Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By g8777
#768985
diplomat έγραψε:Το πιο αχρείαστο έντιτ έβερ. :lol:

@τζι
Ξέρεις ότι δε συμμετέχω σε παραφιλολογίες, και ομοίως απέχω από αποχυμωτές, τιμ όρντερς κτλ. Αυτό που βλέπω είναι έναν Βερστάπεν που κάνει λίγα λάθη και πηγαίνει γραμμή για το πρώτο καθαρό του WDC. Πρωταθληματίζει έντονα, τί να κάνουμε. Οι έξτρα πόντοι που έβαλαν το -τάρα μπροστά από το πρωτάθλημα είναι αφενός επειδή πέρυσι έβαλε χαμηλά την μπάρα, αφετέρου λόγω της εμφάνισής του στον Καναδά (και του το κράταγα κιόλας γιατί ο Εκλέρ είναι πολύ μπροστά στα quali, ποιός ξέρει τί θα γινόταν αν έτρεχε BTW :shifty: ). Eπίσης, είναι νωρίς ακόμα. Έχει μπόλικο τζόγο προς τα πάνω και προς τα κάτω ο χαρακτηρισμός του φετινού WDC. Προφανώς και μπορεί να καταλήξει και πρωταθληματάκι, όμως δε νομίζω. Είναι δυνατός φέτος.

Μανα μου τί τα γράφεις σε μένα. Τόσα χρόνια τα ζούσα,και είχα και τους Νυστες από πάνω να μου τα εξηγούν με χασμουρητα και Μικρό μου Αστουριανο Πονυ.

ΠΌΣΑ ΝΕΎΡΑ ΝΑ ΈΧΩ ΑΚΌΜΑ ΑΣΠΑΣΤΑ ΘΑ ΓΊΝΕΙ ΤΟΥ MAD ΦΈΤΟΣ. :x
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#769050
diplomat έγραψε:Όμως ναι, μέχρι τις 20/11 θα τον λέω έτσι.

Σύμφωνα με την κατά g προφητεία, κεφ.8, στ.777, θα μπορείς να τον αποκαλέσεις πρωταθλητή από πολύ νωρίτερα :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#769051 Ο cοφόc προφήτηc είναι σαφής, αν τον λέω από τώρα έχω ήδη αργήσει.

Εγώ όμως θα περιμένω μέχρι το τελευταίο νανοδεύτερο μέχρι να το πάρει επίσημα.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#769054 Δεν εχει κριθει τιποτα. Μετα την Αυστραλια αλλα λεγαμε. Ευκολα μπορει να γινει η αλλαγη. Μπορει να επιστρεψει και ο Χαμιλτον στο κυνηγι.
Φαβορι για μενα ο Λεκλερ.
24/06/22
Άβαταρ μέλους
By Sijune21
#769056 Κανένας λεκλερ δεν είναι φαβορί,εκτός αν είδες όραμα. :twisted:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#769058
Geo f1 έγραψε:Δεν εχει κριθει τιποτα. Μετα την Αυστραλια αλλα λεγαμε. Ευκολα μπορει να γινει η αλλαγη. Μπορει να επιστρεψει και ο Χαμιλτον στο κυνηγι.
Φαβορι για μενα ο Λεκλερ.
24/06/22

Ξερεις αν λες πραγματα για να μην αισθανεσαι εσυ φαβορι τον δικο σου, δεν σημαινει ουτε οτι ισχυουν, ουτε οτι τα ακουει κι αυτος :lol:

Η Φερραρι εχει ηδη μια ποινη γιατι εξαντλησε τα διαθεσιμα μηχανικα μερη ηδη. Μεχρι το τελος μπορει να εχει τιμωρηθει αλλες 2 φορες μπορει και 3. Καμια ατυχια να μην συμβει, καμια εγκαταληψη απο λαθος η αστοχια να μην κανει, ειναι σχεδον αδυνατο να χτυπησει τιτλο οδηγων
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#769059 Τα ποστίνια της τελευταίας σελίδας πάντως καλό θα ήταν να μεταφερθούν, μόνο η αναφορά στον Οβιέδο από τον Τζι και του Geo στον Λούη είναι οντόπικ, στα υπόλοιπα μιλάμε για 2 διεκδικητές με 0 WDC. :shifty:

Eγώ πιστεύω ότι έρχεται μεγάλο φορμάρισμα του Βερστάπεν.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#769060 Ξεχνατε ομως το ΚΑΡΜΑ του Αμπου Νταμπι 2021 που θα πρεπει να χτυπησει τον Μαξ!!!!!!!!! :rtfm: :rtfm: :rtfm: :rtfm:
:shifty:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#769062 Δεν έχει σημασία τι θα τον χτυπήσει , τα νούμερα μίλησαν, η στατιστική είναι αμίλητη. Είναι Γίδι.
Άβαταρ μέλους
By MEGAS
#769073 νομιζω πως το φετινο πρωταθλημα it's Max's to loose.
οπως αλλα χρονια λεγανε για τον lewis οτι ειχε διαστημοπλοιο ,ετσι φετος εχει ο μαξ το διαστημοπλοιο με την μονη διαφορα οτι δεν εχει πλεον,και ανισταση απο αλλους αφου οι ζημιες βγαινουν στον τσεκο κ οχι σε αυτον και ο λεκ εχει πηξει στην αξιοπιστια.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#775863 viewtopic.php?p=768854#p768854



witch leads us to..............


viewtopic.php?p=738963#p738963



Οταν ξεφτιλιζεις το ιδιο σου το μαγαζι εσκεμμενα για να βγαλεις την ουρα σου αποξω αποξω ( και να ερεθισεις τους Μπρεηνλεςς απο κατω) , μαντεψε ποιος ειναι ο :lipsealed: :lipsealed: :lipsealed: της υποθεσης και ποιανου το βιογραφικο συνοδευται πλεον απο την φραση " μην ασχολειστε, θα κανει την ομαδα μουτι στην πρωτη στραβη. Καλυτερα να φερεις τον Ντενις Ροντμαν να οδηγησει".



Εικόνα


Γκεακο χτυπαει 40ρια, μην ζοριζεσαι σημερα, αστο να πα στο διαολο. :s_empathy
Άβαταρ μέλους
By ripper
#794096 Qualy H2H 2022:

1. Norris - Ricciardo 20 - 2

2. Albon - Latifi 19 - 2 (και 1-0 ο De Vries)

3. Verstappen - Perez 18 - 4

4. Magnussen - Mick 16 - 6

5. Leclerc - Sainz 15 - 7

6. Bottas - Zhou 14 - 8

7. Vettel - Stroll 13 - 7 (και 1-1 ο Hulkenberg)

8. Gasly - Tsunoda 13 - 9

8. Hamilton - Russell 13 - 9

10. Alonso - Ocon 12 - 10
Άβαταρ μέλους
By g8777
#794099 Δεν θυμάμαι πιο εξοργιστικη σαιζόν οδηγού από αυτή του Ρικ.
Άβαταρ μέλους
By Yugo_para_siempre
#794102
ripper έγραψε:Qualy H2H 2022:

1. Norris - Ricciardo 20 - 2

2. Albon - Latifi 19 - 2 (και 1-0 ο De Vries)

3. Verstappen - Perez 18 - 4

4. Magnussen - Mick 16 - 6

5. Leclerc - Sainz 15 - 7

6. Bottas - Zhou 14 - 8

7. Vettel - Stroll 13 - 7 (και 1-1 ο Hulkenberg)

8. Gasly - Tsunoda 13 - 9

8. Hamilton - Russell 13 - 9

10. Alonso - Ocon 12 - 10


Πως γίνεται η μέτρηση; Καθαρά χρόνος ή και ποινές;