Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By Miatakias
#628519
dimviii έγραψε:
Miatakias έγραψε:Το οποίο βέβαια ήταν σε λίγα αυτοκίνητα, το παραδέχθηκε η Πόρσε κι ε΄δωσε και 10 χρόνια εγγυήση. Ούτε περίπτωση BMW είναι το συγκεκριμένο θέμα, ούτε με NVH έχει να κάνει κι επίσης μιλάμε για πολύ ειδικό αμάξι.
Δε δικαιολογώ τη Πόρσε (χέστηκα) απλά έφερα τη μπάλα από τις κερκίδες ;)


Χρηστο η ουσια ειναι οτι στα παντα μπορει να συμβει αστοχια,ειτε ειναι ενα ταπεινο μποξτερ,ειτε η κορυφαια 911 για χρηση πιστας.Το ιδιο και για ολες τις μαρκες ανεξαιρετως.
Το οτι καποιες κοστιζουν 200-300 κ δεν ειναι εχεγγυο της μη αστοχιας.
Αυτο δυσκολευοταν να κατανοησει ο Εντι,λογω ονοματος προφανως.


Συμφωνώ εκτός του κομματιού για Έντι147.
το ότι είχε κάποτε 147 δε σημαίνει πως δεν έχει εξελιχθεί σαν άνθρωπος από τότε
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#628521
Miatakias έγραψε:
Deleted User 1 έγραψε:
Miatakias έγραψε:Το οποίο βέβαια ήταν σε λίγα αυτοκίνητα, το παραδέχθηκε η Πόρσε κι ε΄δωσε και 10 χρόνια εγγυήση. Ούτε περίπτωση BMW είναι το συγκεκριμένο θέμα, ούτε με NVH έχει να κάνει κι επίσης μιλάμε για πολύ ειδικό αμάξι.
Δε δικαιολογώ τη Πόρσε (χέστηκα) απλά έφερα τη μπάλα από τις κερκίδες ;)

Τι επαγγέλλεσαι φίλος? Ball boy?


Σα χόμπι.
Εισοδηματίας μέτοχος της Πόρσε είμαι

Καλη μετοχή αλλά αν ζεις από μερίσματα πάρε Τέσλα καλύτερα.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#628529 Αποφασιστικό τέλος στα ωφ τώπηξ

Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#628542 Ο πρώτος λέει IMS.
Τον δεύτερο τον κόβω για μάτι.
Άβαταρ μέλους
By 224v
#628554 Σε γνωστό με Lamborghini, κτυπησε ένα πιστόνι. Ήταν σε εγγύηση και τελικά πλήρωσε 22 χιλιάρικα ( του έκαναν έκπτωση 75%στην Καρεντα) και του πέρασαν νέο μοτέρ και κιβώτιο από Huracan μου είπε. Δεν ξέρω πόσο αξιόπιστος είναι αλλά έχει και ένα Modena... Σε όλους συμβαίνουν λοιπόν...

< Note >
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#628558
red_monster έγραψε:
dimviii έγραψε:
Miatakias έγραψε:Το οποίο βέβαια ήταν σε λίγα αυτοκίνητα, το παραδέχθηκε η Πόρσε κι ε΄δωσε και 10 χρόνια εγγυήση. Ούτε περίπτωση BMW είναι το συγκεκριμένο θέμα, ούτε με NVH έχει να κάνει κι επίσης μιλάμε για πολύ ειδικό αμάξι.
Δε δικαιολογώ τη Πόρσε (χέστηκα) απλά έφερα τη μπάλα από τις κερκίδες ;)


Χρηστο η ουσια ειναι οτι στα παντα μπορει να συμβει αστοχια,ειτε ειναι ενα ταπεινο μποξτερ,ειτε η κορυφαια 911 για χρηση πιστας.Το ιδιο και για ολες τις μαρκες ανεξαιρετως.
Το οτι καποιες κοστιζουν 200-300 κ δεν ειναι εχεγγυο της μη αστοχιας.
Αυτο δυσκολευοταν να κατανοησει ο Εντι,λογω ονοματος προφανως.


Πάντα κάποιος άλλος δυσκολεύεται να καταλάβει. Εμείς είμαστε πάντα πολύ εξυπνότεροι και πιάνουμε πουλια στον αέρα.
Δεν είναι προσωπικό, είναι γενικό το φαινόμενο

εαν εχεις να προσφερεις κατι στη συζητηση,να το ακουσουμε.
Τα πουστικα υπονοουμενα που δεν το εγραψες για μενα,ενω κανεις παραθεση κειμενο μου ,σε κανενα αλλο στοκο που σπουδαζατε μαζι.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#628559
Miatakias έγραψε:Ξέρουμε τι βλάβες είναι;


δεν εχει σημασια,αποζημιωθηκε :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Miatakias
#628562 Δημήτρη είσαι το τελευταίο φρούριο για να πάρει ο Έντης147 Πόρσε.
Αλλά γράφεις τέτοια και τον μπερδεύεις γτ από αμάξια δε ξέρει... μόνο από πολιτική σκαμπάζει
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#628563
Miatakias έγραψε:Δημήτρη είσαι το τελευταίο φρούριο για να πάρει ο Έντης147 Πόρσε.
Αλλά γράφεις τέτοια και τον μπερδεύεις γτ από αμάξια δε ξέρει... μόνο από πολιτική σκαμπάζει


εχεις εξελιχθει σε μεγιστο τρολ :lol:
Με την ευχη μου η αγορα της πορσε. :innocent:
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#628564
dimviii έγραψε:
red_monster έγραψε:
dimviii έγραψε:
Miatakias έγραψε:Το οποίο βέβαια ήταν σε λίγα αυτοκίνητα, το παραδέχθηκε η Πόρσε κι ε΄δωσε και 10 χρόνια εγγυήση. Ούτε περίπτωση BMW είναι το συγκεκριμένο θέμα, ούτε με NVH έχει να κάνει κι επίσης μιλάμε για πολύ ειδικό αμάξι.
Δε δικαιολογώ τη Πόρσε (χέστηκα) απλά έφερα τη μπάλα από τις κερκίδες ;)


Χρηστο η ουσια ειναι οτι στα παντα μπορει να συμβει αστοχια,ειτε ειναι ενα ταπεινο μποξτερ,ειτε η κορυφαια 911 για χρηση πιστας.Το ιδιο και για ολες τις μαρκες ανεξαιρετως.
Το οτι καποιες κοστιζουν 200-300 κ δεν ειναι εχεγγυο της μη αστοχιας.
Αυτο δυσκολευοταν να κατανοησει ο Εντι,λογω ονοματος προφανως.


Πάντα κάποιος άλλος δυσκολεύεται να καταλάβει. Εμείς είμαστε πάντα πολύ εξυπνότεροι και πιάνουμε πουλια στον αέρα.
Δεν είναι προσωπικό, είναι γενικό το φαινόμενο

εαν εχεις να προσφερεις κατι στη συζητηση,να το ακουσουμε.
Τα πουστικα υπονοουμενα που δεν το εγραψες για μενα,ενω κανεις παραθεση κειμενο μου ,σε κανενα αλλο στοκο που σπουδαζατε μαζι.


Να ήταν το βιολί πουλί να το παίζανε πολλοί :yahoo:
Άβαταρ μέλους
By Miatakias
#628567 Εγώ λέω να κανονίσετε μια έξοδο για τούγκε. Εδώ έχουμε δει χειραψίες από πιο φαντασμαγορικές κόντρες.
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#628568
224v έγραψε:Σε γνωστό με Lamborghini, κτυπησε ένα πιστόνι. Ήταν σε εγγύηση και τελικά πλήρωσε 22 χιλιάρικα ( του έκαναν έκπτωση 75%στην Καρεντα) και του πέρασαν νέο μοτέρ και κιβώτιο από Huracan μου είπε. Δεν ξέρω πόσο αξιόπιστος είναι αλλά έχει και ένα Modena... Σε όλους συμβαίνουν λοιπόν...

< Note >

Ελλάδα ή εξωτερικό?

< 1 >
Άβαταρ μέλους
By 224v
#628618 Ελλάδα, το παλιό μοτέρ το έχει η Κοσμοκαρ.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#628642 https://www.thedrive.com/news/32282/the ... -instagram

Εικόνα