Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#552162
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#552216 Στο προηγούμενο ποστ, μου κάνει πολλή εντύπωση του Αλεζί - Νακατζίμα από όλα. Τα άλλα τα παλιά που θυμάμαι δλδ :lol: αναμενόμενα.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#552322 Τρέχουμε για αγορά
https://kimoa.com/uk_en/gorra-kimoa-fa- ... p-one-size
Τέλος εποχής λοιπόν για ένα μεγάλο οδηγό και παγκόσμιο πρωταθλητή. Μάλλον όχι όπως θα το φανταζόταν αλλά θα λείψει σίγουρα.
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#552725 λολολολολολ
τι βιντεάρα είναι αυτή g μου; Τι διαμάντι μου στειλες Βασίλη;;; (που έλεγε ο συγχωρεμένος ο Σταυρίδης)
Τι μεστός λόγος από τον Τάκαρο :inlove:

Σε 4 λεπτά χώρεσε, Stepney gate, crashgate, παραιτήσεις Mosley - Καράφλα, Vitaly Petrov και Abu Dhabi, Λουκα Ντι μοντιτζέμολο και παραφιλολογία για ιταλικές εκλογές, πουστλούκια κατά Χόντα και προβλέψεις για το μέλλον του. Και όλα αυτά πάντα διανθισμένα με την απαραίτητη ειρωνεία προς τον εκλιπόντα. :s_omg

5 κουταλιές της σούπας!!!!!! :lipsealed: :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#552726 :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:


Τι να λεμε τωρα, αυτα μονο ο Τακαρος και ο Γιαννης Μαμουζελος το 86.

Πωπωπωπωπωπωπωπωπωπωπω


:inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#552732 Πάντα είχε αυτή την γνώμη ο Τάκης για Αλόνσο, ή τα τελευταία χρόνια δεν τον πάει καθόλου;

Από το Mi A1.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#552735 επειδη δεν παρακολουθω φ1,εχουν βαση αυτα που ειπεο Τακαρος? :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#552736
dimviii έγραψε:επειδη δεν παρακολουθω φ1,εχουν βαση αυτα που ειπεο Τακαρος? :hmmm:
Αυτό με την υποψηφιότητα Μοντεζεμολο πρώτη φορά το άκουσα.
Τα άλλα ναι αλλά αποδείξεις δεν υπάρχουν εκτός δηλαδή από το ότι μίλησε για την κλοπή των σχεδίων

Από το Mi A1.
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#552740 Αν είναι αλήθεια τότε μιλάμε για άξιο εκπρόσωπο της Ισπανικής φουστιάς ( βλέπε μπάσκετ) .
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#552746 Τεράστιος οδηγός αλλά όχι ιδιαίτερα καλός άνθρωπος. Κρίμα. :(