Forum για τη Formula 1

Ποιος θα είναι ο νικητής;

1
20%
0
N/A
1
20%
0
N/A
1
20%
0
N/A
1
20%
0
N/A
0
N/A
1
20%
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
Άβαταρ μέλους
By BARHonda
#862881 Οκ, κάτι έκανε ο ξοφλημένος με το τεταρτοπέμπτο μονοθέσιο. Ευχαριστούμε τον Fernando για την σκυλίσια άμυνα του

Στον αγώνα βέβαια θα κλάψουμε, διαφορά ρυθμού 1+ δευτερόλεπτο το γύρο

Ferrari πολύ αγάπη, στάνταρ θα παίξει ατύχημα μεταξύ των 2 φέτος
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#862901
BARHonda έγραψε:Καμία ανησυχία για Lewis, θυσιάσαμε το Q για τον αγώνα, δεν μασάμε

To αμαξι στον ενα γυρο δεν του παει.

Αν οι συνθηκες ειναι μεταβλητες το εχει και κανει πραγματα, οπως κι αν βρεθει ψηλα εχει το μυαλο και τα χερια να το διαχειριστει.

Ο Αλονσο βλακεια αυτο που εκανε και του κοστισε μια εγκαταληψη.

Ο Λεκλερκ εχει δικιο για τον Σαινθ, πιο πολυ μαχεται με αυτον παρα με τους αλλους. Του εκανε μια κινηση απιστευτη και περασε, αστο να παει ρε Καρλος, αφου φαινοταν οτι τα λαστιχα σου τελειωναν.

Στα quali που μολις τελειωσαν , πολυ δυνατες οι Μακλαρεν, αλλα αυριο θα καθυστερουν τους κοκκινους μου φαινεται

Ο Χαμιλτον επιβεβαιωνει οτι σε σταθερες συνθηκες το αμαξι δεν του παει καθολου.
Άβαταρ μέλους
By edmond
#862904 Ο καρ(γιο)λος μάλλον θέλει να φύγει με το κεφάλι ψηλά. Ότι και καλά δεν με ρωτήσατε και φέρατε τον σερ, εγώ δεν σας έκανα εεεε;;
Εεεεεεεε;;; :roll:
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#862907 Ντάξει, κι εγώ έτσι θα έκαμνα. Είναι θέμα τιμής και αξιοπρέπειας.
Δείχνει και τα αναμενόμενα αποτελέσματα της αβεβαιότητας για την επόμενη μέρα όταν δεν είσαι δημόσιος υπάλληλος ή δίχως μακροχρόνιο συμβόλαιο.
fight or die
Άβαταρ μέλους
By Yugo_para_siempre
#862910 Ο Λεκλέρκ στις δηλώσεις είπε ότι και ο ίδιος έχει ξεπεράσει τα όρια σε μάχες με το Σάινθ στο παρελθόν.
Ότι το συζητούν και τα βρίσκουν.
Το ότι τόσα χρόνια δεν έχουν βγει εκτός αγώνα λόγω μάχης ήταν θέμα τύχης.

Οπότε δεν είναι κάτι που κάνει ο ένας και όχι ο άλλος.
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#862912
Yugo_para_siempre έγραψε:Ο Λεκλέρκ στις δηλώσεις είπε ότι και ο ίδιος έχει ξεπεράσει τα όρια σε μάχες με το Σάινθ στο παρελθόν.

και με τον Φέτελ .
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#862913 Δεν ξέρω για το παρελθόν, σήμερα ο Σάινθ δεν προσπάθησε καν να πάει στο apex. Προφανώς έπεσε οδηγία για τις δηλώσεις αλλά αυτά δεν είναι εικόνα ομάδας. Όχι σοβαρής ή αστείας, ομάδας γενικά.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#862926 hahaiv: hahaiv:
Αυτο γινεται οταν βγαζεις γλωσσα σε ενα απλο SPRINT QUALIFY. Μετα πρεπει να την καταπιεις.

Τι να ποσταρει ομως να μου πεις.

Αν δεν ηταν και ο ΝΑΝΤΟ να παιξει τετοια αμυνα θα τον ειχαν περασει.
Keep pushing και παμε qualify,
Oooooops P18 o goat :s_biggrin
Η πτωση δεν εχει τελειωμο. Και εχεις τον αλλον τον κωλογερο να βγαινει p3!!! Με την ΑΜ!!!! ε αυτα δε γινονται.

Σαινθ μπραβο του. Εκανε λαθος. και στο q2 με τραυματισμενο μονοθεσιο εριξε στον Τσαρλς. Στο δε q3 εφαγε 8 χιλιοστα απο τον ΜΑΣΤΕΡ στον ενα γυρο Λεκλερ.

Μαξαρος τι αλλο να πουμε. Ο ροσμπεργκ ΠΡΙΑΠΙΣΜΟ ειχε παθει. Σε αλλη κλαση..Παλι καλα που κατεβηκε και ο Τσεκος στα 1,33!!!
Ο Λουης καπου εκει στο q2 βγηκε στο sky και ειπε οτι ο Φονεας πηγε προς την μια κατευθυνση και ο ιδιος προς καποια αλλη.
:s_rofl
Παλι τα ιδια δλδ!!!!

Θα κλεισει στοματα ομως αυριο που θα εχει σετ απ αγωνα. :superman:

:s_bye
Άβαταρ μέλους
By g8777
#862931 Εικόνα


2 δισκια /ημερα, πρωι-βραδυ μετα το φαγητο.

επικουρικα

Εικόνα


Ξεκιναμε με 1 εφαρμογη / 8ωρο.

Εχεις άυλη να στα περάσω κατευθειαν;
Άβαταρ μέλους
By Yugo_para_siempre
#862934 Σε τι άγχος και απογοήτευση ήσουν μετά τη 2η θέση του Λούη στο Σπριντ;

Από το πόσο λυτρώθηκες τώρα, πρέπει να κόντευες για Σινούρη...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#862935 Πολλά τα έτη κλεισμένος μεσα σε ντουλάπα, αφηστε το παιδι να ξεθυμάνει.

Ας ειναι και με κούφιες.