Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#856299
Chris έγραψε:Γκεακο, σαν να διαβάζω παλιό συνδεσμιτη θύρας 4 να περιγραφεί εκδρομή στη Μπολόνια το 83. Με ταξιδέψεις.


Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By g8777
#856302
Chris έγραψε:Γκεακο, σαν να διαβάζω παλιό συνδεσμιτη θύρας 4 να περιγραφεί εκδρομή στη Μπολόνια το 83. Με ταξιδέψεις.


Βουλωμενο γραμμα διαβασε εντωμεταξυ. :lipsealed: :lipsealed: :lipsealed:

Τελικα εκεινη η σαρπραιζ στα αποτελεσματα των εξετασεων ποια ηταν ρε παιδια;

LDL 2007;

Οιστραδιολη στα 870φευγα;

Βλεννη;

Αγχωθηκα τωρα. Σνορτ. :s_cry
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#856321 Συνοβιέδε άκου μόνο εμένα, το υπόλοιπο φόρουμ μπες στο ιγκνόρ λιστ και τσέκαρέ τους ένα προς ένα (τον τζι τριπλοτσέκαρέ τον :lipsealed: ).

Άκου εμένα, που έγραφα για τον Οβιέδαρο αυτά:

diplomat έγραψε:Εάν η μπζυχούλα μου είχε μίζα, θα έλεγα στον Οβιέδο πάρτα κλειδιά, βάλε μπρος και οδήγα την


Και κάθε πρωί για να μου πάει καλά η μέρα τρίβω το κράνος του και κάνω μια ευχή (δουλεύει :lipsealed: :lipsealed: ).

Εικόνα

Γιατί αναλώνεσαι με αναφορές σε άλλους οδηγοί στο λοβ λέτερ σου στον δικό μας; Δε βλέπει κανέναν, ε, ακολούθησε κι εσύ αυτή την πρακτική. :s_yes

Περνάει καλά, πέρνα συνεπαγωγικά καλά κι εσύ. :s_yes :s_yes
Άβαταρ μέλους
By Yugo_para_siempre
#856325 Αν η Γρια παραμεινει μερικα χρονια ακομα, δε λεω μεχρι τα 50.

Τοτε ειναι πολυ πιθανο να εχει οδηγησει απεναντι στον Αντονελλι, ο οποιος γεννηθηκε τη σεζον που η Γρια οδευε προς τη 2η κουπα !!! :dizzy: :help: :lipsealed: :superman:
Άβαταρ μέλους
By Sijune21
#856499 Έχει αποκυρηξει την Μερσεντές,οπότε δεν ξέρω κατά πόσο θα ήθελε να ξανάτρεξει για μοτέρ Μερσεντές,επίσης τους Γάλλους τους έχει αποκυρηξει εξισου,την Mclaren επίσης,την Honda το ίδιο.

Δλδ να πάει στον Τοτό για να δείξει ότι μπορεί να τα βάλει με τον Russell,ότι θα μπορεί να χτυπήσει καμιά πολ η κάποια νίκη ίσως υπό προϋποθέσεις,με την ASMR δεν έχει και την ίδια πίεση.Θα είναι ενδιαφέρον μεταγραφή αν γίνει και πολύ κακη είδηση για τον μικρό Russell.
:protest:
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#856816
mikeerfol έγραψε:
Giuseppe Busso έγραψε:Sex δεν έκανε.


Ή μήπως έκανε; :lipsealed:


Ωραιο τηλεφωνο ο Λουης :shifty:

Κατα τα αλλα γουσταρω πολυ να βλεπω τετοια ποστακια. Με σωματα τουμπανιασμενα, ηθικον ακμαιοτατον και αντοχη ατελειωτη. Για να μην εχουμε μετα δικαιολογιες για "μειωμενο ενδιαφερον" σε περιπτωση κακης χρονιας :s_devil
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#856827 Φετος ειπαμε...Εχει κλεισει για Φερραρι αρα στην Μερκ δεν θα του δινουν τα νεα parts ουτε θα του λενε τα μυστικα...
Να ξερεις τι δικαιολογια εχει να παιξει στο repeat δλδ...

Οπως τελη του 2005 που ο Αλονσο ανακοινωσε οτι θα παει Μακλαρεν το 2007
Και ειδαμε ολοι τι επαθε το 2006 :roll:
Άβαταρ μέλους
By Yugo_para_siempre
#857180 Μα τώρα ειλικρινά, τι συγκρίνεις;

Η Ρενώ τότε είχε το Φιζίκο δίπλα από τον Αλόνσο που σε καμία περίπτωση, ούτε με σφαίρες, δε θα μπορούσε να χτυπήσει κούπα, σε μια χρονιά που η Ρενώ πήγαινε να το σηκώσει.
Όσο είχε τον Αλόνσο θα ήταν σίγουρα νο1 ο Ισπανός, ανεξάρτητα αν έφευγε την επόμενη χρονιά...

Η Μερσέντα έχει δίπλα στον Λούη ένα πολύ μεγάλο ταλέντο, ένα πραγματικά πολύ δυνατό τιμόνι, που πρέπει να επενδύσει πάνω του, και γενικά, γιατί ο Λούης μεγάλωσε, και ειδικά, μιας που ο Λούης φεύγει.

Τι πιο αναμενόμενο φέτος να του δίνουν μεγαλύτερη προτεραιότητα και σημασία;

Εκτός αν έχουν μονοθέσιο για κούπα, στους πρώτους αγώνες ο Λούης είναι μπροστά από το Φονέα και τη διεκδικεί...
Εκεί θα πάνε Λούη φουλ του φουλ.