Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By g8777
#623535 Ή για να κρατήσει τον Λαντο κανα βραδυ , να βγει και ο Ζακ με την σύζυγο να ξεσκάσουν λίγο, κλειστήκανε μέσα.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#623547
Geo f1 έγραψε:Ειπε να κατσει περσυ να τρεξει με την ΜΑΚΛΑΡΕΝ στο Ιντυ και ειδαμε ποσο ασχετοι ειναι...Μονοθεσιο οτι να ναι και εκει.,
Ενω το 2017 ειχε βγαλει ματια ο Ισπανος.
Φετος να φατε γλαροσουπα. Θα παει με Andretti racing.

Το 2021 βεβαια θα τον ξανα πλευρισουν για να οδηγησει την Μακλαρεν Μερκ


Τι υπονοεις γεροντα? Οτι στην ουσια ο Ναντο απελυσε την ιστορικη αυτη ομαδα? :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#623549
Geo f1 έγραψε:Φετος να φατε γλαροσουπα. Θα παει με Andretti racing.


Επισης σοφε γεροντα, υπονοεις οτι ολοκληρη Honda θα κανει μοκο και θα εχει την τιμη να οδηγησει ο Ναντο το χρεπι της? Γνωριζοντας οτι θα ακουσει τα μπινελικια της (live μαζι με εκατομμυρια τηλεθεατες) αν κατι δεν παει καλα? :lipsealed:
Τελευταία επεξεργασία από George_Prix και 21 Ιαν 2020, 12:54, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By ripper
#623594
George_Prix έγραψε:Ετσι. Με το που εφυγε ο καντεμης ξεσκιστηκε στις επιτυχιες η ομαδα σου. Ασε δε τις επιτυχιες πριν ερθει ο καντεμης :lol:

Αρκεστειτε τωρα με τα αποφαγια του Dr. Marko (το Sainz) και AN καταφερετε ποτε να φτιαξετε ενα dominant μονοθεσιο ακομα κι αυτος ειναι ΠΙΘΑΝΟ (αλλα οχι σιγουρο) να σας φερει τιτλους/νικες. Γιατι που ξερεις... Μπορει ενας πραγματικα TOP οπως ο Alonso ή ο Max να τον κερδισουν ακομα και με ενα κλικ χειροτερο μονοθεσιο :s_tongue


Κοίταξε, σίγουρα ο Sainz με ένα dominant μονοθέσιο δεν θα καταφέρει και να κάνει όλη την ομάδα πουτανα και να μην πάρει τίποτα.
Μπορεί απλά να μην πάρει τίποτα. Και για τα δύο χρειάζεται ειδικά skills.

Επίσης είναι πολύ βαρετός τύπος. Κάτι τραγουδάκια, κάτι χαμόγελα με τον teammate του...
Ούτε μπινελίκια, ούτε ρουφιανιες, ούτε εκβιασμοί, ούτε να μπλοκάρει τον teammate του στα pits ρε παιδάκι μου. Θλίψις :s_cry

Επίσης πολύ εύστοχη και η αρχική παρατήρηση. Πριν και μετά τον Alonso 0 επιτυχίες η McLaren. Με τον Alonso πουλησαμε και τα φλυτζανακια του καφέ.
Πίναμε εσπρεσάκι στις κούπες.

Τέλος, επειδή είσαι και νέος, μην κάνεις τον κόπο να μας εκθειάσεις τον Αρτέμη. Τις οδηγικές του ικανότητες τις έχω εκθειάσει άπειρες φορές, όσες και οι κατάρες που του έριχνα. :s_howdy
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#623595 Με αυτα και με 'κεινα, εγω εδω και πολλα χρονια σκεφτομαι "γαματη δουλεια εκανε ο οδηγος μου ΚΑΙ φετος".

Απο την αλλη μερια, εσυ εχεις να το σκεφτεις πανω απο 10 χρονια για την ομαδα σου.

Προσπαθησε τωρα με καμποσες ακομα φλυαριες και κρυα αστεια να πεις την τελευταια κουβεντα :whistlink:
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#623600
ripper έγραψε:Αυτό είναι δική σου δουλειά. Βγες εσύ και πες ότι ο Alonso έσωσε την McLaren. Ακούγεσαι


Γεγονος ειναι οτι απο το 2015 και μετα εκανε το παν για να τη σωσει. Πλασαριζε στη 10αδα ενα χρεπι με το οποιοι οι ομοσταβλοι δε μπορουσαν καν να περασουν στο Q2. Αλλα δυστυχως η αρρωστια της McLaren ηταν ανιατη... :s_cry
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#623603
ripper έγραψε:Από την άλλη ήταν στην McLaren και το 2007. Απίστευτο;


Ναι ηταν απιστευτο το 2007. Αν εψαχνε γαμπρο για την κορη του ο Ρον, επρεπε να επιλεξει αλλον. Αν εψαχνε για καλο οδηγο, πηρε εναν καλο οδηγο. Και πανω απο ολα... Αν ηθελε να μην τον πιασουν, ΑΣ ΜΗΝ ΕΚΛΕΒΕ.

Αφου εκλεψε, τιμωρηθηκε. Δικαια πραγματα. Οποτε περαστικα και στο Ρον, περαστικα και στους πικραμενους οπαδους της McLaren.

Εγω αυτο για το οποιο επελεξα τον Alonso (τα χερια του) ισχυε και ακομα δειχνει να ισχυει. Εσυ δεν ξερω με ποια κριτηρια επελεξες τη McLaren, αλλα αν το κριτηριο σου ηταν η ταχυτητα, απετυχες. Αλλα εχω την αισθηση οτι την πατησες σαν καμποσους οπαδους του Senna. Κολλησες με τη McLaren και δεν καταλαβες οτι το ζουμι ειναι στον οδηγο που αν ειναι καλος μπορει να σε φτιαχνει ΣΕ ΚΑΘΕ ΑΓΩΝΑ, ακομα και αν τερματιζει εκτος 10αδας. Τωρα περιμενε να ευθυγραμιστει ο Ερμης με τον Αρη, να εχει καλο μονοθεσιο και καλο οδηγο την ιδια περιοδο η ομαδα σου, μπας και χαρεις με μια αποφαση που πηρες πριν 30 χρονια :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By ripper
#623607
g8777 έγραψε:Δεν ειχε μαζεψει ολα τα Infinity Stones τοτε.


:lol:

Οπότε ο αντίλογος στο ότι ο πολύ καλός οδηγός Alonso στην McLaren όχι απλά δεν απέδωσε καλά αλλά ήταν και αρνητικός λόγω του χαρακτήρα του είναι ότι η McLaren δεν πάει καλά τα τελευταία χρόνια; :lol:
Και τι κρίμα που επέλεξα να είμαι McLaren? Μιλάμε για αποστομωτικα επιχειρήματα :yahoo:

Επίσης μπορείς να υποστηρίζεις κάθε μέρα και άλλον. Εγώ υποστηρίζω πάντα McLaren. Αν απαγορεύεται να με ενημερώσετε.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#623609 Υποστηριζε οτι θελεις. Δικαιωμα σου. Αλλα οσο σερνεται, θα τρως το δουλεμα σου απο τους αντιπαλους.

Εδω μας λες εσυ για το ποσο κακο παιδι ειναι ο Ισπανος ωστε να κραξεις για κατι (ακομα και ασχετο με τις επιδοσεις του). Δε θα σου πουμε εμεις ποσο αργα μονοθεσια φτιαχνει η McLaren?

Οποτε συνεχιζουμε ο καθενας το βιολι του και ολα καλα :s_yes
Άβαταρ μέλους
By ripper
#623611 Δεν κάθομαι να κράζω κανέναν για το τι υποστηρίζει, έχω βγάλει το δημοτικό.

Έγραψα την άποψη ότι ο Alonso δεν βοήθησε την McLaren χωρίς καν να απευθυνθώ σε εσένα και βγήκες να πεις άλλα αντ' άλλων. Αν έχεις να πεις κάτι επί του θέματος εδώ είμαστε. Μπορείς βέβαια να συνεχίσεις να λες άσχετες μπούρδες, δημοκρατία έχουμε.

Επίσης ελπίζω να αντιλαμβάνεσαι ότι να κράζει οπαδός του Alonso την McLaren για έλλειψη επιτυχιών είναι ιδιαιτέρως κωμικό.