Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#700213
Geo f1 έγραψε:Σε διαβαζει και ο Μπεργκερ , George


Αν με διαβαζε πριν 10 χρονια που τα ελεγα (οταν σαρωνε τις κουπες ο Φεττελακος) και τα παπαγαλιζε ο ιδιος, θα ηταν ο πρωτος μαΝγκας στον κοσμο τωρα ο Μπεργκερ. Τωρα ειναι του λειτ Μπεργκερακο. Τωρα το εμαθε κι η κουτση Μαρια το στορυ.

Εγω παντως που τα ελεγα τοσα χρονια πριν, το μονο που καταφερα ειναι να ειμαι ο γραφικος του ιντερνετ. Γιατι συμφωνα με τους "ειδικους" κουπες και λιγος δεν πανε μαζι...
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#700220 Πάντως αν δεν ξαναγράψεις τον επόμενο αγώνα και ξαναχάσει ο Μαξ θα αρχίσω όντως να αναρωτιέμαι αν αυτός ήταν ο λόγος της (πιθανής) αποχής σου :lol:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#700256 Ακριβως τα ιδια εχω παθει και εγω με τον Σουμαχερ Γιωργη. Τους τα ελεγα οτι ο Σαγωνιας απλα εχει ενα πυραυλο, δεν εχει σημασια τι κουπες σηκωνει. Αν μας ακουγαν καποιοι ( σε Μερκ και Φερραρι θα ειχαν γλυτωσει πολλααααα λεφτα απο τα παλτα που πηγαν και φορτωθηκαν.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#700394
g8777 έγραψε:Ακριβως τα ιδια εχω παθει και εγω με τον Σουμαχερ Γιωργη. Τους τα ελεγα οτι ο Σαγωνιας απλα εχει ενα πυραυλο, δεν εχει σημασια τι κουπες σηκωνει. Αν μας ακουγαν καποιοι ( σε Μερκ και Φερραρι θα ειχαν γλυτωσει πολλααααα λεφτα απο τα παλτα που πηγαν και φορτωθηκαν.


Εσυ εισαι μπροστα Τζι μου και το ειχες δει το εργο πριν τους αλλους. Οχι σαν τα γατακια που περιμεναν ν' ακουσουν το (επαναλαμβανομενο) ΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΠ απο το Ρορμπεργκ για να καταλαβουν οτι κακως τον ειχαν θεοποιησει το Σαγωνια :s_yes
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#706041 Χθες οι σχολιαστές της ΕΡΤ σχολίαζαν το σβέρκο boxer-πορτιέρηδων σε μαγαζά των κορυφαίων οδηγών . 5g σε στροφές , 5g επιβράδυνση .
Τι οδήγηση να κάνεις με 5g ? Τι τέχνη να βάλεις ; Εγώ απορώ τι παίρνουνε πριν από κάθε αγώνα να μην ξερνάνε σε κάθε γύρο.
Υποψιάζομαι οτι ο Φέτελ υποφέρει πιο πολύ απ'όλους.
Άβαταρ μέλους
By edmond
#706056 Βάλε τώρα τους πιλότους της ΠΑ που πιάνουν 8-9G (ok κάθετα) και πάνω εκεί που παλεύουν να μην χάσουν τις αισθήσεις τους, να πρέπει να χειριστούν το εργαλείο με κινήσεις ακριβείας, προσπαθώντας να λοκάρουν τον οχτρό ή και να τον αποφύγουν.
Και να πληρώνονται με ψίχουλα γι' αυτό που κάνουν. :s_hang
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#706142
George_Prix έγραψε:
g8777 έγραψε:Ακριβως τα ιδια εχω παθει και εγω με τον Σουμαχερ Γιωργη. Τους τα ελεγα οτι ο Σαγωνιας απλα εχει ενα πυραυλο, δεν εχει σημασια τι κουπες σηκωνει. Αν μας ακουγαν καποιοι ( σε Μερκ και Φερραρι θα ειχαν γλυτωσει πολλααααα λεφτα απο τα παλτα που πηγαν και φορτωθηκαν.


Εσυ εισαι μπροστα Τζι μου και το ειχες δει το εργο πριν τους αλλους. Οχι σαν τα γατακια που περιμεναν ν' ακουσουν το (επαναλαμβανομενο) ΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΠ απο το Ρορμπεργκ για να καταλαβουν οτι κακως τον ειχαν θεοποιησει το Σαγωνια :s_yes

το ειχε ξεκαθαρασει ο ross στην συνεντευξη που εδωσε για το τι εγινε
το αμαξι του ειναι εντελως experimental οτιδηποτε ηθελαν να τεσταρουν το εδιναν στον σουμαχερ δεν ηταν εκει για να κερδισει ασχετα τι ελεγαν
Άβαταρ μέλους
By Sijune21
#758022 Επιστρέφει στο GP Αυστραλίας ο Sebastian Vettel

Εικόνα

Η επιστροφη του γερμανου οπως δεν την περιμενει κανεις,πιο δυνατος,πιο ορεξατος απο ποτε,τριπλομπολιασμενος.