Forum για τη Formula 1

Ποιος θα είναι ο νικητής;

4
21%
1
5%
2
11%
1
5%
6
32%
1
5%
3
16%
0
N/A
1
5%
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#755167
Anonymous Founder έγραψε:Καλή χρονιά σε όλους, η πιο ενδιαφέρουσα χρονιά εδώ και πολλά χρόνια!


Πιο ενδιαφέρουσα χρονιά από την περσινή, δύσκολα θα έχουμε.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#755168 Αν η Φεραρη είναι 7 δέκατα μπροστά όπως ακούγεται, ξανα την ίδια σούπα θα μας σερβίρουν όπως εδώ και 8 χρόνια,νισαφι. Θα μας πάρει ο ύπνος πάλι, πόσο να αντέξουμε; Ολόκληρος Κίμι και τους σιχαθηκε, σκέψου εμείς που έχουμε ψχη. :s_coffee

Τουλάχιστον να δούμε μάχη με τον Μαξαρο, να απολαύσουμε VAR. :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#755171
Giuseppe Busso έγραψε:
Anonymous Founder έγραψε:Καλή χρονιά σε όλους, η πιο ενδιαφέρουσα χρονιά εδώ και πολλά χρόνια!

Πιο ενδιαφέρουσα χρονιά από την περσινή, δύσκολα θα έχουμε.

Είναι τόσο μεγάλες οι αλλαγές στα μονοθέσια, που θα μου έκανε εντύπωση να μην είναι πιο ενδιαφέρουσα η χρονιά. Η προηγούμενη, μας άφησε και με την ξινή γεύση της κλοπής του τροπαίου από τον Μάσι.
:s_hang
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#755186 Καμια κλοπή φυσικά.
Μεγάλο ενδιαφέρον και η μάχη Λουης George..αν τον αφήσουν..

Καλή τύχη σε Μαξ και Ναντο.
Και λιγότερο κλάμα φέτος.

Tapatalk
Άβαταρ μέλους
By g8777
#755188 Δεν το βλέπω Γκεακο μου , έχεις μπει φορτσάτος. :(

Εγώ στο γραφω από τώρα, μην μου έρθεις κατά τον Ιούνιο κλαίγοντας να σε προστατέψω από τους Τυφοζι, ξηγημενα πράγματα. :adminpower:
Άβαταρ μέλους
By sparticle
#755192 Μου αρεσει το κλιμα που εχει δημιουργηθει για τη Ferrari! Μεχρι το απογευμα Σαββατου μπορουμε να το απολαυσουμε!
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#755193
g8777 έγραψε:Δεν το βλέπω Γκεακο μου , έχεις μπει φορτσάτος. :(

Εγώ στο γραφω από τώρα, μην μου έρθεις κατά τον Ιούνιο κλαίγοντας να σε προστατέψω από τους Τυφοζι, ξηγημενα πράγματα. :adminpower:
Βλέπω DTS S04 E 09 για αυτό.....

Tapatalk
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#755195 Φέτο θα παρακολουθήσουμε (Αλέν Προστ θέλοντος, καιρού επιτρέποντος) όλο το γεγονότο από την αρχή μέχρι το τέλος.

Στα της Κυριακής:
Στόχος 1 -> πρώτος πόντος του Μικ
Στόχος 2 -> Νάντο εξάδα
Στόχος 3 -> Μεγαλύτερη σοδειά πόντων του Καβαλίνο Ραμπάντε από Ρέντμπουλ
Άβαταρ μέλους
By g8777
#755196 Sparticle εγώ δεν θα εμπλακώ στα πρωταθληματικα σας. ΓΔΑΡΤΟΝ. :iconcool:

Geo f1 έγραψε:
g8777 έγραψε:Δεν το βλέπω Γκεακο μου , έχεις μπει φορτσάτος. :(

Εγώ στο γραφω από τώρα, μην μου έρθεις κατά τον Ιούνιο κλαίγοντας να σε προστατέψω από τους Τυφοζι, ξηγημενα πράγματα. :adminpower:
Βλέπω DTS S04 E 09 για αυτό.....

Tapatalk


Α ναι; Φαντάζομαι ΤΡΕΛΛΈΣ αποκαλύψεις από Γουίλ Μπηξτον.

:roll:
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#755203 H πλάκα είναι ότι το μόνο που έμεινε από την "απαγόρευση" του Μαξ είναι η ξεφτίλα. Τον δείχνουν κανονικά χρησιμοποιώντας in car, team radio, λήψεις σε δημόσιους χώρους. Μπράβο στο Νέτφλιξ δείχνει πόσο ηλίθιος πρέπει να είναι κάποιος για να νομίζει ότι έτσι θα τους κάνει ντα.