Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By g8777
#781758 Μαριε.

ΜΑΡΙΕ ΛΕΓΩ! :adminpower:

Κοιμαται ορθιος ο Μαριο παιδες. :s_coffee

Επρεπε ΗΔΗ να εχει ανοιξει το Skype. :s_dunno
Άβαταρ μέλους
By uncle_nontas
#781762
g8777 έγραψε:Μαριε.

ΜΑΡΙΕ ΛΕΓΩ! :adminpower:

Κοιμαται ορθιος ο Μαριο παιδες. :s_coffee

Επρεπε ΗΔΗ να εχει ανοιξει το Skype. :s_dunno
Μάριος είναι ένας, κ είναι ο Αγαθοκλέους

< Note 7 >
Άβαταρ μέλους
By g8777
#781764 Δεν πιστευω να πιστευεις :lol: οτι ο Μαικλ εχει την φατσα για να συνομιλησει με Τοτους, Στεφανους, Μαρκους, ποιοςδιαολοειναι στην Φοραδα. :s_yes
Άβαταρ μέλους
By g8777
#781779
Verstappen has run the floor that has worked so well for him in the early phase of the season, while Perez has been switched to a newer version that was trialled by both drivers in Austria and France but appeared to not deliver the step forward hoped for.

Perez revealed at Zandvoort last weekend that he would be sticking with the floor for a few more races, even though it appears not to be the optimum version and he has been battling to get on terms with his teammate for a little bit.

Red Bull team boss Christian Horner has revealed that the floor decision has been forced on financial grounds, with the squad most likely unwilling to build another old-spec floor at this stage of the season amid the restrictions of the cost cap.


https://www.motorsport.com/f1/news/pere ... /10365384/

:s_dunno
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#781981 Ωραία συνέντευξη του Rossi (Alpine) στο φ1.κομ.
Εξηγεί τα περί Αλόνσο και Πιάστρι. Κοινώς, ότι πιάστηκαν κορόιδα με τον δεύτερο γιατί δεν τον έδεσαν με δεσμευτικά συμβόλαια, παρά μόνο επένδυσαν χρόνο και χρήμα πάνω του στη βάση της ..ηθικής :omg:
Μου άρεσε όμως που είπε ότι έτσι πως έγινε η φάση, τουλάχιστον κατάλαβαν ότι δεν είναι στην ίδια ..συχνότητα. Κάλλια τώρα παρά μετά.
Για τον πρώτο (Αλόνσο) είπε ότι παραμένει φάμιλυ, χαχ.
Ήταν ειλικρινής σε όλα πάντως, με πλήρη αυτοκριτική.
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#782357 Μπήκες μεσάζοντας με τον Οβιέδο, να έχεις μπακ απ άλλον αγαπημένο;

Εμένα μου φαίνεται καλός ο Φελίπε. Χαίρομαι γιατί όπως είπαμε του χρόνου θα παρακολουθώ και Άστον για ευνόητους λόγους.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#783677 23 αγώνες το 2023, έχει αρχίσει και γίνεται τουλάχιστον υπερβολικό το πρόγραμμα. Η F1 δεν είναι NASCAR και ταξιδεύει σε όλο τον κόσμο.
https://www.motorsport.com/f1/news/f1-a ... /10372010/
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#783703 Έφυγε η Ρωσία, μπήκε το Βέγκας και επέστρεψε η Κίνα. Το θετικό είναι ότι μετακινήθηκε σε πιο προσιτή ημερομηνία η Ουγγαρία. Λες; :hmmm:

Όσο για τον αριθμό; Εγώ είμαι οπαδός και θέλω να βλέπω αγώνες, δε θα λυπηθώ τις ομάδες.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#783706
Corto Maltese έγραψε:Όσο για τον αριθμό; Εγώ είμαι οπαδός και θέλω να βλέπω αγώνες, δε θα λυπηθώ τις ομάδες.


ΑΚΡΙΒΩΣ. Αρκετα μας τα κανανε τσουρεκια ομαδες/οδηγοι με το "βαρβαρο" προγραμμα που ακολουθουνε. Και για το οποιο προγραμμα πληρωνονται ολοι αδρα. Αν δεν τους αρεσει, να πανε να δουλεψουνε 5 x 8ωρα την εβδομαδα σε καμια εταιρια.

Αντε και του παραχρονου 30 αγωνες. Οσο λιγοτερα ΠΣΚ χωρις Φ1, τοσο το καλυτερο :metalo: :metalo: :metalo: