Forum για τη Formula 1

Ποιος θα είναι ο νικητής;

3
33%
0
N/A
3
33%
0
N/A
1
11%
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
1
11%
0
N/A
0
N/A
1
11%
0
N/A
0
N/A
Άβαταρ μέλους
By glf
#811089 Είναι λες και κάθονται να βγάλουν με το στανιό σενάρια για τα επεισόδια στο Netflix για αργότερα.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#811095 Αφού είχε γίνει το μεγαλύτερο μέρος του αγώνα μέχρι την 2η κόκκινη σημαία, γιατί η επανεκκίνηση και όχι τερματισμός ως ήταν;
Για να γίνει ένας γύρος;

Ωραίος αγώνας, η ζώνη DRS που προστέθηκε έδωσε πολλά προσπερασματα, τρομερές οι Μερκ στην εκκίνηση και αδιανόητος ρυθμος του Μαξ μόλις προσπέρασε τον Λιούις, σε 3 στροφες +1 δευτερόλεπτο και σε έναν γύρο άλλο ένα.

Στο τέλος τα κάνανε σκατα, η ποινή στον Σαινθ είναι κουλή. Αφού βγήκε κόκκινη σημαία στην 3η στροφή ο,τι έγινε στην εκκίνηση είναι ως μη γενόμενο και οι ισχύουν οι θέσεις εκκίνησης.

.
Άβαταρ μέλους
By Sijune21
#811096 Θα πρεπει να τον ακουσουν και ισως να εκανε ενσταση ο Sainz,οπως ειχε κανει ο Λολονσο στον προηγουμενο αγωνα και αποσυρθηκε η ποινη.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#811103
Giuseppe Busso έγραψε:
Giuseppe Busso έγραψε:Liberty media. Τα πάντα για το σόου.



:s_howdy

Μισό δις μαλάκες βλέπουμε το καρναβάλι


4.999.999.999 :shifty:


Κόρτο είσαι λάθος εδώ,δεν νομίζω ότι χρειάζεται να εξηγήσω το γιατί.

Εκτός αν είσαι το American Gladiators / Housewives of Beverly hills είναι η καλύτερη σειρά όλων των εποχών στα ρανκιν σου. :protest:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#811104
g8777 έγραψε:
Giuseppe Busso έγραψε:
Giuseppe Busso έγραψε:Liberty media. Τα πάντα για το σόου.



:s_howdy

Μισό δις μαλάκες βλέπουμε το καρναβάλι


499.999.999 :shifty:


Κόρτο είσαι λάθος εδώ,δεν νομίζω ότι χρειάζεται να εξηγήσω το γιατί.

Εκτός αν είσαι το American Gladiators / Housewives of Beverly hills είναι η καλύτερη σειρά όλων των εποχών στα ρανκιν σου. :protest:
Άβαταρ μέλους
By Vaskir
#811115 Not a single fuck was given.

Αηδιαστική η παρουσία των διαστημοπλοίων που περνούσαν από παντού, εσωτερικές, εξωτερικές , ευθείες, απλά θέμα προγραμματισμού από τους engineers, και πίθηκος να οδηγούσε το ίδιο αποτέλεσμα θα έφερνε.

Ο σιχαμενος Ισπανός συνεχίζει την παρουσία του στις πρώτες θέσεις.
(Μάλλον δεν υπάρχει Θεός)

Μοναδικός εκπρόσωπος της αξιοπρέπειας του αθλήματος , σαν ηλιαχτίδα της αυγής, ο κορυφαίος οδηγός του grid , πήρε το απόλυτο σήμερα στην πίστα , απέδειξε για πολλοστή φορά γιατί είναι ο αδιαμφισβήτητος GOAT, κάτι παραπάνω από την 2η θέση θα ήταν ανθρωπίνως αδύνατον.

Στα υπόλοιπα νομίζω πως δεν υπάρχει λόγος να βλέπουμε τους αγώνες πλέον, κατά την άποψη μου το drive του Survive πρέπει να γίνει σειρά με 1-2 μηνιαία επεισόδια, και να παρακαλούμε μόνο αυτό.

.
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#811121 Ο ηλιαχτίδας μια χαρά μαλιοτραβιόταν ωσαν κυράτσα του πεζοδρομίου με τον ρόζ . Ααααα τώρα ανθρωπίνως αδύνατο πάνω από τη 2η αλλά τότε κοροϊδέυατε τον μαξ που δεν είχε νίκες με το χρέπι.