Forum για τη Formula 1

Ποιος θα είναι ο νικητής;

3
33%
1
11%
1
11%
0
N/A
1
11%
0
N/A
1
11%
1
11%
1
11%
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#785996
Giuseppe Busso έγραψε:
mousatos έγραψε:ertflix


Δεν υπάρχει... :(

πάει ο αγώνας μαμώ τη σούπερ λίγδα μου μέσα :rant:

Θα ανέβει αργότερα σήμερα ή αύριο.
Δεν είναι τόσο γρήγοροι δυστυχώς
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#785997 Για το επικινδυνο που λεγαμε, τι ειχε γινει Τζαπαν 2019
https://www.formula1.com/en/latest/vide ... 57260.html

The Monegasque suffered front wing damage, with a small piece of it detaching on lap two and then a larger piece breaking off and hitting Lewis Hamilton’s Mercedes.

The stewards said: “This piece of wing narrowly avoided an impact in the area of the cockpit of car 44 [Hamilton] and destroyed the right-side mirror of car 44.

“After this second piece detached, the team felt the car was now in a safe condition and despite previously telling the Race Director that the car would be called to the pits, they told car 16 to remain out and not to pit.

“On lap 3 the Race Director called the team and directed the car be brought to the pits for inspection. Car 16 pitted at the end of lap 3.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#785998
Y.V έγραψε:Δεν εχασες και τιποτα...



Ναι αλλά αν δεν τον δω, δεν θα μπορώ να πω τίποτα στον Γκεάκο. :s_sad

Γιώργηηη :s_shout :s_shout :s_shout :s_shout


@ΝΠ

είσαι σίγουρος γιατί πχ τον αγώνα της Monza δεν τον βρίσκω
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#786003 Δεν πρέπει να έχει ανέβει ακόμα. Στη σχετική ερτφλιξοσελίδα έχει FP1/2/3 και quali, όχι race.

Eπίσης, δεν πρέπει να μένουν διαθέσιμα για πολύ (6/10 λέει νομίζω).
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#786004
diplomat έγραψε:Δεν πρέπει να έχει ανέβει ακόμα. Στη σχετική ερτφλιξοσελίδα έχει FP1/2/3 και quali, όχι race.


Γαύρε αν βρεις κάτι, στείλε λύγκα.
Τουλάχιστον άξιζε τον κόπο, γιατί κάτι είδαμε στο Καραϊσκάκης σήμερα. Αν και μας έκαψε ο ήλιος. :dizzy:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#786009 Μπουσσε παιδι μου ολοι οι αγωνες ανεβαινουν στο ερτφλιξ.

Βεβαια αν βιαζεσαι:

https://racereplay.net/race-f1-singapore-grand-prix-2022-oct-02-2022_ba392e8f7.html
Τελευταία επεξεργασία από g8777 και 02 Οκτ 2022, 20:43, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#786017 Και επειδη επιτεθηκε ο ΝΠ για το σχολιο μου για τον Ντανιελ να εξηγηθω
Σε παει απιστευτα τυχερα εσενα και τον τιμ μειτ σου η χρονικη στιγμη που βγηκε το sc.
Κανετε μαζι πιτ στοπ. Εχετε αναμεσα σας τον Μαξ που βγαινει μονος του μετα απο αποτυχημενο προσπερασμα και τερματιζετε ετσι
Εικόνα

32 δευτερολεπτα. Τοσα εφαγε. Ναι φορουσε κοκκινα εκεινος. Αλλα μια χαρα δουλευαν και αυτα οσο τα ειχε και ο Μαξ.