Forum για τη Formula 1

Ποιος θα είναι ο νικητής;

5
42%
1
8%
2
17%
0
N/A
1
8%
0
N/A
1
8%
0
N/A
2
17%
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#768973
Νίκος Παππάς έγραψε:Η αισθηση παντως ηταν οτι μια μερα να τρεχανε δεν θα περνουσε ποτε!


Ότι δεν θα περνούσε είναι δεδομένο. Από την άλλη δεν υπάρχει κανένας λόγος να πιστέψει κανείς ότι θα περνούσε ο Μαξ, αν ήταν από πίσω του.
Άβαταρ μέλους
By TheBull
#769272
ripper έγραψε:[...]
Fun fact ένα νανοσεκοντ βρέθηκε [o Max] πίσω από τον Λούη και άρχισε να βγάζει αφρούς από το στόμα. :lol:
Τους υπόλοιπους δεν τους υπολογίζει καν.
[...]


Αυτό ακριβώς.
Είχε βγάλει γκρίνια και στην αρχή φέτος αλλά πιστεύω ότι ήταν κυρίως λόγω μονοθεσίου. Είχε 3+ χρόνια μονοθέσιο που του ταίριαζε γάντι και φέτος κάτι δε του κολλάει.
Όμως τον μόνο οδηγό που υπολογίζει είναι ο Λιούις.

Έκανε πολύ καλό τριήμερο ο πρωταθλητής. Απόλαυση να τον βλέπεις.
Δυστυχώς συμφωνώ στην επικρατούσα άποψη για τον Σάιντθ αλλά θα του δώσω κι άλλο χρόνο. Στον Καναδά όμως είχε σχετικά καλό αγώνα. Άδικο να τον κρίνουμε με βάση του ότι δεν προσπέρασε ένα εξίσου δυνατό μονοθέσιο στο τιμόνι του οποίου μάλιστα είναι ο κορυφαίος οδηγός των τελευταίων 3 ετών. Και ο Τσέκο να ήταν πάλι θα έπρεπε να είχε πολύ ταχύτερο μονοθέσιο.

1-2 θέλω στο Σίλβερστοουν υπό βροχή. Μπόνους αν ο περσινός νικητής δεν πάρει βαθμούς.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#769274 Χωρίς πλάκα,και εγώ αυτό θέλω. ΜΑΞΑΡΟ νικητή στο Σίλβερστοουν. :eat:

Τώρα δεν υπάρχει Θάτσερ κύριοι. :shifty: Τελειώσατε κύριοι.
Άβαταρ μέλους
By TheBull
#769275
g8777 έγραψε:Χωρίς πλάκα,και εγώ αυτό θέλω. ΜΑΞΑΡΟ νικητή στο Σίλβερστοουν. :eat:

Τώρα δεν υπάρχει Θάτσερ κύριοι. :shifty: Τελειώσατε κύριοι.


Δυστυχώς δεν υπάρχει.

Όμως το βρετανικό κοινό θα αναγνωρίσει την επίδοσή του αν νικήσει. Αν όχι... Ακόμη πιο διασκεδαστικό.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#769276 Πάνω απ'όλα η ανθρώπινη αξιοπρέπεια και ζωή.
Ας νικήσει οποίος θέλει, δεν θα πεθάνουμε για την κωλοφορμουλα.