Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#794620
Anonymous Founder έγραψε:
George_Prix έγραψε:Και βγαλε ωρε ΧαιΦαι απο το Πρεντατορ τη λεξη "μ α λ α κ α". Ουτε για λαστιχα δε μπορουμε να μιλησουμε εδω μεσα :x

Άσε τις |λογοκρισία| και μάθε να βάζεις τόνους: μαλακά. :s_blush


Τωρα κι εσυ περιμενεις ο γερικος ο σκυλος να μαθει νεα κολπα :shifty:

Και κατι αλλο που ηθελα να πω πολυυυυυ καιρο πριν και δεν ειχα βρει ευκαιρια να το κολλησω καπου μεχρι τωρα... Ειχες πει καποτε οτι μερικοι βαζουν το ξενο ερωτηματικο ? για τσαχπινια. Επειδη ειμαι ενας απο αυτους, να πω οτι δεν το βαζω απο τσαχπινια, αλλα απο τεμπελια. ΑΝ δεν κανω λαθος, πρεπει να αλλαξεις γλωσσα για να πιασει το (ασχημο και τουτσικο) δικο μας ; (μπλιαχ). Οποτε πολυ βαρετη η αλλαγη γλωσσας για καποιον που βαριεται να βαλει τονους :lol:
Άβαταρ μέλους
By Chris
#794622 Δεν χρειαζεται να αλλαξεις γλωσσα. Υπαρχει και στα ελληνικα το ελληνικο, στο Q, απλα το χερι (και το δικο μου) παει αυτοματα στο ?
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#794624
sparticle έγραψε:H Red Bull περσι ηταν σχεδιασμενη στα μετρα του Verstappen απο τον κορυφαιο σχεδιαστη στην ιστορια του σπορ. Φετος που σχεδιασανε απο το μηδεν, στην αρχη δεν τους βγηκε και τοσο (εξ ου η στεναχωρια για την pole του Perez στην Αραβια) και στη συνεχεια η εξελιξη και το σετ απ πηρε δια χειρος Νιουι την κατευθυνση Max με τα γνωστα αποτελεσματα.

Ελπιζω μετα και απο αυτο το ποστ μου να αναζωπυρωσω τον ενδιαφερον καποιων να μας υπενθυμιζουν ΚΑΘΕ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ακομα και σε ασχετες στιγμες και απο ασχετες δηλωσεις σε τεστ που δεν μετραει κανεις χρονους, οτι δεν «ραβεται μονοθεσιο στα μετρα καποιου».


Αυτο που εβαλες και με ΚΕΦΑΛΑΙΑ μαλιστα ( :lol: ), δειχνει το ποσο κομπλεξικος εισαι. Για αν δεν ησουνα, θα ειχες προσεξει οτι εδω και 1 χρονο το συγκεκριμενο με το ραψιμο το ειπα μονο 1 φορα προχθες και μαλιστα χωρις να δωσω καν βαση. Το ειπα σα συμπληρωμα σε αλλες παρομοιες ατακες που ακουγονται και κατα την αποψη μου δεν ευσταθουν. Επισης θα ειχες προσεξει οτι εδω και 1 χρονο δεν ειπα καν για ξεζουμισματα που προκαλουν τοσο εκνευρισμο στην κοινοτητα. Μονο με κατι γενικοτητες που αφορουσαν τους αγωνες ασχοληθηκα. Και το ιδιο σκοπευω να συνεχισω να κανω στο μελλον και να αφηνω εσας τους ειδικους να διδασκετε Φ1. Τωρα αν μου ξεφυγει και καμια στο τοσο αυτο που πραγματικα πιστευω, ελπιζω να μην εκραγει κι ο σερβερ του φορουμ απο το εγκλημα :s_tongue

Κατα τα αλλα οτι σε κανει χαρουμενο, εγω μαζι σου ειμαι. Ραψιμο? Ναι Σπαρτικλ, ραψιμο :s_empathy

Και το ανηψακι μου πιστευει στον Αη Βασιλη. Ποιος ειμαι εγω που θα του χαλασω το αφηγημα? :roll:
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#794625
Chris έγραψε:Δεν χρειαζεται να αλλαξεις γλωσσα. Υπαρχει και στα ελληνικα το ελληνικο, στο Q, απλα το χερι (και το δικο μου) παει αυτοματα στο ?


Σωστος, ουτε που το ηξερα!!!

Αλλα νταξ, σαν το ? δεν εχει :metalo:
Άβαταρ μέλους
By ripper
#794629 Ήμαρτον ρε δολοφόνοι τις γλώσσας και των πληκτρολογίων.

Να περάσετε από Δευτέρα να παραδώσετε τα απολητήριά σας :s_tongue

Τα λογοκρισία λάστιχα πάντως είναι πολύ γαμηστερά :svivhaha: :s_rofl

+1 στον Sparticle
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#794632
ripper έγραψε:+1 στον Sparticle


Και -1 σε σενα που μας φλομωνεις στις ψευδεις φιλολουιστικες θεωριες. Για το "χαρισμα της νικης στη Βραζιλια απο το μεγαλοψυχο Βραζιλιανο Σερ Λουη" στα ειπα ενα χερακι... Περιττη η περαιτερω αναλυση και οι τυφλοι ειδανε τι εγινε.

Παρε αλλο ενα χερακι για τα ραψιματα μονοθεσιων τωρα :rtfm:
- Με ραψιμο στα μετρα του Λουη, καταφερανε απο εκει που δε μπορουσε να μπει στη δεκαδα και ο μικρος πετουσε, να ριχνει τελικα 0.011" στο Ρασσελ στο δευτερο μισο του πρωταθληματος. Τα οποιο ραψιμο τον γλυτωσε απο την αρχικη τσοντα αλλα δε βοηθησε ο θεουλης του να μεταφραστει το ραψιμο σε νικη, σε ποουλς, ουτε καν σε ενα ψωροσπριντ ρε γμτ.
- Με ραψιμο στα μετρα του Μαξ, απο εκει που τον "ζορισε" ο Τσεκο (σε 1 κουαλι :lol: ) φερανε την ταριφα στα γνωστα 4-6 δεκατα.

ΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΠ :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#794636 Κάποιοι φαίνεται να έχουν ψύχωση με το πως ερμηνεύεται η αποψάρα τους :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#794637
ripper έγραψε:Ήμαρτον ρε δολοφόνοι τις γλώσσας και των πληκτρολογίων.

Να περάσετε από Δευτέρα να παραδώσετε τα απολητήριά σας :s_tongue

Τα λογοκρισία λάστιχα πάντως είναι πολύ γαμηστερά :svivhaha: :s_rofl

+1 στον Sparticle
Όταν πήραμε μερικοί απολυτήριο δεν άλλαζες γλώσσα στις γραφομηχανές, εκτός αν είχες brother που είχαν το μπαλάκι.
Άβαταρ μέλους
By Sijune21
#794645 Gp2 engine merc version loading ...Θα φάει καλά ο παππούς,θα τον περνάει ο ocon με άλπιν και θα φταιει το μοτέρ της merc.

ΑΥΤΟΣ που αρνήθηκε να γυρίσει με συνδιασμό μακλαρεν-μερτσεντες.Δεν είναι τυχαίο που βγαίνει ανοιχτά ως supporter του φερσταπεν,ίδια κωλορατσα είναι. :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#794695 Μη σπαμμάρετε το τοπικό με Λούηδες, Μαξάκια και Τσέκους.
Mclaren-Queen έγραψε:Το γεγονός ότι δεν έχει κορυφαίο τιμόνι τώρα έχει περισσότερο να κάνει με τους γνωστούς λόγους που σταμάτησε να έχει πολύ σύντομα στην καριέρα του.

Γιατί, πότε είχε :shifty: :roll:

rafi έγραψε:Ριπορτ για το Χρεπιν, πάρτε τον Μπεμπουλινο σας και σε άλλη παραλία. Μας έσπαγε τα μοτέρ και βγαιναμε εκτός μπάτζετ.

Ελπίζω τα +20m γιούρο να επενδυθούν σε εξέλιξη :s_drinks
Άβαταρ μέλους
By ripper
#794704 Αν και είμαστε off topic και τα ποστακια είναι ως συνήθως επιπέδου δημοτικού, θα ήθελα να μάθω πως εξηγείται σύμφωνα με το ΔΟΓΜΑ η μικρή διαφορά στα πρώτα 4-5 GP μεταξύ Max - Checo.
Προσωρινή κουλαμάρα του υπέρτατου;
Δυσλειτουργία του σύμπαντος;
Ήρθαν οι εξωγήινοι και αντικατεστησαν το ΑΛΙΕΝ με το απλό μοντέλο;
:hmmm: :hmmm: :hmmm:

Και για να είμαστε και on topic, γιατί δεν ΔΙΕΛΥΣΕ ο Alonso τον Ocon;
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#794705
ripper έγραψε:Αν και είμαστε off topic και τα ποστακια είναι ως συνήθως επιπέδου δημοτικού, θα ήθελα να μάθω πως εξηγείται σύμφωνα με το ΔΟΓΜΑ η μικρή διαφορά στα πρώτα 4-5 GP μεταξύ Max - Checo.
Προσωρινή κουλαμάρα του υπέρτατου;
Δυσλειτουργία του σύμπαντος;
Ήρθαν οι εξωγήινοι και αντικατεστησαν το ΑΛΙΕΝ με το απλό μοντέλο;
:hmmm: :hmmm: :hmmm:

Και για να είμαστε και on topic, γιατί δεν ΔΙΕΛΥΣΕ ο Alonso τον Ocon;


Ριππερ αν ρωτας εμενα μην περιμενεις απαντηση. Τις ιδιες απαντησεις στις εχω δωσει πολλες φορες κι απλα αδυνατεις να τις καταλαβεις. Και τοσο που ασχοληθηκα για φετος πολυ εινα. Μη χαλασουμε κι αλλα αφηγηματα και πικρανουμε ακομα περισσοτερο τους ηδη πικραμενους αντιπαλους μας :s_empathy
Άβαταρ μέλους
By Mclaren-Queen
#794713
JarnoT έγραψε:Μη σπαμμάρετε το τοπικό με Λούηδες, Μαξάκια και Τσέκους.
Mclaren-Queen έγραψε:Το γεγονός ότι δεν έχει κορυφαίο τιμόνι τώρα έχει περισσότερο να κάνει με τους γνωστούς λόγους που σταμάτησε να έχει πολύ σύντομα στην καριέρα του.

Γιατί, πότε είχε :shifty: :roll:


Το 2007 :lol: :lol: