Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#756423
Giuseppe Busso έγραψε:
Geo f1 έγραψε:Νωθρο μουδιασμενο ξεκινημα..
Σαν τον πρωταθλητη.



Γιατί ρε Γκέο; 3η θέση στο βάθρο με το χρέπι, είναι σαν νίκη.

Μπορεί ως "πρωταθλητή" να εννοούσε εμένα :rtfm:

ripper το ξέρω πως στεναχωρέθηκες που δεν είμαστε teammates αλλά όχι και να ξεκινήσεις απεργία πρόβλεψης :s_cry
Άβαταρ μέλους
By thazio
#756433
JarnoT έγραψε:Χαιρετίζω τη νίκη της Alpine και του teammate thazio

Νίκος Παππάς έγραψε:Πρωτο βαθρο της χρονιας, συγχαρητηρια σε thazio για την νικη και STK για την 2η θεση

:s_howdy Μου αρέσουν τα γαλλικά, θα το πάω τέζα! (αρκεί να κερδίζουν οι Ferrari και να μην ξεχνάω να παίξω... :whistlink: )
Άβαταρ μέλους
By ripper
#756441
mikeerfol έγραψε:ripper το ξέρω πως στεναχωρέθηκες που δεν είμαστε teammates αλλά όχι και να ξεκινήσεις απεργία πρόβλεψης :s_cry


Αφήνω λίγο αβαντσο στην αρχή για να έχει ενδιαφέρον.
Πέρυσι χρειάστηκαν 2 αγώνες off για να καταφέρουν μια χούφτα εκλεκτοί να με περάσουν :shifty: :lol:

(Ήμουν υπό μετακόμιση με το ζόρι είδα τα qualy)
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#757746 GP SAUDI ARABIA - RESULTS

Q
Εικόνα

FL
Εικόνα

RACE
Εικόνα

STANDINGS
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#757749 * Respect στον theo13 που πέτυχε τον απόλυτο χρόνο Pole!! Αν θυμάμαι καλά, τόσα χρόνια, άλλη μια φορά έχει ξαναγίνει.
Επίσης, theo13, δεν έχεις απαντήσει ακόμα στα μηνύματά μου, σε έβαλα -αυθαίρετα- στην ομάδα της Red Bull, από τις διαθέσιμες ομάδες ήταν στις περσινές επιλογές σου. Τσέκαρε το μήνυμα που σου έστειλα, αν έχεις άλλη επιθυμία πες μου.

* Αλπινάρα πάλι κορυφή, 2/2 έχουμε ένα καλό μονοθέσιο και το καβαλάμε εναλλάξ κάθε βδομάδα :s_cool

* Willi, τι θα γίνει ρε παιδιά; :s_drinks
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#757766 Αγαπητε Jarno, ενω οι καρτελες με τα αποτελεσματα του αγωνα ειναι μεγαλες αρκετα οι καρτελες των συγκεντρωτικων ειναι πολυ μικρες και πατωντας πανω δεν μεγαλωνουν για να διαβαζονται. Μπορει αλλοι να ειναι τζοβενοι και να βλεπουν υπαρχουμε κι εμεις, Τζι, Γκεακος που δυσκολευομαστε να το πω ευγενικα, μας εχεις βγαλει τα ματια βρε κερατα, να το πως αλλιως :oops:

Μηπως μπορεi να γινει κατι διοτι παλια δεν ηταν ετσι. Φχαριστω εκ μερους τους

Trulli yours :s_roses
Άβαταρ μέλους
By g8777
#757778 Καλυτερα να μεινουν ετσι λεω γω. Τι να βλεπουμε; Την Haas μπροστα; Αλλο και τουτο παλι.
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#757782
diplomat έγραψε:Χάας σταθερά στους βαθμοί (παρότι είμαι ο χειρότερος κουάλιφάιερ του γκριντ), όμως πέσαμε αρκετές θέσεις.

Τουλάχιστον αυτή τη φορά δεν παραβίασες τα team orders, έμεινες πίσω από το Νο1 και κράτησες τον τζι εκτός βαθμών όπου και ανήκει. Άρα καλά πήγε ο αγώνας.
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#757783 Έχει χτυπήσει τρία αντιλυσσικά ο τζι από χθες το βράδι που τον άφησα άποντο. :shifty:

Παρεμπιπτόντως, ο Κόρτο θα μας κουβαλήσει με πόντιουμ την επομένη Κυριακή. :iconcool:

Corto Maltese έγραψε:Τουλάχιστον αυτή τη φορά δεν παραβίασες τα team orders, έμεινες πίσω από το Νο1 και κράτησες τον τζι εκτός βαθμών όπου και ανήκει. Άρα καλά πήγε ο αγώνας.


Ακολούθησα τα team orders όμως εγκατέλειψαν οι Ρέντμπουλ και πήρα πόντους. Αλλιώς πάλι θα ρώταγα σαν τον σερ αν δίνει πόντο η 10η θέση. :lol:
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#757841
Νίκος Παππάς έγραψε:Αγαπητε Jarno, ενω οι καρτελες με τα αποτελεσματα του αγωνα ειναι μεγαλες αρκετα οι καρτελες των συγκεντρωτικων ειναι πολυ μικρες και πατωντας πανω δεν μεγαλωνουν για να διαβαζονται. Μπορει αλλοι να ειναι τζοβενοι και να βλεπουν υπαρχουμε κι εμεις, Τζι, Γκεακος που δυσκολευομαστε να το πω ευγενικα, μας εχεις βγαλει τα ματια βρε κερατα, να το πως αλλιως :oops:

Μηπως μπορεi να γινει κατι διοτι παλια δεν ηταν ετσι. Φχαριστω εκ μερους τους

Trulli yours :s_roses

Δεν κάνω τίποτα διαφορετικό στην ανάρτηση των φωτογραφιών από αυτό που έκανα τις περασμένες χρονιές. Πέρυσι παρατήρησα ότι πατώντας πάνω στις φωτός δεν τις μεγαλώνει, δεν ξέρω γιατί. Όσο μεγάλες και να τις ανεβάσω, μοιάζει ότι το forum τις μικραίνει στο μέγιστο πλάτος και τέλος.
Αυτό που μπορεί εύκολα να γίνει, είναι να κόβω τους αγώνες που δεν έχουν γίνει, για να μειωθεί το πλάτος τους. Μέχρι να φτάσουμε στους τελευταίους αγώνες.
Ή πείτε μου τι κάνω λάθος να το φτιάξουμε :-)
Άβαταρ μέλους
By STK
#757880
JarnoT έγραψε:* Respect στον theo13 που πέτυχε τον απόλυτο χρόνο Pole!! Αν θυμάμαι καλά, τόσα χρόνια, άλλη μια φορά έχει ξαναγίνει.


Respect στον theo13! Στον τελευταίο αγώνα κάποιας σεζόν είχα πετύχει τον fastest lap από ότι θυμάμαι αλλά δεν είμαι σίγουρος για τη χρονιά.
Respect και σε εσένα φυσικά για όλη τη δουλειά!

Ο team mate μου ο touring θα εμφανιστεί ή θα μείνω μόνος κι έρημος; :hmmm: :(
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#757885
STK έγραψε:
JarnoT έγραψε:* Respect στον theo13 που πέτυχε τον απόλυτο χρόνο Pole!! Αν θυμάμαι καλά, τόσα χρόνια, άλλη μια φορά έχει ξαναγίνει.


Respect στον theo13! Στον τελευταίο αγώνα κάποιας σεζόν είχα πετύχει τον fastest lap από ότι θυμάμαι αλλά δεν είμαι σίγουρος για τη χρονιά.

2010, Yas Marina
FL Hamilton 1:41:274
FL STK 1:41.274
Εποχές 4Τ φόρουμ. Πόσα χρόνια παίζουμε ρε φίλε.. :s_scratchhead
Θυμόμουν και ένα αντίστοιχο του Geo, αλλά δύσκολα θα το βρω.