Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By Ove20
#696877 Εγώ θα έλεγα ότι λαμποργκινιζει λίγο σαν κονσεπτ. Μαύρο φόντο, σχήμα κτλ.
Άβαταρ μέλους
By Marios
#697107 Τέτοιο λογότυπο είχε η Peugeot και τη δεκαετία του 60.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#698172 Πολύ ωραίο μέσα έξω, αν και επιμένω για το σήμα, δεν μου αρέσει το καινούριο όσο το προηγούμενο. Πολύ ενδιαφέρουσες οι εκδόσεις plug-in hybrid, για τις οποίες δεν κατάλαβα όμως τι παίζει με το χώρο αποσκευών.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#698178 Το νέο, αλλά παλιο, σημα μου αρέσει κι εμένα.
Απο εκει και περα, πρέπει να το δω και σε άλλες φωτογραφίες και βίντεο για να αποφασίσω αν μου αρέσει. Ειδικα το εσωτερικό μου φαίνεται περίεργο.
Άβαταρ μέλους
By Ove20
#698183 Το προφίλ η κοψιά του μου φέρνει λίγο σε bmw 1.
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#698197 Όντως μοιάζει αρκετά με BMW 1 (δεν είναι καθόλου κακό αυτό) και μου φαίνεται πολύ ωραίο μέσα έξω, όπως θα περίμενα από σύγχρονο Peugeot.
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#698200 Είναι όμορφη
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#698201 Κρατας τη βασικη γραμμη απ το προηγουμενο 308, αλλαζεις προφυλακτηρες, φωτα και ταμπλό και τσουπ, ετοιμο.
Οταν τα κανε αυτα η Vw επασχε απο ελλειψη πρωτοτυπιας.

Παρ'ολα αυτα, ειναι πολυ ωραιο.
Τελευταία επεξεργασία από Focusman91 και 18 Μαρ 2021, 14:38, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By jaxws
#698202 Mε τον ρυθμό που ανεβαίνουν οι τιμές στην εταιρεία βλέπω να ξεκινάει από κάνα 25 και να θέλεις 30 για να πάρεις κάποιο ¨περιποιημένο¨. Όμορφο πάντως.
Άβαταρ μέλους
By GTS
#698203
Anonymous Founder έγραψε:Πολύ ωραίο μέσα έξω, αν και επιμένω για το σήμα, δεν μου αρέσει το καινούριο όσο το προηγούμενο. Πολύ ενδιαφέρουσες οι εκδόσεις plug-in hybrid, για τις οποίες δεν κατάλαβα όμως τι παίζει με το χώρο αποσκευών.


Εμενα μου φαινεται οτι το σχημα του ειναι πολυ κοντα σε αυτο που εχω εγω.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#698209 Η πεζεοτ δινει πονο στους υπολοιπους για αλλη μια φορα, τα ομορφοτερα αυτοκινητα μεσα-εξω. :inlove: Παρολα αυτα παλι διακρινω θεματα με την θεση του τιμονιου και την οπτικοτητα του πινακος οργανων. :(