Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#536146
mirage έγραψε:Τι σας έπεισα μωρέ. Αφου έβγαζε μάτι. Συνεχισε το εργο σου...


Αυτο που "εβγαζε ματι" για καμια 100αρια χρηστες εδω μεσα και λυσσαξανε να λενε, ειναι οτι ο Γιωργος εφτιαξε δευτερο λογαριασμο. Μολις αποφασισα να λυσω το μυστηριο λεγοντας την αληθεια (που δεν ειχε αναφερει ΚΑΝΕΝΑΣ πριν), βρεθηκες εσυ και ειπες "το ηξερα εγω".

Οποιος θελει σε πιστευει. Εγω δε σε πιστευω παντως. Δικαιωμα μου ετσι?

Οπως επισης δικαιωμα μου να λεω ΕΥΓΕΝΙΚΑ την αποψη μου για το Vettel ενω οι περισσοτεροι αλλοι χρηστες ειναι ΠΟΛΥ ΑΓΕΝΕΙΣ (φανταζομαι ειναι η αμυνα τους επειδη δεν εχουν καποιο σοβαρο επιχειρημα). Και κατι ακομα για να δεις ποσο λαθος εισαι... Οσες φορες μου ειπε καποιος "o Vettel ειναι κορυφαιος γιατι πηρε πρωταθληματα" αλλες τοσες ειπα εγω οτι τα πρωταθληματα δε λενε ΤΙΠΟΤΑ (το οποιο θα επρεπε να το ξερουν μερικοι και δε θα επρεπε καν να τους το πω εγω). Εφοσον και οι 2 αποψεις ακουστηκαν τις ιδιες φορες, γιατι σε πειραξε τοσο η δικη μου αποψη? Μηπως γιατι η αντιθετη αποψη ακουστηκε απο φιλαρακια σου? Μηπως γιατι συμφωνεις με την αντιθεση αποψη?

Τελος το πιο σημαντικο προς αποφυγη παρεξηγησεων. ΠΟΤΕ δεν ειπα οτι ο Vettel ειναι κουλος. Ειναι πολυ καλος οδηγος. Απλα ειπα οτι δεν ειναι TOP. Απλα γιατι.... ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ TOP!!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#536152 :oops:

Με τον George εχουμε είχαμε δει μαζι Τουρκια 2007, (τοτε με τις φωτιες που δεν το εδειξε ο Αλφα και το ειδαμε στα μουλωχτα στο RTL)
Spa ιδιας χρονιας στην Αθηνα
Και φυσικα Ιντερλαγκος 2008 (εκει που επαθε πριαπισμο ο g) στην Θεσ.

Για τα υπολοιπα no comments

Mir you keep letting me down m8
Άβαταρ μέλους
By mirage
#536154 Γιατί; Επειδή μυριστηκα εδω και μερικές μέρες πως γνωριζεστε; Ή διπλός λογαριασμος σου ήταν ή γνωστός σου. Θεώρησα πως δύσκολο να εχεις κάνει διπλό, γιατι εισαι καλο παιδί, αρα ειτε γνωριζοσασταν απο παλια ειτε γνωριστήκατε τωρα και σας ενωσε η αγαπη για τον Μαξ και τον Αλονσο. Δεν ειναι πυρηνική φυσική. Το ξέρεις καλά πως ξέρω παραπανω απο τον μέσο χρήστη για την όλη φάση το ιδιο και έτερος Γιωργος οπότε σταματήστε και οι 2 την κουραστική αυτη φάση. Αν πιστεύετε βεβαια πως μας κοροϊδεύετε τόσο καιρό και αν αυτος ηταν ο στοχος σας τοτε you are letting me down. Καλημέρα και στους 2 σας.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#536170 Όχι κανενα δουλεμα από μερους μου και σωστα σκεφτηκες ότι δε θα εκανα 2πλο ακκαουντ.
Εξαλλου και ο τροπος γραφης μας είναι διαφορετικος.

Τεσπα καλημέρα και από εμενα
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#536172
mirage έγραψε:Το ξέρεις καλά πως ξέρω παραπανω απο τον μέσο χρήστη για την όλη φάση το ιδιο και έτερος Γιωργος οπότε σταματήστε και οι 2 την κουραστική αυτη φάση. Αν πιστεύετε βεβαια πως μας κοροϊδεύετε τόσο καιρό και αν αυτος ηταν ο στοχος σας τοτε you are letting me down. Καλημέρα και στους 2 σας.


Ειλικρινα δεν καταλαβαινω σε τι αναφερεσαι... Δε νομιζω οτι προσπαθησαμε να κοροιδεψουμε κανεναν. Εγω με το που γραφτηκα εδω μεσα οι μισοι αρχισαν να λενε οτι ειμαι ο Geo f1 και οι αλλοι μισοι να λενε οτι ειμαι διαφοροι αλλοι μπαναρισμενοι χρηστες που ειχατε παλια (ουτε που θυμαμαι τα usernames τους). Απο την πρωτη στιγμη δε σταματησα να λεω την αληθεια οτι ΠΟΤΕ ΠΡΙΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΛΛΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΕΔΩ. Και εσυ με κατηγορεις για κοροιδια? Αδικος εισαι φιλε...
Άβαταρ μέλους
By mirage
#536174 Καλά αντί να γράφεις σεντόνια, διάβασε τι έγραψα και μην το κουράζουμε άλλο. Ο GeoF1 το κατάλαβε πάντως.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#536182
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#536184
mirage έγραψε:Καλά αντί να γράφεις σεντόνια, διάβασε τι έγραψα και μην το κουράζουμε άλλο. Ο GeoF1 το κατάλαβε πάντως.


Διαβασα τι εγραψες. Κατι που δεν ισχυει. Και πριν απαντησεις παλι μπες στο λεξικο και μαθε τι σημαινει η λεξη κοροιδια. Το οτι δεν ειπαμε οτι γνωριζομαστε δεν ειναι καμια κοροιδια. Απλα δεν υπηρχε κανενας λογος να το πουμε. Αν παλι θελεις να απαντησεις ισα ισα για να πεις την τελευταια λεξη, εγω δεν εχω να προσθεσω κατι οποτε πες κατι τελευταιο νομιζοντας οτι "κερδισες".
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#536271
George_Prix έγραψε: γιατι σε πειραξε τοσο η δικη μου αποψη? Μηπως γιατι η αντιθετη αποψη ακουστηκε απο φιλαρακια σου? Μηπως γιατι συμφωνεις με την αντιθεση αποψη?


Το θέμα δεν είναι αν συμφωνεί ή διαφωνεί κάποιος με την άποψή σου, το θέμα είναι ότι τόσο εσύ όσο και ο Geo βγάζετε από τη μύγα ξίγκι για να αποδείξετε ότι ο Vettel δεν είναι top και με τον ακριβώς ίδιο τρόπο προσπαθείτε να αποδείξετε ότι ο Alonso είναι top. Ο φανμποισμός σας είναι αυτός που σας οδηγεί να παρεκτρέπεστε με τον έναν ή τον άλλο τρόπο, μπήκατε σε ένα τοπικό αποκλειστικά για τον Vettel και κάθεστε και κάνετε μεταξύ σας ''chat'' για τη συμπεριφορά του Vettel. Όπως και να το κάνεις αυτό προκαλεί αρνητικές αντιδράσεις.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#536284
panos2171 έγραψε:
George_Prix έγραψε: γιατι σε πειραξε τοσο η δικη μου αποψη? Μηπως γιατι η αντιθετη αποψη ακουστηκε απο φιλαρακια σου? Μηπως γιατι συμφωνεις με την αντιθεση αποψη?


Το θέμα δεν είναι αν συμφωνεί ή διαφωνεί κάποιος με την άποψή σου, το θέμα είναι ότι τόσο εσύ όσο και ο Geo βγάζετε από τη μύγα ξίγκι για να αποδείξετε ότι ο Vettel δεν είναι top και με τον ακριβώς ίδιο τρόπο προσπαθείτε να αποδείξετε ότι ο Alonso είναι top. Ο φανμποισμός σας είναι αυτός που σας οδηγεί να παρεκτρέπεστε με τον έναν ή τον άλλο τρόπο, μπήκατε σε ένα τοπικό αποκλειστικά για τον Vettel και κάθεστε και κάνετε μεταξύ σας ''chat'' για τη συμπεριφορά του Vettel. Όπως και να το κάνεις αυτό προκαλεί αρνητικές αντιδράσεις.


Νομιζεις οτι καθε πρωι που ξυπναω σκεφτομαι "κατσε να δω πως θα κραξω σημερα το Vettel"?

Πανω στην κουβεντα μου πεταει καποιος το κλασσικο "τι μας λες ρε ασχετε, εδω εχει 4 τιτλους ο ανθρωπος" και αναλυω γιατι ειναι αστειο το σκεπτικο (κατα την αποψη μου). Οσες φορες και να μου το πειτε αυτο, αλλες τοσες θα απαντησω τα ιδια. Απο ηθικης πλευρας, δε μπορω να αφησω αναπαντητο το συγκεκριμενο και να μαθαινει λαθος πραγματα ο κοσμος (πιθανοτατα μας διαβαζουν και τιποτα μικρα παιδια που τωρα αρχιζουν να βλεπουν F1). Οποτε εσενα δε σε πειραζουν οι φορες που με αποκαλουνε ασχετο γιατι δεν αναγνωριζω τον πρωταθληταρα Vettel. Σε πειραζουν οι φορες (ΙΣΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ) που αποδεικνυω οτι αυτο το επιχειρημα ειναι αστειο. Και φυσικα δε θα σε πειραζε καθολου αν καθε μερα πετουσα και ενα "μας ζαλισατε με τον αχωνευτο τον Alonso" ε? Ισα ισα που θα σου ημουν και αρκετα αρεστος!

Και κατι ακομα... Εχθες ποσταρισα ενα ωραιο link με τους ποντους που θα ειχε ο καθε οδηγος χωρις τα λαθη του Vettel. Απο αυτο που λεμε ολοι μας εδω και τοσο καιρο (ποσο διαφορετικα θα ηταν τα πραγματα χωρις αυτα τα λαθη) το link που παρεθεσα ειναι πολυ πιο αναλυτικο/ενδιαφερον αφου καποιοι υπολογισαν επακριβως τους ποντους. Ειτε ειναι καποιος φιλος ειτε εχθρος του Vettel, το αρθρο παραμενει πολυ ενδιαφερον. Και ποιο ηταν το αποτελεσμα? O χλευασμος και το πρηξιμο που αισθανθηκαν μερικοι απλα γιατι δεν τους αρεσε η πραγματικοτητα!

Πιστεψε με, δεν ειμαι εδω μεσα για καυγαδες ουτε για να βριζω το Vettel και τη Ferrari. Εγω ο ιδιος ειπα μαλιστα οτι θα ειναι δικαιο να παρει η Ferrari το WCC εφοσον εφτιαξε το καλυτερο μονοθεσιο. Και να ξερεις οτι οσο πρηξιμο αισθανεσαι εσυ και μερικοι αλλοι απο την παρουσια μου εδω, αλλη τοση απογοητευση αισθανομαι εγω για την υποδοχη που ειχα και το τρολλαρισμα σε οτι πω (και ξερω καλα οτι ακομα και αν διαφωνει καποιος μαζι μου αυτα που λεω εχουν παντα βαση και τουλαχιστον δεν αξιζουν το χλευασμο). Αλλα δεν το βαζω κατω. Αργα ή γρηγορα ΕΛΠΙΖΩ να καταλαβετε τις καλες προθεσεις μου και τουλαχιστον να διαφωνουμε με ΚΟΣΜΙΟ τροπο. Ή γιατι οχι, ενιοτε να συμφωνουμε κιολας :s_smile
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#536285
Geo f1 έγραψε:Στο τοπικο του Αλονσο εχεις δει τι γινεται Πανο?


Καθως εγραφα το σεντονι με προλαβες. Το ανεφερα και αυτο φυσικα... Αν καποιος βριζει τον Alonso 3 φορες τη μερα λες και παιρνει τη συνταγη του γιατρου, ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. Οταν καποιος λεει πραγματα που δε μας αρεσουν ομως (ακομα και αν ειναι σωστα) γινεται αντιπαθης :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#536296 Το επίθετο αφαιρέθηκε λόγω GDPR. Ή κουβέντα από χθες που έγινε ψιλοφως φανάρι. Anyway, παμ' παρακάτ'.Εικόνα