Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#563209
VPap έγραψε:Ήμουν πάντα τεράστιος φαν του Αλόνσο αλλά προσπαθώ να είμαι όσο πιο αντικειμενικός γίνεται.

Και δυστυχώς δεν μας συμφέρει να συγκρίνουμε τον Ισπανό με τον Λιους :(


Αν και ειμαι οπαδος του Alonso, εχω πει δεκαδες φορες οτι ο Hamilton ειναι ο μονος που βαζω στο ιδιο επιπεδο με τον Ισπανο. Και σε αυτο το επιπεδο δεν υπαρχει συγκριση. Οποιον απο τους 2 και να γουσταρει καποιος, οτι επιχειρηματα και να εχει, δε μπορει ο αλλος να του πει τιποτα. Ειναι και οι δυο κορυφαιοι. Αυτος ειναι ο μονος λογος που δε μπορουμε να τους συγκρινουμε. Οχι γιατι ο Hamilton εχει περισσοτερους τιτλους. Τους τιτλους τους πηρε γιατι ειχε το μονοθεσιο τη σωστη ωρα. Εδω πηρε 4 κουπες ο Φετελλακος. Ποιος, ο Φετελλακος λεμε :svivhaha:
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#563217
VPap έγραψε:Όσο και να με πληγώνει, δεν νομίζω οτι ο Αλόνσο είναι στο ίδιο επίπεδο με τον Χάμιλτον.


Και εγω δε νομιζω οτι ο Hamilton ειναι στο ιδιο επιπεδο με τον Alonso (θεωρω οτι ειναι ελαχιστα πιο κατω) αλλα δε με πληγωνει. Τις Λουιτσες πληγωνει :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By VPap
#563218 Αδερφέ, νομίζω οτι εθελοτυφλείς. Σε λεω, εγώ τον Ισπανό τον πάω με 1000 αλλά καλό θα είναι να είμαστε και λίγο αντικειμενικοί.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#563219
VPap έγραψε:Αδερφέ, νομίζω οτι εθελοτυφλείς. Σε λεω, εγώ τον Ισπανό τον πάω με 1000 αλλά καλό θα είναι να είμαστε και λίγο αντικειμενικοί.


Φιλε σεβαστη η αποψη σου. Θα ηταν σεβαστη ακομα και αν δεν πηγαινες τον Alonso με 1000. Απλα επιτρεψε μου να εχω τη δικη μου αποψη!
Άβαταρ μέλους
By VPap
#563231
George_Prix έγραψε:
VPap έγραψε:Αδερφέ, νομίζω οτι εθελοτυφλείς. Σε λεω, εγώ τον Ισπανό τον πάω με 1000 αλλά καλό θα είναι να είμαστε και λίγο αντικειμενικοί.


Φιλε σεβαστη η αποψη σου. Θα ηταν σεβαστη ακομα και αν δεν πηγαινες τον Alonso με 1000. Απλα επιτρεψε μου να εχω τη δικη μου αποψη!


Δεν χρειαζεται να σου επιτρέψω κατι, ελευθερο φορουμ ημαστε. :)

Απλα, στο δικο μου μυαλο και θελοντας να ειμαι αντικειμενικός, ο πολυαγαπημενος ειναι καπου μεταξυ αλεζι και χαντ.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#563237
VPap έγραψε:Απλα, στο δικο μου μυαλο

Τωρα το ειπες σωστα! Ο καθενας μας οσο μπορει σκεφτεται/λεει/πραττει αναλογα με το μυαλο που κουβαλαει!

VPap έγραψε:και θελοντας να ειμαι αντικειμενικός

:s_rofl

VPap έγραψε:ο πολυαγαπημενος ειναι καπου μεταξυ αλεζι και χαντ.

Τωρα που εφυγε ο "πολυαγαπημενος" σου Alonso απο το χωρο, φανταζομαι οτι το δικο σου το μυαλο θα σε οδηγησει στο Bottas ή στον Kimi. Και οι δυο απο ταχυτητα ειναι κοντα στους Ηunt-Alesi και μαλιστα ο Kimi εχει και τα ιδια χουγια με το Hunt!

Εγω απο τη μερια μου ψηφιζω Max. Με το δικο μου μυαλο φυσικα ετσι?
Άβαταρ μέλους
By VPap
#563240
George_Prix έγραψε:
VPap έγραψε:Απλα, στο δικο μου μυαλο

Τωρα το ειπες σωστα! Ο καθενας μας οσο μπορει σκεφτεται/λεει/πραττει αναλογα με το μυαλο που κουβαλαει!

VPap έγραψε:και θελοντας να ειμαι αντικειμενικός

:s_rofl

VPap έγραψε:ο πολυαγαπημενος ειναι καπου μεταξυ αλεζι και χαντ.

Τωρα που εφυγε ο "πολυαγαπημενος" σου Alonso απο το χωρο, φανταζομαι οτι το δικο σου το μυαλο θα σε οδηγησει στο Bottas ή στον Kimi. Και οι δυο απο ταχυτητα ειναι κοντα στους Ηunt-Alesi και μαλιστα ο Kimi εχει και τα ιδια χουγια με το Hunt!

Εγω απο τη μερια μου ψηφιζω Max. Με το δικο μου μυαλο φυσικα ετσι?


Δεν καταλαβαινω την ειρωνεία σου. Μπορει να μην ξερω πολλα απο F1 αλλα αυτο δεν νομιζω να σου δινει το δικαιωμα να μου συμπεριφέρεσαι με αυτον τον τρόπο.
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#563241 Είσαι Αλόνσο εσωτερικού. Αυτοί είναι Μ-Λ Αλόνσο και Αλόνσο (μ-λ)
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#563246
VPap έγραψε:
George_Prix έγραψε:
VPap έγραψε:Απλα, στο δικο μου μυαλο

Τωρα το ειπες σωστα! Ο καθενας μας οσο μπορει σκεφτεται/λεει/πραττει αναλογα με το μυαλο που κουβαλαει!

VPap έγραψε:και θελοντας να ειμαι αντικειμενικός

:s_rofl

VPap έγραψε:ο πολυαγαπημενος ειναι καπου μεταξυ αλεζι και χαντ.

Τωρα που εφυγε ο "πολυαγαπημενος" σου Alonso απο το χωρο, φανταζομαι οτι το δικο σου το μυαλο θα σε οδηγησει στο Bottas ή στον Kimi. Και οι δυο απο ταχυτητα ειναι κοντα στους Ηunt-Alesi και μαλιστα ο Kimi εχει και τα ιδια χουγια με το Hunt!

Εγω απο τη μερια μου ψηφιζω Max. Με το δικο μου μυαλο φυσικα ετσι?


Δεν καταλαβαινω την ειρωνεία σου. Μπορει να μην ξερω πολλα απο F1 αλλα αυτο δεν νομιζω να σου δινει το δικαιωμα να μου συμπεριφέρεσαι με αυτον τον τρόπο.


Το προβλημα σου δεν ειναι οτι δεν ξερεις πολλα απο F1. Το προβλημα σου ειναι οτι δεν ξερεις να τρολλαρεις. Το ξεκινησες καλουτσικα αλλα μετα το εχασες οταν εβαλες στην κουβεντα Alesi/Hunt.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#563247
VPap έγραψε:
g8777 έγραψε:Το χαλασες γρηγορα ρε μλκ :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl

:(


Μλκ; Ετσι μιλατε εσεις εδω;


Μόνο όσοι ξέρουν λίγα από Φόρμουλα. :(

Εγώ καί ο Eddie δλδ :vava: