Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#568003
mirage έγραψε:Είπαμε George Πριξ εισαι μεγάλος μαΝγκας και Γνωστης. Το έχεις αποδείξει πολλαπλώς. Ούτε 3000 ζωές δεν φτάνουν για να σε φτάσουμε εσενα και την γνώση σου.


Χαιρομαι που επιτελους το επιασες το νοημα!
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#568008
Νίκος Παππάς έγραψε:ΑΛΛΑ είναι offtopic και σταματά εδώ. Δεν θα γίνει ροντέο και αυτό το τοπικό. [Mod]


mirage έγραψε:Είσαι γίγαντας τι να λέμε τώρα. Επίσης βουλωμενο γράμμα διαβάζεις.


Τελικα ποιο απο τα 2 ειναι η επισημη γραμμη του petrolheads?

Σταματαμε το off topic ή παιζουμε το παιχνιδι "εγω ειμαι το μεγαλυτερο troll (+ Mod) και θα πω την τελευταια λεξη?" :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#575992 Ο Λουης συνεχιζει το δουλεμα:

https://www.motorsport.com/f1/news/hami ... s/4368232/

Και ο αλλος τα καταπινει αμασητα:

https://www.motorsport.com/f1/news/vett ... y/4368143/

Εκτος απο ρομπα μεσα στην πιστα, τον κανει ρομπα και στα mind games ο Λουης. Να ξεκινησει τιποτα mind games και ο Leclerc θα καταληξει σε κανενα τρελαδικο ο Φεττελακος...
Άβαταρ μέλους
By sparticle
#576013 Έχω την αίσθηση ότι ο Lewis πέρα από τα προφανή mind games που παίζει σε όλη του την καριέρα, έχει την ανάγκη να νιώθει ότι κερδίζει έναν μεγάλο αντίπαλο και ότι δεν του χαρίζονται οι τίτλοι οδηγώντας διαστημόπλοιο.

Στο μυαλό του έχει ζήσει το Senna-Prost το 2007, το Senna-Balestre το 2011, (έχει σβήσει εντελώς το 2016) και τώρα ζει κάτι σε... Senna-Mansell ξερω γω.

Σίγουρα τα πέντε φλυτζάνια σε ηρεμούν αρκετά για να καταλάβεις ότι με τέτοιες δηλώσεις, μόνο πιο δυνατός γίνεσαι. Γι' αυτό και τις κάνει.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#576021
STK έγραψε:Μια χαρά το πήγαν και οι δύο εδώ πάντως (σπάνιο για τον Γερμανό)
Οπότε άκυρο.
Πάμε στον επόμενο φίλο...


Εχεις δικιο, μια χαρα τα πηγαν και οι 2!

- Ο μεν Hamilton δουλεψε ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΦΟΡΑ τα τελευταια 2 χρονια το Vettel (ειλικρινα το εχει παραχεσει και ο Λουης με το συγκεκριμενο διακριτικο τρολλαρισμα...
- O δε Vettel τσιμπησε το δολωμα και χρησιμοποιησε το δουλεμα του Hamilton σαν επιχειρημα...

Θελεις πολυ προπονηση ακομα στα mind games STK :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By STK
#576040 Μάλλον εσύ χρειάζεσαι αρκετή προπόνηση για να βγάλεις τα χρωματιστά γυαλιά.
Τι μάλλον δηλαδή μπαμ κάνει.. αλλά οκ ουδείς τέλειος.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#576044
STK έγραψε:Μάλλον εσύ χρειάζεσαι αρκετή προπόνηση για να βγάλεις τα χρωματιστά γυαλιά.
Τι μάλλον δηλαδή μπαμ κάνει.. αλλά οκ ουδείς τέλειος.


Εγω φιλε δε φοραω χρωματιστα γυαλια. Εγω αυτα που βλεπω/πιστευω λεω. Και τη Ferrari που δε γουσταρω παραδεχομαι οτι εφτιαξε καλο μονοθεσιο και ενω θα προτιμουσα να εχει 2 οδηγους στα κυβικα του Vettel και να γελαω, χαρηκα ΠΟΛΥ με τα ενθαρρυντικα σημαδια του Leclerc. Και λαθη οταν κανουν οι αγαπημενοι μου οδηγοι τα παραδεχομαι. Γιατι πανω απο Αλονσικος, αντιφερραρικος ή οτιδηποτε αλλο, ειμαι φιλαθλος της F1 :s_smile
Άβαταρ μέλους
By STK
#576083 Οι περισσότεροι σε αυτή τη χώρα φίλαθλοι δηλώνουν μέχρι να (ξανα)βρεθούν από κάτω για τα καλά :iconcool:

Edit: ωραία κίνηση από όλη την ομάδα αυτή
https://www.youtube.com/watch?v=szlbHEK8Ook
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#576097 1-0 χοχοχο :s_sarcastic
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#576098
STK έγραψε:Οι περισσότεροι σε αυτή τη χώρα φίλαθλοι δηλώνουν μέχρι να (ξανα)βρεθούν από κάτω για τα καλά :iconcool


Εσυ μπορει να συμπεριλαμβανεις τον εαυτο σου στους "περισσοτερους", οποτε σου φαινονται λογικες οι αντιδρασεις απο κολλημενους οπαδους που η τσιμπλα στα ματια δεν τους αφηνει να δουνε την αληθεια.

Εγω ομως ειμαι πραγματικος φιλαθλος. Ακομα και οταν δεν υποστηριζα ΚΑΝΕΝΑΝ μετα το θανατο του Senna και μεχρι να κολλησω με τον Alonso, δεν εχασα αγωνα εκεινη τη μεταβατικη για μενα 10ετια... Και μονο που συνεχιζα να βλεπω F1 χωρις να υποστηριζω κανεναν, απεδειξα οτι ο θεσμος ειναι για μενα πανω απο ομαδες και οδηγους...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#576099 Δι' ευχων τον αγιον πατερων ημων, κύριε Ιησού Χριστέ ο Θεός ελέησον και σώσον ημάς αμήν.



Θα ακολουθήσει επιμνημόσυνη δέηση εις μνήμην Φερνάντο Αλόνσο :s_cry όσοι πιστοί μπορούν να παραμείνουν. :s_empathy
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#576100
g8777 έγραψε:Δι' ευχων τον αγιον πατερων ημων, κύριε Ιησού Χριστέ ο Θεός ελέησον και σώσον ημάς αμήν.



Θα ακολουθήσει επιμνημόσυνη δέηση εις μνήμην Φερνάντο Αλόνσο :s_cry όσοι πιστοί μπορούν να παραμείνουν. :s_empathy


Αυτο το κουσουρι με το Χριστο το ειχες απο παλια ή σου κολλησε τελευταια καθως χαζευες την κορμαρα του Λουη σου με τα 3517 tattoo-σταυρουδακια-jesus που εχει πανω του ζωγραφισμενα η κρεμασμενα? :hmmm:

Ρωταω για να καταλαβω αν το προβλημα σου ειναι εκ γενετης ή αν προκληθηκε απο τον ερωτα σου για το Λουη :lol: