Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By 224v
#453843
Giuseppe Busso έγραψε:

:inlove:


Συγγνωμη κιολας αλλα ΑΥΤΟ ειναι διαφημιστικο των off road ικανοτητων του TURBO??? με τα 500 + αλογα?? δλδ θα δωσει καποιος 120+ χιλιαρικα για να πηγαινει "παναγια" σε τοσο ομαλο χωματοδρομο?? Εχουμε τρελλαθει τελειως?? Για οποιον θελει εγω τον παω με το JUKE μας πιο γρηγορα... και πιο διασκεδαστικα.... Δλδ ο nass ψαχνει να δωσει 60+ χιλιαρικα μινιμουμ για να κανει τετοια σπορτ διαδρομη??? σε τετοια ομαλη χωματινη διαδρομη?? με ενα primium που ουτε στην ασφαλτο δεν ζορισαν τα πλαινα των ελαστικων??? Τι να πω ρε GB .... Το :inlove: το εβαλες σοβαρα για την παρουσιαση του, η μονο για το σαλονι του???
ΥΓ, το εδειξα στη συζηξ μου και εβαλε τα γελια..... Το Καλοκαιρι σε χωματοδρομο πραγματικο με νεροφαγωματα κ.λ.π. στην Ιθακη το JUKE εκανε παπαδες... με 120 αλογα.... και δικινητο....
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#453864
224v έγραψε:
Giuseppe Busso έγραψε:

:inlove:


Συγγνωμη κιολας αλλα ΑΥΤΟ ειναι διαφημιστικο των off road ικανοτητων του TURBO??? με τα 500 + αλογα?? δλδ θα δωσει καποιος 120+ χιλιαρικα για να πηγαινει "παναγια" σε τοσο ομαλο χωματοδρομο?? Εχουμε τρελλαθει τελειως?? Για οποιον θελει εγω τον παω με το JUKE μας πιο γρηγορα... και πιο διασκεδαστικα.... Δλδ ο nass ψαχνει να δωσει 60+ χιλιαρικα μινιμουμ για να κανει τετοια σπορτ διαδρομη??? σε τετοια ομαλη χωματινη διαδρομη?? με ενα primium που ουτε στην ασφαλτο δεν ζορισαν τα πλαινα των ελαστικων??? Τι να πω ρε GB .... Το :inlove: το εβαλες σοβαρα για την παρουσιαση του, η μονο για το σαλονι του???
ΥΓ, το εδειξα στη συζηξ μου και εβαλε τα γελια..... Το Καλοκαιρι σε χωματοδρομο πραγματικο με νεροφαγωματα κ.λ.π. στην Ιθακη το JUKE εκανε παπαδες... με 120 αλογα.... και δικινητο....


αυτή τη διαδρομή επελεξε η Πορσε για να την οδηγησουν στο χωμα.Εκει θα τη δοκιμασουν οι δημοσιογραφοι,μετα θα γραψουν το ΤΕΣΤ,και αντε πες του Γρηγορη μετα ότι ο δημοσιογράφος δεν ξερει.
Θα σε φαει ζωντανο,γιατι εχει εμπειρια εχει δοκιμασει 15 χρονια απειρα αυτοκίνητα,εχει δηγησει αυτοκίνητα που εσυ δεν θα εις ποτε κλπ. :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By Κίκιζας Γρηγόρης
#453914
dimviii έγραψε:

αυτή τη διαδρομή επελεξε η Πορσε για να την οδηγησουν στο χωμα.Εκει θα τη δοκιμασουν οι δημοσιογραφοι,μετα θα γραψουν το ΤΕΣΤ,και αντε πες του Γρηγορη μετα ότι ο δημοσιογράφος δεν ξερει.
Θα σε φαει ζωντανο,γιατι εχει εμπειρια εχει δοκιμασει 15 χρονια απειρα αυτοκίνητα,εχει δηγησει αυτοκίνητα που εσυ δεν θα εις ποτε κλπ. :rtfm:


Τσιμπα τωρα και εσυ ενα warn :adminpower: , για την ακυρη σου επισημανση περι δημοσιογραφων... :lol:
Ο Γρηγορης διαβαζει τους δημοσιογραφους καμμια 30αρια χρονια, εχει μαθει τα χουγια τους, ποτε προμοταρουν, ποτε λενε πιπες και ποτε την αληθεια...Ο καθε "Γρηγορης" που θα το εκανε αυτο, -οχι μονο εγω-, θα ηξερε να αποκωδικοποιει τα λεγομενα του καθε δημοσιογραφου. :iconcool:

P.S Η Cayenne Turbo, ετσι κι αλλιως συνηθως δεν αφορα χρηστες που θα περασουν απο καποια χειροτερη διαδρομη, απο αυτη του video.
Oσοι θελουν και κανουν το κατι παραπανω θελοντας Cayenne, ψωνιζουν την"απλη" με αεραναρτηση, γλυτωνουν καμποσα λεφτα και κανουν μια χαρα και off roading...

Ιδου και ενα πρωτο δειγμα off roading σε μουλαρια:

Άβαταρ μέλους
By dimviii
#453941
Κίκιζας . έγραψε:
Τσιμπα τωρα και εσυ ενα warn :adminpower: , για την ακυρη σου επισημανση περι δημοσιογραφων... :lol:
Ο Γρηγορης διαβαζει τους δημοσιογραφους καμμια 30αρια χρονια, εχει μαθει τα χουγια τους, ποτε προμοταρουν, ποτε λενε πιπες και ποτε την αληθεια...Ο καθε "Γρηγορης" που θα το εκανε αυτο, -οχι μονο εγω-, θα ηξερε να αποκωδικοποιει τα λεγομενα του καθε δημοσιογραφου. :iconcool:


ναι το ξερουμε ότι εισαι γατοπουλο,ειδαμε πως εχεις αποκωδικοποιησει τον ΣΧ.
Άβαταρ μέλους
By Κίκιζας Γρηγόρης
#453948
dimviii έγραψε:
Κίκιζας . έγραψε:
Τσιμπα τωρα και εσυ ενα warn :adminpower: , για την ακυρη σου επισημανση περι δημοσιογραφων... :lol:
Ο Γρηγορης διαβαζει τους δημοσιογραφους καμμια 30αρια χρονια, εχει μαθει τα χουγια τους, ποτε προμοταρουν, ποτε λενε πιπες και ποτε την αληθεια...Ο καθε "Γρηγορης" που θα το εκανε αυτο, -οχι μονο εγω-, θα ηξερε να αποκωδικοποιει τα λεγομενα του καθε δημοσιογραφου. :iconcool:


ναι το ξερουμε ότι εισαι γατοπουλο,ειδαμε πως εχεις αποκωδικοποιησει τον ΣΧ.


Εσυ ειδικα, -οπως παντα- το ειδες πρωτος απ' ολους...
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#454864
Κίκιζας . έγραψε:
dimviii έγραψε:
Κίκιζας . έγραψε:
Τσιμπα τωρα και εσυ ενα warn :adminpower: , για την ακυρη σου επισημανση περι δημοσιογραφων... :lol:
Ο Γρηγορης διαβαζει τους δημοσιογραφους καμμια 30αρια χρονια, εχει μαθει τα χουγια τους, ποτε προμοταρουν, ποτε λενε πιπες και ποτε την αληθεια...Ο καθε "Γρηγορης" που θα το εκανε αυτο, -οχι μονο εγω-, θα ηξερε να αποκωδικοποιει τα λεγομενα του καθε δημοσιογραφου. :iconcool:


ναι το ξερουμε ότι εισαι γατοπουλο,ειδαμε πως εχεις αποκωδικοποιησει τον ΣΧ.


Εσυ ειδικα, -οπως παντα- το ειδες πρωτος απ' ολους...


Σωστα,μεσα εδώ είμαι από τους πρωτους που υποστηριζα ότι οι περισσοτεροι είναι ασχετοι,οταν εσυ πιπιλας το δαχτυλο ακομα.
Άβαταρ μέλους
By Κίκιζας Γρηγόρης
#461571
:s_inlove :s_inlove :s_inlove
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#463825 Ως ένα από τα παλιότερα μέλη του Porsche Forum, καλωσορίζω τον nass.
Άβαταρ μέλους
By dimik
#463850 Στο VW τοπικό πρώτα παπά μου και μετά εδώ....να μπαίνουν σε σειρά τα πράγματα.
Άβαταρ μέλους
By xenos
#463954 Μου θυμίζετε τους λαστιχάδες που ότι κινεζιά πουλάνε είναι θυγατρικές της michelin/bridgestone κλπ. :lol:
Άβαταρ μέλους
By Κίκιζας Γρηγόρης
#464137
:s_inlove