Forum για τη Formula 1

Ποιος θα είναι ο νικητής;

1
13%
0
N/A
1
13%
1
13%
3
38%
0
N/A
0
N/A
1
13%
1
13%
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#782176
diplomat έγραψε:το ρεκόρ περισσότερων νικών σε μία σεζόν κινδυνεύει.


+1
Τελευταία επεξεργασία από diplomat και 11 Σεπ 2022, 22:24, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#782178 Όταν το enterprise του Λούϊ-Λούϊ έριχνε σε όλους 1,5 sec στο γύρο κάποια χάπατα πανηγύριζαν με το υπερθέαμα.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#782248 Με την ευκαιρια να πω και κατι που με βασανιζει εδω και καιρο και σορρυ για το :offtopic:

Σταματησα να λεω την αποψη μου περι Φ1 γιατι δεν ενδιαφερει κανεναν, αλλα συνεχιζω να διαβαζω τα τοπικα της Φ1 γιατι η καθε αποψη, ακομα κι αν διαφωνω, εχει το δικο της ενδιαφερον για μενα. Με μεγαλη λυπη πλεον μπορω να πω, οτι τετοια καφριλα δε θυμαμαι στη ζωη μου για ποδοσφαιρικα, για πολιτικα, για θρησκευτικα... ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ. Κι επειδη το ποστακι μου αμεσως μετα την εκκαθαριση που εκανε ο Νικος μπορει να οδηγησει σε εσφαλμενα συμπερασματα, να πω οτι δεν εκανα ριπορτ κανενα ποστ απο τοτε που επεστρεψα και ουτε σκοπευω να κανω!

Χαλαρωστε παιδες, λιγακι ελεος :s_whiteflag
Άβαταρ μέλους
By Sijune21
#782249
mousatos έγραψε:Όταν το enterprise του Λούϊ-Λούϊ έριχνε σε όλους 1,5 sec στο γύρο κάποια χάπατα πανηγύριζαν με το υπερθέαμα.


Touch luck για λολονσο,ο "ηλίθιος" τον πέρασε και αυτός έψαχνε φαντάσματα να βρει στην τηλεμετρία.
:twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
By uncle_nontas
#782252
Sijune21 έγραψε:
mousatos έγραψε:Όταν το enterprise του Λούϊ-Λούϊ έριχνε σε όλους 1,5 sec στο γύρο κάποια χάπατα πανηγύριζαν με το υπερθέαμα.


Touch luck για λολονσο,ο "ηλίθιος" τον πέρασε και αυτός έψαχνε φαντάσματα να βρει στην τηλεμετρία.
:twisted: :twisted:
Έψαχνε τόσα φαντάσματα που εγκατέλειψε.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#782264
"I think there's always lessons to learn," he said. "But it goes against the principles of what we discussed, that it's not good to finish races under safety cars.

"If they would have known they couldn't get it going, they should have red-flagged it and restarted. But obviously that didn't happen.This has been manipulated, man"


FIA should have red-flagged Italian GP, says Horner
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#782269 Εντωμεταξύ δεν φτάνει που το πήγαν μέχρι το τέλος με το safety car, πέτυχα εχθές ένα βιντεάκι που έδειχνε να μετακινούν το αυτοκίνητο του Ricciardo με JCB και δίπλα να περνάνε τα μονοθέσια. :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#782271
George_Prix έγραψε:Με την ευκαιρια να πω και κατι που με βασανιζει εδω και καιρο και σορρυ για το :offtopic:

Σταματησα να λεω την αποψη μου περι Φ1 γιατι δεν ενδιαφερει κανεναν, αλλα συνεχιζω να διαβαζω τα τοπικα της Φ1 γιατι η καθε αποψη, ακομα κι αν διαφωνω, εχει το δικο της ενδιαφερον για μενα. Με μεγαλη λυπη πλεον μπορω να πω, οτι τετοια καφριλα δε θυμαμαι στη ζωη μου για ποδοσφαιρικα, για πολιτικα, για θρησκευτικα... ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ. Κι επειδη το ποστακι μου αμεσως μετα την εκκαθαριση που εκανε ο Νικος μπορει να οδηγησει σε εσφαλμενα συμπερασματα, να πω οτι δεν εκανα ριπορτ κανενα ποστ απο τοτε που επεστρεψα και ουτε σκοπευω να κανω!

Χαλαρωστε παιδες, λιγακι ελεος :s_whiteflag

Συμφωνώ. Επίσης τα μισα που γράφονται δε τα καταλαβαίνω καν...
Λίγο προσοχή με τη γλώσσα δε νομίζω οτι βλάπτει...
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#782296 Το πρόβλημα είναι ότι αντί να απομονωθεί η φάση των Geakomath προτιμήθηκε η εναλλακτική του κακού τρολαρίσματος με αποτέλεσμα να διπλασιαστεί ο όγκος των Geakomath.

Geo f1 έγραψε:όταν στερευουν τα επιχειρήματα


Αν αναφέρεσαι σε σεντόνια τύπου 'ηθικοί τίτλοι, αριθμός pole/αριθμό αγώνων x 1,63 κλπ κλπ' τότε δεν μιλάμε για επιχειρήματα αλλά για αγνό, ανόθευτο πρήξιμο @@ και μάλιστα επιπέδου δημοτικού.

Το οποίο ΟΚ θα το περίμενα από τον x μπούφο που άρχισε τώρα να ασχολείται με το άθλημα και θέλει να πουλήσει γνώση και ανάλυση αλλά από άτομο που πρόλαβε Νίκο Κόλλια on decks το βρίσκω λίγο απαράδεκτο.
Φιλικά.

Πάντως τα τοπικά της F1 έχουν γαμηθεί άσχημα με όλη αυτή την τσιμπουκολογία εδώ και χρόνια.
Good job.
:s_thumbsup

Στα του αγώνα ότι και να έκανε Φεράροι πάλι ο γιος του Γιος θα κέρδαγε (εκτός αν είχαν προβλέψει το SC και τον άφηναν έξω με τη μεσαία).
Άβαταρ μέλους
By edmond
#782298 Ναι ρε γκεάκο είδαμε και σένα , που όταν πούμε για διαστημόπλοιο, αναφέρεσαι στο γιατί ο πέρεζ δεν ακολουθεί από κοντά, λες και είναι δεδομένο ότι οι ομόσταυλοι πρέπει να πηγαίνουν ρόδα-ροδα.
Με τις βαθμολογίες, έιναι προφανές ότι ο 44 το έχει χάσει και μαθηματικά εδώ και...μήνες, εσύ το βρίσκεις σαν επιχείρημα και τσιγκλάς για τι ακριβώς πράγμα?
Άβαταρ μέλους
By g8777
#782303
Εντάξει κύριε Μύρτσο... κι εμείς κάτι ξέρουμε από μπάλα. Χρόνια παρακολουθούμε το άθλημα". Και πήρε την πληρωμένη σε γαρύφαλλα και ποτά απάντηση από τον Μύρτσο: " Κι εγώ πάω χρόνια στα μπουζούκια, αλλά δεν έχω μάθει να παίζω μπουζούκι !".


Εικόνα

(Αυτη για το αρχειο σου Εντιε)

Αυτα ο Μιρτσος.

Τι προτεινω εγω:

Εικόνα

Η καλυτερη ταινια που γυρισε ο Νεοζηλανδος Ταλε Κουαλε πριν χαθει απο στοκο εγκεφαλου. :(