Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#495486
g8777 έγραψε:Σαρηαμπαλ με Τρακοsell ειναι τα πιο αναγνωρισιμα ονοματα στους ειδικοτυπιτες, προβλεπω να λαμβανουν το χρισμα του Πατριαρχη απο ΣουΧου οσονουπω. Τωρα τι λεει αυτο για τον Ελ πετρολχεντ, i guess ο,τι ελεγε παντα... :whistlink: :s_dunno

Α, στην αρχη του βιντεο Σαρημπαλ δεν φοραει ζωνη ετσι;

Εικόνα

:s_roses


ΒΡΑΔΥΝΗ εν έτει 2018 :omg:
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#495488
popolaros έγραψε:το ποιο τραγικο του πραγματος ειναι οτι αυτος ο σαρημπαλιδης κανει ΠΟΥΤΣΟ ΒΙΝΤΕΟ και εχει views....

κριμα....

δειχνει την ποιοτητα του ελληνα βενζινοκεφαλου... :protest: :protest: :protest:


Αφου αυτο θελει ο συγχρονος αγοραστης αυτοκινητου. Οχι petrolhead ομως! Αλλο αυτο, ελαχιστοι ειναι petrolheads.
Μπες στα φορουμ σημερα και συγκρινε σε σχεση με πριν 10 χρονια. Η πλειοψηφια απασχολειται με εξοπλισμο, υλικα και τα βλεπει ολα τα της αυτοκινησης αρκετα πιο λογιστικα και αναλαφρα.

Sent >
Άβαταρ μέλους
By GTS
#495491 Απο το 2007 που βγηκε το iPhone ο κοσμος ειναι γνωστο οτι απο τα κυβικα/ιπποδυναμη εχει στραφει στα gadgets (περα απο κινητα/ταμπλετ) και θελει στο αμαξια οθονες και ηλεκτρονικα βοηθηματα κλπ.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#495501
GTS έγραψε:Απο το 2007 που βγηκε το iPhone ο κοσμος ειναι γνωστο οτι απο τα κυβικα/ιπποδυναμη εχει στραφει στα gadgets (περα απο κινητα/ταμπλετ) και θελει στο αμαξια οθονες και ηλεκτρονικα βοηθηματα κλπ.


Αυτή είναι η κατάντια της αγοράς. Δεν θα έπρεπε όμως να ήταν κι εδώ μέσα, σε ένα φόρουμ που ονομάζεται petrolheads!!! :tomato:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#495503 Καταντια; :lol: :lol: :lol:

ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΠΑΝΑΓΑΘΟ να λες που οι πετρολχεντς αποτελουν 0,0000001% των αγοραστων αυτοκινητου, θα ειχαμε μεινει ακομα με το τσοκ και τις μανιβελες (μεσα εξω :shifty: ).

ΑΓΙΟ ΕΙΧΑΜΕ ΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :s_shout :s_shout :s_shout :s_shout :s_shout :s_shout :s_shout
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#495504 Καταλαβαίνω ότι το λες περιπαιχτικά, αλλά petrolhead δεν σημαίνει οπισθοδρόμηση. Απλά ο petrolhead κοιτάει πρώτα το αυτοκίνητο ως οδηγική μηχανή και μετά τα γκατζετάκια. Κι εγώ θέλω τα ηλεκτρικά μου παράθυρα, το AC, το υδραυλικό τιμόνι κλπ. Αλλά πρώτα κοιτάω την μηχανή και το στήσιμο και μετά αν υπάρχουν αυτά. Με άλλα λόγια θα απορρίψω αυτοκίνητο αν δεν με καλύπτει στον οδηγικό τομέα, αλλά δεν θα το απορρίψω αν δεν έχει οθόνες ή cruise control (και που το έχω στην BMW ούτε μια φορά τον χρόνο δεν το χρησιμοποιώ). Ξαναλέω, ο καθένας έχει το δικαίωμα να κοιτάει αυτά που τον ενδιαφέρουν, η ένστασή μου είναι στο ότι λεγόμαστε petrolheads... :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#495506 Μερικοί ακόμα και με τα γκατζετ να ασχολούνταν, καλό θα ήταν.

Συνάδελφος θα πάρει το ecosport "γιατί έχει επιτόκιο 3%"!! Έλεος!!

Δεν συνέχισα την κουβέντα....
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#495509 Και το καταθλιπτικό σχόλιο της ημέρας: με αυτό το χρήμα το 2004 έπαιρνες Χ3 2,5 ή clk 200.
Εννοείται -10k οπότε μιλάμε για πλούσια έκδοση...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#495510 Ναι, γιατι οχι;; Πολυ πιο λογικο κριτηριο αγορας απο κατι αλλα. :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#495511 Αλλάζει και ο ορισμός του αυτοκινήτου με τον καιρό πάντως. Κάποτε ήταν να πατάς το γκάζι και να κινείται με σένα πάνω.

Εγώ πλέον από ένα αυτοκίνητο θέλω να είναι ευχάριστο μέσα, ανετο, ήσυχο, εξοπλισμένο με gadgets, ασφαλές.

Όταν με το καλο έρθει η ώρα να πηγαινει και μόνο του , θα το θέλω και αυτό και πλέον ούτε που θα με νοιάζει τι έχει κάτω από το καπό, αρκεί να με πηγαίνει όπου θέλω.
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#495513 φλώροι... :sleep:
Άβαταρ μέλους
By JasonLouk
#495516 Μερικά ποστάκια περί χειμώνα/καλοκαιριού χρειαζόμαστε για να μαζέψουμε όλα τα κλισέ σε μια σελίδα. :yahoo:
Άβαταρ μέλους
By Arrow
#495521
JasonLouk έγραψε:Μερικά ποστάκια περί χειμώνα/καλοκαιριού χρειαζόμαστε για να μαζέψουμε όλα τα κλισέ σε μια σελίδα. :yahoo:
Και η οκταβια δεν είναι τπτ σπουδαίο, εγώ δε θα το παίρνα αλλά δε θα σου πω τι να κάνεις με τα λεφτά σου

< A3003 >
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#495522
KiloMeater έγραψε:Αλλάζει και ο ορισμός του αυτοκινήτου με τον καιρό πάντως. Κάποτε ήταν να πατάς το γκάζι και να κινείται με σένα πάνω.

Εγώ πλέον από ένα αυτοκίνητο θέλω να είναι ευχάριστο μέσα, ανετο, ήσυχο, εξοπλισμένο με gadgets, ασφαλές.

Όταν με το καλο έρθει η ώρα να πηγαινει και μόνο του , θα το θέλω και αυτό και πλέον ούτε που θα με νοιάζει τι έχει κάτω από το καπό, αρκεί να με πηγαίνει όπου θέλω.


Δεν αλλάζει ο ορισμός του αυτοκινήτου, οι δικές σου επιθυμίες αλλάζουν. Δεν είμαστε όλοι έτσι πάντως.
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#495535 Αν πάντως θέλει οικονομία, φυσικό αέριο και είσαι μια χαρά.