Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#399541 Αν τερματίσει κάτω από τη 15η θέση υπάρχει πιθανότητα ο νικητής του αγώνα να διεκδικήσει 35% (ακαθάριστο) ενός ηθικού τίτλου, μάλλον αυτόν του 2007 που ήταν και στημένος.

Θα έχουμε απευθείας σύνδεση την ώρα του αγώνα για τα πρώτα έξιτ πολζ.
Στο στούντιο του Mega ο Ηλίας Νικολακόπουλος.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#399567 ΤΟΛΜΑΣ ΝΑ ΠΙΑΝΕΙΣ ΚΟΙΜΗ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ;

Όταν ο Κοίμης έτρεχε με ΦΤΙΑΓΜΕΝΑ ΦΟΡΤΗΓΑΚΙΑ στο Μούρικα, ο Alonso νιαούριζε Ρρριντίκιλους.

Εικόνα
Εικόνα

Ο οποίος προφανώς ήταν τόσο ΖΑΝΤΑ που έτρεχε με το όνομα Kyle Busch. :s_thumbsup



ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΡΕΞΕΙ ΣΤΑ ΝΑΣΚΑΡ ΜΕΤΑΞΟΠΟΥΛΕ
:x :x :x :x :x :x
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#399582 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By g8777
#399671
EDDIE_147 έγραψε:ΤΟΛΜΑΣ ΝΑ ΠΙΑΝΕΙΣ ΚΟΙΜΗ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ;



Τα κουτσομπολια κατι τετοιο αναφερουν για την περιοδο συγκατοικησης του μπεμπουλινου με τον Σιωπηλο Τιτανα στην σκουντερω. :s_sarcastic :s_sarcastic :s_sarcastic :s_sarcastic

Εντυ, αν με ακους εκει ψηλα που εισαι :( , ο μπεμπακος απο το 2010 και μετα οδηγει οπως ο Τσιαρτας επαιζε μπαλα στα 31.
Με το στομα. :s_yes



























































Εκτος απο το 2007. Εκει οδηγησε με τον κωλο. :) Ευτυχως η συγχρονη επιστημη κανει θαυματα, ουτε που καταλαβαινεις οτι η μιση οπη ειναι καλυμμενη με γυψοσανιδα. :) :)
Άβαταρ μέλους
By elteo
#399685 Χαμιλτονιτσα είναι ο τζις δικαιολογημένη η αγάπη του για τον Τιτάνα τον Φερνανδο. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#400037 winners drink milk :slap:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#400042
Corto Maltese έγραψε:winners drink milk :slap:


Και μπισκοτάκια να τους δώσουν για βούτημα... Γελοία αμερικανάκια με το κόλλημα τους με το γάλα της αγελάδας!!! :svivhaha:

Πάντως έχει μια λογική αυτό. Παλιά στις δηλητηριάσεις από αναθυμιάσεις δίνανε ως γιατρικό γάλα και για έναν περίεργο λόγο μάλλον πιάνει, το έχω δοκιμάσει κι εγώ μετά από έναν "αγώνα" καρτ όπου η διχρονίλα με είχε ξαποστείλει. Οπότε ίσως έτσι ξεκίνησε, καθώς τα παλιά αγωνιστικά πρέπει να έβγαζαν ντουμάνια...