Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#677312 Και για κάποιο λόγο νόμιζα ότι είναι Toyota...

Παρεμπιπτόντως λίγο "παράξενη" εταιρία η Peugeot. Διάβαζα στο νετ ότι πουλάει ακόμα το 405 ως "406" στο Αζερμπαϊτζάν και το 504 μέχρι πριν λίγα χρόνια (νομίζω 2017) στην Αργεντινή.
Εικόνα
Εικόνα

Φαντάζομαι αν δει Αζερος το νέο 508 θα νομίζει ότι ήρθαν οι εξωγήινοι στη γη!
Άβαταρ μέλους
By Geralt
#685665 Οι ιστοσελιδες ειναι στα γερμανικα, με ενα απλο translate βγαζουν νοημα
εν ολιγοις ανακλησεις Peugeot για ιμαντα χρονισμου

https://autofahrerseite.eu/servicetheme ... pumpe.html

https://www.kfz-betrieb.vogel.de/psa-ru ... -a-980631/
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#688823

Ριβιουδάκι πληρέστατο για το ανανεωμένο 3008.
Κάνει αναφορά και για τις 2 νέες υβριδικές εκδόσεις εκ των οποίων η μια 4κίνητη 300 ίππων αλλά στη δοκιμή έχει το 1.2 τούρμπο βενζίνης των 131 ίππων το οποίο βρίσκει και την ιδανική επιλογή. Ούτε καν χρειάζεται να πας στο ντίζελ.
Άβαταρ μέλους
By Zisis1992
#692015 Καλησπέρα παιδιά. Μια ερώτηση για το 208 1.2 με τα 82 άλογα... Αν το έχει κάποιος θα ήθελα να μου πει στο περίπου πώς τα πάει από καταναλώσεις κυρίως εκτός πόλης. Παίζει να παίξει αγορά στα κοντά, και γι αυτό και ρωτάω (και ναι είδα ήδη τις εργοστασιακές του μετρήσει :s_tongue ).
Άβαταρ μέλους
By alexm
#692031 Καλημέρα. Μιλάς για το καινούργιο η το παλιό μοντέλο;
Άβαταρ μέλους
By Zisis1992
#692985 Το καινούριο, 1.2 με τα 75 άλογα
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#695849
panos2171 έγραψε:Μήπως έχουμε καμία ιδέα από που μπορεί να μπαζει σκόνη κάπου από αυτό σημείο; Είναι το 308 3d 1ης γενιάς.Εικόνα

< Note >


Για την ιστορία, όταν ανέφερα το πρόβλημα στο μηχανικό μου είπε πως είναι σύνηθες να αποκολλιούνται τα πλαστικά των θόλων στα C4 οπότε θα ψάξει κατευθείαν εκεί και όντως αυτό ήτανε.
Άβαταρ μέλους
By postruck
#695850
postruck έγραψε:Πρώτα κοίτα κάτω απο τον μαρσπιέ,αν δεν δείς κάτι,ναι βγάλε τον θόλο.

:s_wink
Άβαταρ μέλους
By manoliossss
#696860 Καλησπερα!Ξερει κανείς από ποτέ θα μπαίνει το νέο λογότυπο στα αυτοκίνητα;Περιμένουμε ένα 2008 το οποίο τώρα είναι να μπει σε γραμμή παραγωγής.Θα έχει το νέο σήμα;
Άβαταρ μέλους
By manoliossss
#696876
Anonymous Founder έγραψε:Δεν μου αρέσει καθόλου το νέο σήμα, πιο ωραίο ήταν το προηγούμενο με το λιοντάρι σκέτο.
Θυμίζει λίγο έμβλημα οίκου από game of thrones.