Forum για τους Ελληνικους Αγώνες
Άβαταρ μέλους
By christos m
#39410
nass έγραψε:Καλά τα λες, η απάντησή μου ήταν απόρροια του αρχικού δικού σου, άδικου ΙΜΗΟ, σχολίου:

nafpaktos έγραψε:Αθανατοι ελληνικοι αγωνες,εχουν οτι ακριβως τους αξιζει.


Το red mist δεν είναι ίδιον των ελληνικών αγώνων ούτε μόνο του motorsport, όταν ο Ζιντάν κουτούλησε το Ματεράτσι δεν είπε κανείς "αθάνατο γαλλικό ποδόσφαιρο".



Με την ποιοτική διαφορά, ότι άλλο ο Ζιντάν vs Ματεράτσι και άλλο ο Έλληνας οδηγός Corsa vs Έλληνας οδηγός ΜΚΙΙ.

Ο zouglaς έχει βρει ένα χώρο με δημοσιογραφικό ψωμί και θα συνεχίσει να κάνει τη δουλειά του.
Κατά τ' άλλα, καλά Χριστούγεννα.
Άβαταρ μέλους
By nass
#39413 Αν μου λες ότι προτιμάς να βλέπεις το Ζιντάν και ας ρίχνει και καμιά κουτουλιά, δεν μπορώ να μη συμφωνήσω μαζί σου.
Αν όμως μου λες ότι, επειδή είναι ο Ζιντάν, δεν πειράζει που ρίχνει και καμιά κουτουλιά, δεν μπορώ να μη διαφωνήσω.
Με άλλα λόγια, ναι, τεράστια διαφορά επιπέδου, αλλά η απαξιωτική παρατήρηση είχε σαν αφορμή κάτι στο οποίο όπως βλέπουμε δεν υπάρχει διαφορά επιπέδου, την ανθρώπινη συμπεριφορά.
Άβαταρ μέλους
By christos m
#39420 Όταν επιλέγω να δω ποδόσφαιρο ή αυτοκίνητα, επιλέγω αυτό και μόνο.
Έχω μεγαλύτερες προσδοκίες από τον Ζινταν να μην ρίξει κουτουλιές φυσικά, γιατί υποθέτω ότι καταλαβαίνει περισσότερο ποιος είναι ο ρόλος του. Να παίζει ποδόσφαιρο, δηλ.
Το σχόλιο μου ήταν καθαρά ειρωνικό ως προς το συμβάν και ως προς το κλίμα των ελληνικών αγώνων. Μην το πάμε παραπέρα.
Άβαταρ μέλους
By nafpaktos
#39537 Επειδη γνωριζω οτι καποιοι στερούνται πραγματα λογω εμμονής με το να μην ειναι στην προσωποβιβλο,ανεβάζω το βιντεο.τσαμπουκας,μαγκιά,βαρβατίλα σε αφθονία,απολαύστε. τα ζωντανα στα ντοκυμαντέρ μου φαινεται ειναι πιο πολιτισμένα.

Άβαταρ μέλους
By nass
#39798 Εκ μέρους όσων από βίτσιο και γινάτι δεν είναι στο φατσοβιβλίο, ευχαριστώ και ανταποδίδω :iconcool: :)

Άβαταρ μέλους
By blackpug106
#39839 :s_whiteflag :s_whiteflag
Άβαταρ μέλους
By travelman
#302717 Ερώτηση, τα Μέγαρα λειτουργούν για τον αναρχοαυτόνομο που νομίζει ότι είναι σβέλτος? Πήρα κάποια τηλέφωνα που μου έβγαλε το ίντερνετ, δεν απαντάει κανένα, και το σάιτ δεν λειτουργεί.

Πρίν από πολλά, πολλά χρόνια είχαμε πάει με τους (4Τ)φορουμίτες πληρώνοντας κάνα 20ρίκο για ένα απόγευμα. Παίζει ακόμα κάτι τέτοιο, ή είναι κάτι πιο σύνθετο?
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#302720 Κάποια club κάνουν track day αλλά νομίζω οργανώνονται κάποια open days.

Πρέπει να το ψάξεις αλλά δεν έχει πλέον κάθε ΣΚ track days. Δε βγαίνει το κόστος.


Sent from a mobile device
Άβαταρ μέλους
By travelman
#302819 Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα? Αυτό http://www.athenscircuit.gr/ είναι άντερ κονστράξιον, εδώ https://www.facebook.com/pages/Megara-R ... 8731316574 βλέπω κίνηση αλλά όχι πληροφορίες και το τηλέφωνο που αναγράφεται δεν απαντά όπως και άλλα δύο που βρήκα σε 5λέπτη αναζήτηση.

Πίστα για πράκτορες? :ninja:
Άβαταρ μέλους
By travelman
#305411 Μπα δεν μου αρέσει να ρωτάω επωνύμως άσχετους. Εδώ είμαστε οικογένεια :lol: Ούτως ή άλλως δεν καίγομαι, λάστιχα θέλω να αλλάξω και έλεγα να τα τελείωνα εκεί.

Απλά μου κάνει φοβερή εντύπωση πως όταν το κάθε ψιλικατζίδικο έχει site, facebook που το διαχειρίζεται ο ιδιοκτήτης και όχι οι πελάτες και φυσικά τηλέφωνο, εδώ δεν υπάρχει τίποτα από τα τρία...
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#307158
travelman έγραψε:Μπα δεν μου αρέσει να ρωτάω επωνύμως άσχετους. Εδώ είμαστε οικογένεια :lol: Ούτως ή άλλως δεν καίγομαι, λάστιχα θέλω να αλλάξω και έλεγα να τα τελείωνα εκεί.

Απλά μου κάνει φοβερή εντύπωση πως όταν το κάθε ψιλικατζίδικο έχει site, facebook που το διαχειρίζεται ο ιδιοκτήτης και όχι οι πελάτες και φυσικά τηλέφωνο, εδώ δεν υπάρχει τίποτα από τα τρία...


Από το φουμπου κρουπ...

Εικόνα


Sent from a mobile device