Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By otso
#795764
George_Prix έγραψε:
otso έγραψε:Παιδια ο νικητης τι κερδιζει;


Καπαμα κερδιζει :shifty:

Απλα ηθικη ειναι η κουπα!


καλα εσυ ειδικα και ο αλλος γιωργος ο φιλος μου δεν υπαρχει περιπτωση να κερδισετε ποτε γιατι πιο φανατικ οπαδους δεν εχω ξαναδει .
Ελεγα να μπω αμα ειχε επαθλο κανα ηλεκτρικο ποδηλατο ευγενικη χορηγια του ιδιοκτητη του φορουμ
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#795795
otso έγραψε:
George_Prix έγραψε:
otso έγραψε:Παιδια ο νικητης τι κερδιζει;


Καπαμα κερδιζει :shifty:

Απλα ηθικη ειναι η κουπα!


καλα εσυ ειδικα και ο αλλος γιωργος ο φιλος μου δεν υπαρχει περιπτωση να κερδισετε ποτε γιατι πιο φανατικ οπαδους δεν εχω ξαναδει .
Ελεγα να μπω αμα ειχε επαθλο κανα ηλεκτρικο ποδηλατο ευγενικη χορηγια του ιδιοκτητη του φορουμ


Εμενα δε μου κανει καθολου αισθηση να παιξω στο συγκεκριμενο. Απλα το παρακολουθω απεξω απεξω για πλακιτσα.

Ο Γκεο ομως που ειναι φανατικ οπως λες, νομιζω εχει σχετικα καλες επιδοσεις στο παιχνιδι σε σχεση με αλλους νον φανατικ.

Γενικα εχω την εντυπωση οτι οι περισσοτεροι ποσταρουν με συγκεκριμενο σκεπτικο για να αυξησουν τις πιθανοτητες τους, χωρις να κολλανε πολυ με τα οπαδικα τους...
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#795799 Φού και φού το θέλει το συναίσθημα. Έριξα πχ κάτι πυροτεχνήματα Οβιέδους, βάθρα Λούη στο χειρότερο σημείο της σεζόν, νταξ, το νοστίμισα λίγο. Επίσης, δε γνωρίζω για τους άλλοι, μα εγώ κάποιες φορές πέταξα αέρα πατέρα ό,τι να 'ναι γιατί δεν προλάβαινα είτε λόγω υποχρεώσεων, είτε γιατί το ξέχασα και δεν είχα χρόνο.
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#795834 Ένα ευχαριστώ και από μένα στον JarnoT για τη δουλειά που έκανε, όπως επίσης και στους υπόλοιπους για τα λόγια σας :s_howdy :s_howdy

ripper θα τα πούμε του χρόνου εμείς :shifty:
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#795840
Geo f1 έγραψε:Mike δλδ εσύ ποσταρεις χχ:59 για να μην αντιγράψουμε τις προβλέψεις σου? :D

Max Verstappen


Βγαινει τελευταιος πριν τη ληξη του χρονου, γιατι κραταει καλυτερα η πιστα :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Chris
#795864
Geo f1 έγραψε:Mike δλδ εσύ ποσταρεις χχ:59 για να μην αντιγράψουμε τις προβλέψεις σου? :D

Max Verstappen

βγαζει μεσο ορο απο τις προβλεψεις των υπολοιπων :lol:
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#795890
George_Prix έγραψε:Βγαινει τελευταιος πριν τη ληξη του χρονου, γιατι κραταει καλυτερα η πιστα :shifty:

Chris έγραψε:βγαζει μεσο ορο απο τις προβλεψεις των υπολοιπων :lol:

Το επόμενο θα είναι να ποστάρει νωρίς παραπλανητικά και στο xx:59 να κάνει repost με τις σωστές προβλέψεις :shifty:
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#795891
George_Prix έγραψε:Εμενα δε μου κανει καθολου αισθηση να παιξω στο συγκεκριμενο. Απλα το παρακολουθω απεξω απεξω για πλακιτσα.

Έχει περισσότερη πλακίτσα από μέσα, σα να παίζεις 21 με φασόλια. Η δοκιμή δωρεάν.
Αλλά όπως νομίζεις.