Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#528602 Βασικά ο Αλόνσο δεν έχει καταλάβει ότι η Formula 1 είναι ομαδικό-στρατηγικό σπορ και ο οδηγός ΔΕΝ είναι ο Στρατηγός, αλλά το εκτελεστικό όργανο.
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#529130

Άβαταρ μέλους
By vengas
#529135 Από τοτε που πηγε στην μπατιριμένη την μακλάρεν ήταν στην αφανεια... οποτε δε θα μας κατσει και πολυ ασχημα η απουσία του...

Η χρυσή δεκαετία του Αλόνσο ηταν η προηγούμενη και το 2012/2010

Ό,τι κατσαρολικό σήκωσε( εκτός από το πρώτο μισό του 2006), το έκανε σχεδόν πάντα με υποδεέστερο μονοθεσιο :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#529140 2 σήκωσε, δεν είναι και 4. :s_laughat

Τι σχεδόν πάντα τότε; Και πότε ήταν υποδεέστερο; :dizzy:

Εντυ αρχίσαμε, τα βλέπεις. :roll:

Το 2030 θα γράφεται ότι βγήκε η Κυρά της Λίμνης και άρπαξε το τιμόνι που πέταξε ο Ναντο υπό τους ήχους του Siegfried's Funeral March

Εντυ είμαστε οι τελευταίοι Μαιστερ, είναι καθήκον μας να διαφυλαξουμε την γνώση για τις γενιές που έρχονται. :adminpower:

Αλλιώς τα εγγόνια μας θα μαθαίνουν ότι στην εκκίνηση του Μονακό...

ΜΕ ΤΗΝ ΔΎΝΑΜΗ ΤΟΥ GRAYSKUUUUUUUUUULLL


:help:

Γκεακο τσωπα τσωπα.. :s_empathy Meet the new boss, same as the old boss. :s_drinks :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#529142 Εγω ειμαι να σκασω. Δεν μιλιεμαι.
Καθομαι μεσα στην ερημια και κοιταω το σκοταδι.
Δεν μπορω να πω κατι αλλο τωραΕικόνα

.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#529143 βαλε ενα μαυρο nike τουλαχιστον τετοια μερα. Ντροπη. :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By vengas
#529148
g8777 έγραψε:2 σήκωσε, δεν είναι και 4. :s_laughat


νίκες και podiums λέμε ντε, οχι μονο πρωταθλήματα...

από τις 32, οι 20 τουλάχιστον νικες ηταν με υποδεέστερο μονοθέσιο...

πχ Ουγγαρία 2003, Βαλένθια 2012, Γερμανία 2012, Γερμανία 2007 κλπ κλπ κλπ :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#529150
Geo f1 έγραψε:Εγω ειμαι να σκασω. Δεν μιλιεμαι.
Καθομαι μεσα στην ερημια και κοιταω το σκοταδι.
Δεν μπορω να πω κατι αλλο τωρα


Το καλό είναι ότι σύντομα το McLaren shop θα κάνει γενναίες εκπτώσεις για να ξεστοκάρει. :iconcool: :lol:
Άβαταρ μέλους
By elteo
#529157 Ήταν αναμενόμενο. Πάει για άλλες πολιτείες..... αμερικανικές. Και πολύ άργησε θα έλεγα.
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#529208 Αν το έκανε φεύγοντας από Φεράρι, τώρα θα είχε ελπίδες να επιστρέψει με καλούς όρους. Τώρα αν πάρει 2 σερί τίτλους θα έχει μία μικρή ελπίδα για επιστροφή. Έτσι κι αλλιώς η ανακοίνωση μιλάει μόνο για το 2019, γεγονός που δείχνει ότι μέσα του ελπίζει σε επιστροφή το 2020 ή 21