Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#775678 Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#777705
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#777761

για ευχαρίστηση



για μελέτη
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#779574
Άβαταρ μέλους
By BARHonda
#788188 Κανείς δεν το έχει ποστάρει ακόμα αυτό?




Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#788190 Αν σχολιάσει ο χρήστης . Κίκιζας --> ανοίγω τοπικό και αιτούμαι παροχής ιατροφαρμακευτικού υλικού εκστρατείας (μορφίνη, τουρνικέ, αίμα).
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#788196
BARHonda έγραψε:Κανείς δεν το έχει ποστάρει ακόμα αυτό?


inb4 Ντίμης: είναι γερμανικό :rtfm:

:s_tongue :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#788237
EDDIE_147 έγραψε:Αν σχολιάσει ο χρήστης . Κίκιζας --> ανοίγω τοπικό και αιτούμαι παροχής ιατροφαρμακευτικού υλικού εκστρατείας (μορφίνη, τουρνικέ, αίμα).


δεν εγκωσες τοσα χρονια ? και αλλο θελεις ρε αχορταγε?
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#788239
Giuseppe Busso έγραψε:
BARHonda έγραψε:Κανείς δεν το έχει ποστάρει ακόμα αυτό?


inb4 Ντίμης: είναι γερμανικό :rtfm:

:s_tongue :s_tongue


το εχουν βελτιωσει πολυ αυτο? Οταν παει σε κανα ραλλυ ασφαλτινο θα τα περναει τα αλπιν?
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#788241
dimviii έγραψε:
EDDIE_147 έγραψε:Αν σχολιάσει ο χρήστης . Κίκιζας --> ανοίγω τοπικό και αιτούμαι παροχής ιατροφαρμακευτικού υλικού εκστρατείας (μορφίνη, τουρνικέ, αίμα).


δεν εγκωσες τοσα χρονια ? και αλλο θελεις ρε αχορταγε?


OXI - NAI
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#788244
EDDIE_147 έγραψε:
dimviii έγραψε:
EDDIE_147 έγραψε:Αν σχολιάσει ο χρήστης . Κίκιζας --> ανοίγω τοπικό και αιτούμαι παροχής ιατροφαρμακευτικού υλικού εκστρατείας (μορφίνη, τουρνικέ, αίμα).


δεν εγκωσες τοσα χρονια ? και αλλο θελεις ρε αχορταγε?


OXI - NAI


θα ανοιχτει τετοιο τοπικο,αλλα θα εχουν προσβαση μελη που δεν εχουν φαει ποτε πανω απο 3 μπαν. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#788252
dimviii έγραψε:
το εχουν βελτιωσει πολυ αυτο? Οταν παει σε κανα ραλλυ ασφαλτινο θα τα περναει τα αλπιν?


Κάποιου είδους σπόντα που έχω χάσει είναι αυτή. :shifty:


Εν τω μεταξύ χάζευα το βίντεο. Αν εξαιρέσεις 2 λάθη που ίσως κόστισαν κάτι σε χρόνο αλλά σε τόσα πολλά χιλιόμετρα είναι ανεπαίσθητα εφόσον δεν είναι έξοδος, κάνει αυτό το χρόνο ενώ στην ευθεία τερματίζει στα 289 και αυτό πολύ στιγμιαία αφού ήδη στα 280 ζορίζεται. Θέλω να πω ότι ο χρόνος κατεβαίνει κι άλλο με λίγη έξτρα ιπποδύναμη αφενός και αφετέρου κάνει ό,τι κάνει από το απίστευτο στήσιμο που έχει. Μπαίνει σαν παλαβό. Επίσης ο ρυθμός επιβράδυνσης που έχει είναι συγκλονιστικός. Χωρίς δράματα κιόλας.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#788261
Dimsabas έγραψε:Το έχω ποστάρει εγώ από χτες βράδυ στο θέμα του Cartalk.gr αλλά φαίνεται ότι δεν μπαίνεις.


Να τα και τα παραπονα... :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#788263
George_Prix έγραψε:
Dimsabas έγραψε:Το έχω ποστάρει εγώ από χτες βράδυ στο θέμα του Cartalk.gr αλλά φαίνεται ότι δεν μπαίνεις.


Να τα και τα παραπονα... :shifty:


Στη συνάντηση δεν ήρθε. Ας πρόσεχε. Έχω ρητές εντολές από g8777 και Ντίμη που περίμενε ο έρμος κάνα θαρραλέο Τέσλα.