Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#698706
Άβαταρ μέλους
By pro
#698709 Το hatch 308 3 ποντους πιο μικρό από το sedan 405. Και καμιά 15αριά πόντους πιο φαρδύ!
Άβαταρ μέλους
By Obelix
#698727 Να γράψω για το ταμπλό του 308 μιας και πλέον το οδηγάω ένα χρόνο.
Όταν πέρσι βγήκα στην γύρα για να αλλάξω το Forester είχα βάλει 2 κριτήρια. Χώρους και πετρέλαιο euro 6 . Το 308 sw ήταν μέσα σε αυτά που ήθελα αλλά η περίεργη τοποθέτηση των οργάνων με φόβιζε. Στο πρώτο που μπήκα έτυχε η θέση οδήγησης να είναι στα μέτρα μου και με βόλεψε κατευθείαν και επιπλέον έβλεπα τα πάντα στον πίνακα. Ένα χρόνο μπορώ να πω ότι μου αρέσει η διάταξη και σε κάποια αυτοκίνητά μου φαίνεται παράξενο που βλέπω τα όργανα μέσα από το τιμόνι

< Note 9 >
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#701778

:inlove:

Υπόψιν αυτό το χρώμα αρέσει...
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#719858 Θερμοστάτη για 308 hdi να κοιτάξω σε gates, dayco ή κατευθείαν γνήσιο από αντιπροσωπεία όπου ζητάνε τα διπλά και κάτι παραπάνω;

< Note >
Άβαταρ μέλους
By Serf
#725569 Δύο μήνες πριν λήξει το leasing και επιστρέψω (?) το 308 κατάλαβα ότι υπάρχει Peugeot app που, μεταξύ άλλων, δείχνει ενδιαφέροντα στοιχεία για κάθε διαδρομή του αυτοκινήτου (χιλιόμετρα, κατανάλωση, χρόνο, κτλ)...

Κάλλιο αργά παρά ποτέ!

< Note >
Άβαταρ μέλους
By Serf
#728430 Σκεφτόμαστε να εξαγοράσουμε το leasing 308. Υπάρχει κάτι που πρέπει να προσέξουμε στο αυτοκίνητο, το οποίο να μην έχουμε παρατηρήσει ως χρήστες του;

< Note >
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#728431 Tα service που γίνονταν;
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#728915 Γενικά στα συνεργεία των leasing πολλές φορές δε γίνονται τα προβλεπόμενα service άσχετα αν μπαίνει το αυτοκίνητο στο συνεργείο :whistlink: για λόγους μείωσης κόστους.
Αν ήσουν μπροστά και έβλεπες ότι αλλάζουν λάδια πχ πάω πάσο. Προσωπικά δε θα είχα εμπιστοσύνη.
Άβαταρ μέλους
By postruck
#729113 Αλλαγή λαδιών σε talento της hertz,την Παρασκευή και την Δευτέρα ήθελε 1 λίτρο συμπλήρωμα..... :innocent:
Άβαταρ μέλους
By Serf
#729123 Ο μηχανικός εκτίμησε ότι δεν έχει αλλαχθεί ποτέ το φίλτρο λαδιού :roll: Επίσης, τακάκια τα φθηνότερα της αγοράς. Σε γενικές γραμμές πάντως βρήκε σε πολύ καλή κατάσταση το αυτοκίνητο.
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#729139 Πόσα χλμ έχει το αμάξι; και πόσες αλλαγές φίλτρου λαδιού υποτίθεται ότι έγιναν;