Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By g8777
#390067 Ελπίζω να έκλεισε σε καλη τιμή το deal,μην παει αύριο το Καμάρι στο ΑΤΜ και πάθει εγκεφαλικό.
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#401092 Κάνω μία γύρα στον παγκόσμιο τύπο - μπλογκς - φαν sites - meme sites κλπ. Το συμπέρασμα είναι ένα. Μία μέρα μετά το θρίαμβο στο Ιντι 500, ΟΛΟΣ ο πλανήτης γελάει με τη Χόντα. Achievement unlocked. Ακόμα και να ήθελαν να γαμήσουν τη μπράντα δε θα τα κατάφερναν τόσο καλά :lol:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#401105
Corto Maltese έγραψε:Κάνω μία γύρα στον παγκόσμιο τύπο - μπλογκς - φαν sites - meme sites κλπ. Το συμπέρασμα είναι ένα. Μία μέρα μετά το θρίαμβο στο Ιντι 500, ΟΛΟΣ ο πλανήτης γελάει με τη Χόντα. Achievement unlocked. Ακόμα και να ήθελαν να γαμήσουν τη μπράντα δε θα τα κατάφερναν τόσο καλά :lol:


Πες μου κατι. Σοβαρος ανθρωπος, πως αντεξες να διαβασεις πανω απο ενα αρθρο ΚΛΑΨΑΣ για τον Φερναντο Αλφονσο; Δεν εχεις αυτοεκτιμηση; Μιλαμε οτι αυτο το πραγμα κυριολεκτικα ειναι απο τα αγραφα, καντε χωρο για τον μανιακο ριμαδορο , ερχεται να οδηγησει ο Σπανος, hide your kids , hide your wives.

Και μοοοοοοολις θα ρθει η Κυριακη---------------------------------->



Εικόνα
:s_yes :s_yes :s_yes

Ξερω ομως. Δευτερα σημερα. Δεν τραβαει με τιποτα.

Και;

Τι μου στενοχωριεσαι; :s_no

Εδω ειμαι εγω. :s_yes Τι καθεσαι και ασχολεισαι με τις Ρουβιτσες της πιστας;

Οριστε:
Εικόνα

Εικόνα


Παρε και combo τωρα, 2 σε 1:

Εικόνα

Μπουζεττο ντελο Σπορ. :s_roses

Μην σε ξαναδω να ακουμπας τις Μαρθες Βουρτσες των τροχων.Θα φερεις και τιποτα κλαψα στο σπιτι να κολλησει το παιδι. :x
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#401116 Νταξ μωρε, μεμάκια πιο πολύ ήταν, σιγά μην κάτσω να διαβάσω ολόκληρα άρθρα αν δεν είναι δικά σου :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Άμπαλος
#401358
Corto Maltese έγραψε:Κάνω μία γύρα στον παγκόσμιο τύπο - μπλογκς - φαν sites - meme sites κλπ. Το συμπέρασμα είναι ένα. Μία μέρα μετά το θρίαμβο στο Ιντι 500, ΟΛΟΣ ο πλανήτης γελάει με τη Χόντα. Achievement unlocked. Ακόμα και να ήθελαν να γαμήσουν τη μπράντα δε θα τα κατάφερναν τόσο καλά :lol:

Με το 12ο γελάνε; :s_bye

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#401370 Kαλά άνοιξε τα ματάκια σου να δεις λίγο τι γράφει ο κόσμος και δώσε συγχαρητήρια στην ομάδα που κατάφερε να θριαμβεύσει και να γίνει ανέκδοτο με τη μία. Τις φωτο στο φαν κλαμπ (αν απέμεινε κανένας :lol:)
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#401377 Σε αυτούς πουλάει η Χόντα ξες. :)
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#401383 Και με τι θα γελάμε στους αγώνες; :hmmm: