Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#576101
Same_old_story έγραψε:1-0 χοχοχο :s_sarcastic


Ποιος εβαλε γκολ ρε μεγαλε και το χασα?
Τελευταία επεξεργασία από George_Prix και 12 Απρ 2019, 19:01, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#576102 Μεγάλο γλέντι :yahoo:

Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#576103
George_Prix έγραψε:
Same_old_story έγραψε:1-0 χοχοχο :s_sarcastic


Ποιος εβαλε γκολ ρε μεγαλε και το χασα?


Τι θες και μπλέκεις τώρα με μύθους με πολλά Τζι :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#576105 Η αλήθεια είναι ότι σε συμπαθώ και θέλω να σε γλιτώσω από μελλοντικά bloopers :s_empathy με ευχαριστείς αργότερα :)
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#576109
Same_old_story έγραψε:Η αλήθεια είναι ότι σε συμπαθώ και θέλω να σε γλιτώσω από μελλοντικά bloopers :s_empathy με ευχαριστείς αργότερα :)


Φιλε ειλικρινα δε με απασχολει πολυ αν με συμπαθεις (προτιμοτερο φυσικα) ή με αντιπαθεις. Απλα οταν λεω την αποψη μου σε κατι απαντησε πανω σε αυτο. Πες μου εστω "λες μαλακιες για αυτο και για αυτο το λογο". Το να πετας οτι να ναι δε σε τιμα και φυσικα δεν ειναι εποικοδομητικη συζητηση!
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#576110
George_Prix έγραψε:
Same_old_story έγραψε:Η αλήθεια είναι ότι σε συμπαθώ και θέλω να σε γλιτώσω από μελλοντικά bloopers :s_empathy με ευχαριστείς αργότερα :)


Φιλε ειλικρινα δε με απασχολει πολυ αν με συμπαθεις (προτιμοτερο φυσικα) ή με αντιπαθεις. Απλα οταν λεω την αποψη μου σε κατι απαντησε πανω σε αυτο. Πες μου εστω "λες μαλακιες για αυτο και για αυτο το λογο". Το να πετας οτι να ναι δε σε τιμα και φυσικα δεν ειναι εποικοδομητικη συζητηση!


Ελα βρε George δεν εχεις καταλαβει τι γινεται.. :whistlink:
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#576116 Ούτε εσύ έχεις καταλάβει; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#576121
George_Prix έγραψε:
Same_old_story έγραψε:Η αλήθεια είναι ότι σε συμπαθώ και θέλω να σε γλιτώσω από μελλοντικά bloopers :s_empathy με ευχαριστείς αργότερα :)


Φιλε ειλικρινα δε με απασχολει πολυ αν με συμπαθεις (προτιμοτερο φυσικα) ή με αντιπαθεις. Απλα οταν λεω την αποψη μου σε κατι απαντησε πανω σε αυτο. Πες μου εστω "λες μαλακιες για αυτο και για αυτο το λογο". Το να πετας οτι να ναι δε σε τιμα και φυσικα δεν ειναι εποικοδομητικη συζητηση!


Η εμμονή σου με τον Φέττελ με κάνει και σε πειράζω. Άραξε φόρουμ με όλα τα είδη απόψεων είναι... και ευτυχώς δηλαδή :roll:
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#576122 διπλό
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#576123 I quit :s_whiteflag
Άβαταρ μέλους
By g8777
#579167 Vettel not "driving my best" with "unnatural" responding F1 Ferrari

Σωστός ο Seb. :s_thumbsup

Εδώ Φεττελακο έβγαλε γλώσσα ο Μποττας , :dizzy: , και που σαι ακομα φέτος.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#599518 Κολλησα κι εβλεπα στο youtube συνεντευξεις τυπου και αλλα βιντεακια με αστειες στιγμες της F1. Ειλικρινα πιστευω οτι ο Vettel εχει το περισσοτερο humor απο ολους. Ή τουλαχιστον ταιριαζει με τα γουστα μου, γιατι με τα δικα του αστεια γελασα πιο πολυ!