Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By xenos
#498560 Δυναμομέτρηση; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#498568
drdino έγραψε:Οδήγησα και ξέσκισα ήδη

+0,2 bar βλέπω στην κορύφωση και για κάποιον λόγο νομίζω την κρατάει πιο σταθερή. Η αφαίρεση του περιοριστή έχει όντως φάση και το κάνει αρκετά πιο ευχάριστο :D
Side effects?
Κατανάλωση κτλ;
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#498612
KiloMeater έγραψε:
drdino έγραψε:Οδήγησα και ξέσκισα ήδη

+0,2 bar βλέπω στην κορύφωση και για κάποιον λόγο νομίζω την κρατάει πιο σταθερή. Η αφαίρεση του περιοριστή έχει όντως φάση και το κάνει αρκετά πιο ευχάριστο :D
Side effects?
Κατανάλωση κτλ;


Μόνο εσύ θα μπροούσες να το ρωτήσεις αυτό. :lol:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#498634
KiloMeater έγραψε:
drdino έγραψε:Οδήγησα και ξέσκισα ήδη

+0,2 bar βλέπω στην κορύφωση και για κάποιον λόγο νομίζω την κρατάει πιο σταθερή. Η αφαίρεση του περιοριστή έχει όντως φάση και το κάνει αρκετά πιο ευχάριστο :D
Side effects?
Κατανάλωση κτλ;
Χθες το φλάσαρα, περίμενε λίγο
Άβαταρ μέλους
By dimik
#500727 Μαζεύει τα ανταλλακτικά που σκορπισαν από τα πεζοδρόμια.
Ήταν και μιας κάποιας ηλικίας.

< >
Άβαταρ μέλους
By drdino
#500734 ^αυτό

Δεν έχω κάτι καινούριο να αναφέρω, έχω πάει ταξίδι οπότε δεν το έχω οδηγήσει περισσότερο δυστυχώς.
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#500783 Η διαδικασία ποια είναι, είναι plug and play οπως αυτά τα RS chips?
Άβαταρ μέλους
By drdino
#500821 Εξαρτάται από την χρονολογία του αμαξιού και κατά συνέπεια τον εγκέφαλο μηχανής που έχει. Το δικό μου (Euro 5, THP200) γίνεται με φλασάρισμα μέσω της θύρας OBD και χρήση ενσύρματου αντάπτορα obd-usb. Σε άλλα μπορεί να θέλει φλασάρισμα ο εγκέφαλος εκτός αμαξιού.
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#504369 Το καινούριο αυτόματο 3008 του boss

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#504372 Το πιο όμορφο της κατηγορίας του για εμένα.
Πετρέλαιο φαντάζομαι;;
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#504389 Εννοείται, εμείς αγαπάμε diesel
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#504396 Φεύγοντας απ' τις μαούνες, τις τράτες, τα ντίζελ κλπ, μερικές φωτογραφίες και βιντεάκι incar απ' το τελείως εργοστασιακό 16v ραλί που έβαλα χέρι προσφάτως σε στροφιλίκι.
:s_whiteflag :s_whiteflag Δεν υπάρχουν λόγια απλά. Θεϊκό αυτοκίνητο, ΘΕΪΚΟ.



Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By gto250swb
#504421
rocsta έγραψε:Φεύγοντας απ' τις μαούνες, τις τράτες, τα ντίζελ κλπ, μερικές φωτογραφίες και βιντεάκι incar απ' το τελείως εργοστασιακό 16v ραλί που έβαλα χέρι προσφάτως σε στροφιλίκι.
:s_whiteflag :s_whiteflag Δεν υπάρχουν λόγια απλά. Θεϊκό αυτοκίνητο, ΘΕΪΚΟ.


Σε σχεση με το κλιο ρσ? στο αφημα ποιο σου φανηκε πιο νευρικο? θα ηθελα και μια συγκριση της αισθησης των δυο κινητηρων μιας και τα οδηγησες back to back.