυτοκίνητο δεν SUVλιζε τα άλλα, δεν κέρναγε τσάγια αλλά απλά τα κατοURUSε... :whistlink: :twisted: :innocent:
Άβαταρ μέλους
By Κίκιζας Γρηγόρης
#462916
Άβαταρ μέλους
By pik.
#462931 απο την μεση και μετα του βοντεο φαινεται ποσο καλη δουλεια εχουν κανει οι Γερμανα και τι επενδυση κανουν στην περιοχη.
Οχι τυχαια εχει γεμισει η Μπολωνια Audi SQ7 με γερμανικες πινακιδες
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#463004 Τι λες τώρα; :dizzy:

Έχουν ρίξει τόσο χρήμα οι Γερμανοί στην Μακαρόνιλαντ;

Το εργοστάσιο της Ferrari μοιάζει με αρχαιολογία μπροστά σ'αυτή την εγκατάσταση.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#463011
Giuseppe Busso έγραψε:Το εργοστάσιο της Ferrari μοιάζει με αρχαιολογία μπροστά σ'αυτή την εγκατάσταση.


Αμόρφωτο το σχόλιο. Έτσι είναι και της Ferrari.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#463013 Εγω βλεπω ενα state of the art εργοστασιο με οτι πιο καινουργιο υπαρχει σε αυτοματισμους κλπ. Να ειναι ιδιο ακριβως της Ferrari δυσκολο. Απο εκει και περα μεχρι τον χαρακτηρισμο αρχαιολογια υπαρχει απόσταση.

< >
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#463015
mirage έγραψε:Εγω βλεπω ενα state of the art εργοστασιο με οτι πιο καινουργιο υπαρχει σε αυτοματισμους κλπ. Να ειναι ιδιο ακριβως της Ferrari δυσκολο. Απο εκει και περα μεχρι τον χαρακτηρισμο αρχαιολογια υπαρχει απόσταση.

< >


Αυτό ακριβώς θέλω να πω και εγώ.
Το λάθος μου ήταν ότι τόλμησα να χαρακτηρίσω όπως χαρακτήρισα το ανταγωνιστικό γειτονικό εργοστάσιο, για να τονίσω περισσότερο το state-of-the-artness αυτού της Lambo, παρά να υποτιμήσω αυτό της Ferrari.
Δεν πίστευα καν ότι ο Δίας διαβάζει αυτό το τόπικ. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By mirage
#463023 Πρεπει παντα να ξερεις τι κάνει ο ανταγωνισμός.

< >
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#463044 Εικόνα
Και οθονες που γουσταρει ο ντιμης βλεπω, και κλιμα με touch screen που γουστερει ο realzeus... :thumbsup:
Μονο μικρες ποτηροθηκες εχει.. :lol:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#463045
Zeus έγραψε:Μονο μικρες ποτηροθηκες εχει..


Άπατο στο Μιούρικα, μέχρι το επόμενο ΜΥ όπου και θα το σιάξουν
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#463052
Giuseppe Busso έγραψε:Το ότι έχω βρεθεί στην περιοχή, μετράει ή όχι βρε Δία; :hmmm:


Κι εγώ το ίδιο. Ίδια ακριβώς στοιχεία είδα. Αυτόματες-αυτόνομες πλατφόρμες να μεταφέρουν τα σασί από workstation σε workstation και πανάκριβους αυτοματισμούς μαζί με ανθρώπινο χέρι side by side.
Άβαταρ μέλους
By pik.
#463054
Giuseppe Busso έγραψε:Τι λες τώρα; :dizzy:

Έχουν ρίξει τόσο χρήμα οι Γερμανοί στην Μακαρόνιλαντ;


η μακαρονιλαντ έχει κανει επενδυση στο σταθμο τρενων της Μπολωνιας μισο δις....
:lol:

φαντασου δηλαδη το ελληνικο κρατος να έκανε στην Λαρισσα επενδυση 200Εκ ευρα...καπως ετσι. :lol:

η περιοχη έχει ανεβει πολυ γενικα...εκανε κοιλια αλλα τωρα πεταει.