Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#768945
ripper έγραψε:Geo υπάρχει λες περίπτωση να τον έβαλαν κατευθείαν στην μεγάλη ομάδα γιατί ήταν κομματάκι καλός;
Ή τον έβαλαν απλά επειδή είναι κωλόφαρδος; Μπορεί να είχε συμπληρώσει κανένα ΠΡΟΠΟ πριν και να έπιασε 13αρι.


Ηταν πολυ καλος!!
Αλλα στην Μακλαρεν πονταραν στον Αλονσο στην αρχη και τον εβαλαν διπλα Του.
Στην πορεια εξελιχθηκαν διαφορετικα τα πραγματα με τον Λουης απο τον 4-5ο αγωνα στο Μονακο να γκρινιαζει που του κοβουν τα φτερα (ενω ο Αλλος απλα εφερνε το μονοθεσιο home)
Ε μετα ξερουμε τι εγινε μην τα ξαναγραφουμε.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#768947
Sijune21 έγραψε:Μου κανει εντυπωση ποσο προσγειωμενος και ταπεινος ειναι εως τωρα ο Russell,ουτε πανηγυριζει που κερδιζει τον Hamilton,ουτε προσπαθει να απαιτησει απο τωρα No1.


Πραγματικα ειναι καλο παιδι και σεβεται.
Δεν πατας τον αλλον οταν ειναι κατω...

Κατσε τωρα στην Αγγλια να δουμε τι θα γινει που φερνουν και updates και η πλατουλα του Λουης δειχνει να περασε!!! :metalo: :metalo:
Άβαταρ μέλους
By Sijune21
#768948 Βλακεια εκανε ο Dennis,επρεπε την πρωτη χρονια να ειναι No1 ο Alonso και να παρει τον τιτλο γιατι ειχαν γρηγορο αυτοκινητο,αυτοκτονησαν,ο πιτσιρικος Λουης ειχε ολο το χρονο στη διαθεση του να δειξει τι αξιζει.
Άβαταρ μέλους
By ripper
#768953 Ναι βλακεία έκανε ο Dennis, έπρεπε να νταντεψει κι άλλο το βαθύ λαρύγγι.
Ο Alonso ήταν νούμερο 1 αλλά απέτυχε να το δείξει μες την πίστα. Αν περίμενες να πούνε στον Λούη να κάνει στην άκρη, λάθος ομάδα.

Αυτό είναι το θέμα που δεν πιάνεις Geo. Οι κορυφαίοι έχουν κορυφαία μονοθέσια στην μεγαλύτερη διάρκεια της καριέρας τους γιατί τους παίρνουν οι κορυφαίες ομάδες.
Η μόνη εξαίρεση σε αυτό είναι ο Alonso για λόγους τόσο προφανείς που τους βλέπει το σύνολο της ανθρωπότητας πλην 10-15 ατόμων.
Αν πχ η Red Bull δεν ήταν κορυφαία ο Max θα έφευγε. Απλά πράγματα.
Αν η Mercedes δεν ήταν κυρίαρχη όλα αυτά τα χρόνια ο Λούης θα πήγαινε αλλού.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#768958
ripper έγραψε:Ναι βλακεία έκανε ο Dennis, έπρεπε να νταντεψει κι άλλο το βαθύ λαρύγγι.
Ο Alonso ήταν νούμερο 1 αλλά απέτυχε να το δείξει μες την πίστα. Αν περίμενες να πούνε στον Λούη να κάνει στην άκρη, λάθος ομάδα.



Μια χαρα εκανε την δουλειτσα του ο Αλονσο. Στο Μονακο ξεκινησε η μλκια του Λουη...Και οταν αποσυντονιζεσαι με τετοια θεματα τοτε ναι αρχιζεις να ολισθαινεις και στην πιστα...

Αυτο ηταν το μεγαλο λαθος του Ναντο μας....Με το ταπεραμεντο του τσιμπησε στα mind games....
Εκει στο ιντυ επρεπε στα φρενα να τον κερασει 6-7 g...Και να το παιρνε το μηνυμα ο αλλος....

Μα τι γραφω :thumbsdown: :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#768960 Για να καταλάβω λοιπόν το timeline σου στην F1 Geo:

GOAT :inlove: -> Αντισούμι :rant: -> Oβιέδος :inlove: -> Αντιλούης :rant: -> 0κις :inlove:

Τα λέω καλά; Τα εξηγώ όμορφα;
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#768961 Αντι σουμι δεν με λες...Σιγουρα εκανε αλητειες κλπ αλλα αναγνωριζω οτι εκανε μερικες εκλπηκτικες εμφανισεις...Ειδικα πριν αρχισει να μαζευει τα πολλα κατσαρολια...Και στην μαχη με τον Χακινεν υποστηριζα τον Γερμανο :s_howdy

Αντι Φεττελ με λες ανετα...Το 2017-2018 Χαμιλτον υποστηριζα για να μην το παρει ο Γερμανος :inlove:

Αρα ουτε αντι χαμιλτον με λες :iconcool:

Με πληγωνεις με το 0ακης :sorry:
Τελευταία επεξεργασία από Geo f1 και 23 Ιουν 2022, 15:07, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#768962 Koίτα, στο λέω ξεκάθαρα ότι φέτος παίρνει πρωταθληματάρα. Και ελπίζω να έχεις σημειώσει ότι είμαι από αυτούς που πιστεύουν ότι έκανε change of heart φέτος, τουλάχιστον μέχρι αποδείξεως του εναντίου. Όμως ναι, μέχρι τις 20/11 θα τον λέω έτσι.

Συμφωνώ απόλυτα για Σούμι (κι εγώ δεν είμαι φαν, πλην όμως αναγνωρίζω πχ τα μαγικά του 96), και για Βέτελ.

Eddiet, στη μάχη με Μίκα ήμουν ουδέτερος γιατί και ο Δε Μάικλ ήταν γρηγορότατος. Μετά υποστήριζα Μοντόγια και μετά καρφί Οβιέδο. :inlove:
Τελευταία επεξεργασία από diplomat και 23 Ιουν 2022, 15:11, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By g8777
#768964 [quote="diplomat"]Για να καταλάβω λοιπόν το timeline σου στην F1 Geo:

Edit, mod
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#768967 Μα τι επιπεδο..
Οχι παιδια οτι λεει ο g o μυστης :inlove:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#768975 Δεν είπα κάτι που δεν είναι αλήθεια.

Πονάς,τσουζυ, αλλά θεραπεύεσαι. Μάλλον.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#768976
diplomat έγραψε:Koίτα, στο λέω ξεκάθαρα ότι φέτος παίρνει πρωταθληματάρα. Και ελπίζω να έχεις σημειώσει ότι είμαι από αυτούς που πιστεύουν ότι έκανε change of heart φέτος, τουλάχιστον μέχρι αποδείξεως του εναντίου. Όμως ναι, μέχρι τις 20/11 θα τον λέω έτσι.

Συμφωνώ απόλυτα για Σούμι (κι εγώ δεν είμαι φαν, πλην όμως αναγνωρίζω πχ τα μαγικά του 96), και για Βέτελ.

Eddiet, στη μάχη με Μίκα ήμουν ουδέτερος γιατί και ο Δε Μάικλ ήταν γρηγορότατος. Μετά υποστήριζα Μοντόγια και μετά καρφί Οβιέδο. :inlove:


Γιατί παίρνει "πρωταθληματαρα" ;
Ούτε Ρεξονα δεν βάζει πλέον. Εδώ δεν μας είχαν διδάξει οι νυστες του αθλήματος ότι το σωστο6,το αντρικιο,το παπαρατο το πρωτάθλημα είναι αυτό που έρχεται με ανάποδα τιμόνια, αίμα, δάκρυα, ιδρώτα, κόντρα στον Ρον, στον Μαξ,στον Μπερνυ;
Ακόμα και αν ο Διγενής της καρδιάς μας λυγίσει στα μαρμαρένια αλώνια δεν θα έχει κατακτήσει το ηθικό,το πεντακάθαρο,το παρθένο πρωτάθλημα στις καρδιές μας;
Αυτά δεν διδαχθηκαμε από τους :s_bored στες; Άλλαξε κάτι;
Άλλαξε κάνας κανονισμός και δεν το πληροφορήθηκαμε;

ΥΓ
Για τους φίλους που ρωτάνε τί ποσταρα και κόπηκε στο μοντάζ. Ήταν φωτό του Γιώργη ντυμένο Μικρή Ολλανδέζα από τις φετινές απόκριες. :s_dunno
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#768979 Το πιο αχρείαστο έντιτ έβερ. :lol:

@τζι
Ξέρεις ότι δε συμμετέχω σε παραφιλολογίες, και ομοίως απέχω από αποχυμωτές, τιμ όρντερς κτλ. Αυτό που βλέπω είναι έναν Βερστάπεν που κάνει λίγα λάθη και πηγαίνει γραμμή για το πρώτο καθαρό του WDC. Πρωταθληματίζει έντονα, τί να κάνουμε. Οι έξτρα πόντοι που έβαλαν το -τάρα μπροστά από το πρωτάθλημα είναι αφενός επειδή πέρυσι έβαλε χαμηλά την μπάρα, αφετέρου λόγω της εμφάνισής του στον Καναδά (και του το κράταγα κιόλας γιατί ο Εκλέρ είναι πολύ μπροστά στα quali, ποιός ξέρει τί θα γινόταν αν έτρεχε BTW :shifty: ). Eπίσης, είναι νωρίς ακόμα. Έχει μπόλικο τζόγο προς τα πάνω και προς τα κάτω ο χαρακτηρισμός του φετινού WDC. Προφανώς και μπορεί να καταλήξει και πρωταθληματάκι, όμως δε νομίζω. Είναι δυνατός φέτος.
Άβαταρ μέλους
By ripper
#768982 Ο Max φέτος είναι σαφώς κατώτερος από ότι πέρυσι.
Και λάθη αρκετά έχει κάνει και κακές εμφανίσεις και κοντά με τον Perez είναι. Πέρυσι μέχρι που αποφάσισε να παίξει συγκρουόμενα ήταν εξαιρετικός.
Απλά στο τέλος χάλασε όλη την εικόνα, ήρθε και Η κλεψιά και έδεσε το γλυκό.
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#768983 Να σημειώσω ότι δε συγκρίνω με πέρυσι, καθώς άρχισα να βλέπω από την Μόνζα, ψέματα, από την Ολλανδία