Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By pik.
#20997
Άμπαλος έγραψε:Ακούγεται αναξιόπιστος... κλαψ κλουψ

:ninja:

πως γενεν αυτο
Άβαταρ μέλους
By Silberpfeil
#23138
the_sigman έγραψε:Και επειδή η Honda δεν είναι απλά μία ομάδα και μία κατασκευάστρια, συγχαρητήρια για τα ταλέντα που βγάζει :yahoo: #TakuyaIzawaFTW :metalo: :metalo:


Ελπίζω όχι σαν τον Bird :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By the_sigman
#23140
Silberpfeil έγραψε:
the_sigman έγραψε:Και επειδή η Honda δεν είναι απλά μία ομάδα και μία κατασκευάστρια, συγχαρητήρια για τα ταλέντα που βγάζει :yahoo: #TakuyaIzawaFTW :metalo: :metalo:


Ελπίζω όχι σαν τον Bird :s_tongue

Μπορεί κανείς να πει πως ο Bird σε λίγα χρόνια θα έχει ξεχαστεί, ενώ αν ο Izawa συνεχίσει τέτοιες επανεκκινήσεις δεν το νομίζω :svivhaha: :svivhaha:
Άβαταρ μέλους
By Silberpfeil
#23144
the_sigman έγραψε:
Silberpfeil έγραψε:
the_sigman έγραψε:Και επειδή η Honda δεν είναι απλά μία ομάδα και μία κατασκευάστρια, συγχαρητήρια για τα ταλέντα που βγάζει :yahoo: #TakuyaIzawaFTW :metalo: :metalo:


Ελπίζω όχι σαν τον Bird :s_tongue

Μπορεί κανείς να πει πως ο Bird σε λίγα χρόνια θα έχει ξεχαστεί, ενώ αν ο Izawa συνεχίσει τέτοιες επανεκκινήσεις δεν το νομίζω :svivhaha: :svivhaha:


Γιατί βρε τι έγινε; :eat:
Άβαταρ μέλους
By the_sigman
#23150
Silberpfeil έγραψε:
the_sigman έγραψε:
Silberpfeil έγραψε:
the_sigman έγραψε:Και επειδή η Honda δεν είναι απλά μία ομάδα και μία κατασκευάστρια, συγχαρητήρια για τα ταλέντα που βγάζει :yahoo: #TakuyaIzawaFTW :metalo: :metalo:


Ελπίζω όχι σαν τον Bird :s_tongue

Μπορεί κανείς να πει πως ο Bird σε λίγα χρόνια θα έχει ξεχαστεί, ενώ αν ο Izawa συνεχίσει τέτοιες επανεκκινήσεις δεν το νομίζω :svivhaha: :svivhaha:


Γιατί βρε τι έγινε; :eat:

Μόλις βρω βίντεο θα το ποστάρω στο τοπικό του GP2 :s_smile
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#29186
Άβαταρ μέλους
By Yugo_para_siempre
#29199 Ενταξει γουσταρουμε Σκουντερω, φαγαμε τα νυχια φετος στην Ουγγαρια μπας και μπορεσει ο Αλο να νικησει με το καρο, αλλα πρεπει που και που να βγαζουμε και το καπελο μας στους υπολοιπους...

Πανεμορφη και με ηχο... :inlove: :inlove: :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Άμπαλος
#29397 Μωρή Honda και αεροπλάνα μωρέ; :shifty: