Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#445335 Γενικά δε του μοιάζει. Πρέπει να είναι άλλος.
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#445350
Geo f1 έγραψε:Βρε πατερας και γιος ειναι.

Μαικλ ο γιος
Μαριο ο μπαμπας


Α πα πα γέρασα :slap: Έχεις δίκιο :oops:
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#445490 Τόπος : Αγγλία
Τοποθεσία : Woking
Χώρος : Αίθουσα διοικητικού συμβουλίου McLaren
Θέμα : Παραμονή στην F1 o F. Alonso
Παριστάμενοι : Απαρτία Δ.Σ και χορηγοί

Την Συζήτηση ανοίγει ο πρόεδρος της εταιρίας,
Κύριοι, το σημερινό θέμα είναι η πρόταση ανανέωσης του συμβολαίου του Αλόνσο και προτείνω την παραμονή του.

Ένας χορηγός : Γιατί να κρατήσουμε το παλτό κύριοι πρόεδρε που μας τα τρώει χοντρά και ξύνεται γράφοντας τα τελευταία του ένσημα ?

Πρόεδρος : Την περασμένη εβδομάδα με είδε η γυναίκα μου σκεπτικό και με ρώτησε τι έχω, της απάντησα ότι πρέπει να διώξω τον Αλόνσο γιατί μας κοροϊδεύει, αυτή γούρλωσε τα μάτια της και μου είπε φωνάζοντας υστερικά έτσι και τον διώξεις θα έχεις να κάνεις μαζί μας εννοώντας τις γυναίκες όλων σας, και για επιβεβαίωση ότι το εννοεί από εκείνη την ημέρα με έχει τιμωρία και πλένω τα πιάτα, καθαρίζω τα κρεμμυδάκια και κόβω το γκαζόν.

Γι΄αυτό κύριοι η πρόταση μου είναι ότι ο Νάντο πρέπει να παραμείνει κοντά μας γιατί σύμφωνα και με τις γυναίκες σας είναι ο πιό γλυκοτσούτσουνος πιλότος της F1, ο πρόεδρος τελειώνει λέγοντας να ψηφίσουμε δι΄ανατάσεως όσοι θέλουν να παραμείνει ο γλυκοτσούτσουνος ισπανός στην ομάδα, μεμιάς 24 χέρια έδειχναν το ταβάνι, οπότε ο πρόεδρος ανακουφισμένος που δεν θα ξανακαθάριζε κρεμμυδάκια ούτε θα έπλενε πιάτα και δεν θα ξαναέκοβε το γκαζόν βυθίστηκε χαμογελώντας στην βαθειά προεδρική πολυθρόνα μονολογώντας, χαλάλι του του μπαγάσα αν είναι να υπάρχει ηρεμία στο σπίτι, έλα βρε αδελφέ συνέχισε μόνος του, ένα ακόμα παλτό στην ντουλάπα τι χώρο πιάνει ?
Άβαταρ μέλους
By g8777
#445933 Fernando Alonso: Lewis Hamilton a more worthy four-time champion than Sebastian Vettel




ΕΤΣΙ ΡΕ ΑΣΤΟΥΡΙΑΝΕ ΓΙΓΑΝΤΑ :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:

ΔΕΚΑΚΙΣ ΤΙΜΗΜΕΝΕ , ΑΕΙΘΑΛΗ , ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΕ :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

ΚΑΜΑΡΙ ΤΩΝ ΠΟΔΕΜΟΣ :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:

Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΕΡΕΣΤΡΟΙΚΑ ΣΤΟΝ ΒΙΤΑΛΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΟΥ ΤΑ ΣΟΓΙΑ :x :x :x :x


Εικόνα

:metalo: :metalo: :metalo: :metalo: :metalo:

:inlove: :inlove: :inlove: :inlove:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#445936
g8777 έγραψε:Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΕΡΕΣΤΡΟΙΚΑ ΣΤΟΝ ΒΙΤΑΛΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΟΥ ΤΑ ΣΟΓΙΑ


Με πέθανες ρε αλήτη!!! :s_rofl :s_rofl :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By g8777
#445974 Δια όταν μιλάει ο Φερνάντο :inlove: θα είναι σα να περνάει από μπροστά σου ο ταξίαρχος στον Αυλώνα. :x

ΣΤΟΝ ΑΥΛΏΝΑ ΔΙΑ :x
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#445994
elteo έγραψε:Nαι.


Πάντα το έλεγα ότι ο Προστ είναι καλύτερος. :shifty:


g8777 έγραψε:ΣΤΟΝ ΑΥΛΏΝΑ ΔΙΑ


Ρε μ' αρέσεις, μ' αρέσεις πολύ! Από τους λίγους που γνωρίζουν ότι το ορθόν είναι "Ο Αυλών"!!! :s_howdy