Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#336929
Geo f1 έγραψε:Για το στημενο λες παλι που εκανε στην ακρη ο Μασσα? :hmmm:

Γιατί; Έχει πάρει κι άλλο ο μικι και μπερδευεσαι; Χαχαχαχαχαχαχα

<
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#415768 Raikkonen says he's doing his best after Marchionne 'laggard' claim

Θα συμφωνήσω με τον Κοίμη αυτή τη φορά. Κάνει όντως ότι καλύτερο μπορεί. Τώρα αν αυτό είναι αρκετό για τη Φερράρι, γι αυτό τον βάλανε πρόεδρο τον Μαρκιόνε. Δεν υπάρχει higher level of commitment, δεν είναι εκεί το πρόβλημα.
Άβαταρ μέλους
By ripper
#415776 Με δεδομένο πλέον ότι η στρατηγική του Raikkonen είναι πως θα κερδίσει κανένα δέκατο ο Vettel, μια χαρά νούμερο 2 είναι ο βετεράνος.
Ούτε διαμαρτυρεται, ούτε χάλια είναι, είναι και παγκόσμιος.

Τι άλλο θέλεις; Τρισευτυχισμενος έπρεπε να είσαι
Άβαταρ μέλους
By g8777
#415779 Είναι κατά των team orders o Greo, δεν βλέπεις τι γίνεται με τον ΨευτοΛουη;
Δεν ξέρω δεν ξέρω.
:s_roses

Για βγάλτε τα ζευγάρια του 2018. Σαινθ Μακλαρεν, έκλεισε αυτό, παρειτσα με Στρουντελ.
Βεττελ Μερκ, Μποττας αμετακίνητος. Κιμι στην ουρά για το εφάπαξ από το ΤΣΑΥ.

Αυταααααα. :)
Άβαταρ μέλους
By pik.
#415791
g8777 έγραψε:Είναι κατά των team orders o Greo, δεν βλέπεις τι γίνεται με τον ΨευτοΛουη;
Δεν ξέρω δεν ξέρω.
:s_roses

Για βγάλτε τα ζευγάρια του 2018. Σαινθ Μακλαρεν, έκλεισε αυτό, παρειτσα με Στρουντελ.
Βεττελ Μερκ, Μποττας αμετακίνητος. Κιμι στην ουρά για το εφάπαξ από το ΤΣΑΥ.

Αυταααααα. :)

λες του χρονου.....; :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:


αχχχχχχ ελα Λουηηηη εδωωωωωω
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#415792
ripper έγραψε:Με δεδομένο πλέον ότι η στρατηγική του Raikkonen είναι πως θα κερδίσει κανένα δέκατο ο Vettel, μια χαρά νούμερο 2 είναι ο βετεράνος.
Ούτε διαμαρτυρεται, ούτε χάλια είναι, είναι και παγκόσμιος.

Τι άλλο θέλεις; Τρισευτυχισμενος έπρεπε να είσαι
Μα εγώ μαζί του είμαι. Ο Μαρκιόνε τον κατηγόρησε ότι κοιμάται (εντάξει είμαι πολύυυυυ μπροστά με το "Κοίμης" πέρασε πόσος καιρός και συντάχθηκε κοτζαμάν πρόεδρας - δοξάστε με!), εγώ διαφωνώ κάθετα. Ο Κοίμης κάνει ότι μπορεί. Και ο νοών νοείτω. Ο έχων ώτα ακούειν ακουέτω. Σι βις πάσεμ παραμπέλουμ.

Τζι λατρεία μου, εγώ είμαι ενάντια στα team orders που προέρχονται από υποκριτές Άγγλους. Που είδαν ανύπαρκτα team orders στο Μονακό, αλλά κάνουν γαργάρα τα team radio της γερμανικής Μερτσέντας. Όταν βέβαια ρίξει κανένα ανάποδο ράδιο η Μερκ δε μένει καλσόν στη θέση του στην Αλβιώνα, αλλά αυτό είναι άλλο καπέλο.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#415804 Κορτο τα έχουμε λύσει αυτά τα θεματακια των οπαδών του Τριφυλλοφορου Σωματείου της Μοδενας.
Σχολές Καππατου. Γιατί και ο αγνός Τιφοζο έχει δικαίωμα στην αντικειμενική ενημέρωση.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#531472 :thumbsup: :thumbsup:

Σα να το κεντησε στο χέρι ο Μαλτέζος.
:s_rofl