Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By g8777
#751460 Θελει προσπαθεια για να μαζευτουν τοσες ακυρες ονομασιες υποθεματων σε μια ενοτητα ενος φορουμ. :s_empathy

Απο μενα ειναι ΝΑΙ.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#751461 Μην εισαι στριμμενο αντερο. Δινουν μια ομορφια. Δλδ θα σου αρεσε
Θεμα για Φερναντο Αλονσο
Θεμα για Κιμι Ραιικονεν
κλπ κλπ??
Αλονσιαδα
Θρυλος γεννηθηκε :metalo: :metalo: :metalo:
Άβαταρ μέλους
By Sijune21
#758069 Περιμενε ο πολυς Ρασσελ πως και πως να παει σε μονοθεσιο νικητη για να αποδειξει την αξια του...και πηρε ενα σαπακι λιγο καλυτερο απο το σαπακι της γουιλιαμς και της μακλαρεν.Αν εισαι ατυχος...
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#758077 Why HAMILTON Was So Slow In QUALIFYING Jeddah 2022



Μπαινει εδω γιατι ειναι συγκριτικο με τον Γιωργαρο :roll:
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#761008 Ποσο μπροστα ησουν ρε George Prix
Λειπες ρε μπαγασα

George_Prix έγραψε:Ο Γιωργακης ο Ρασσελ, που το χρονου θα γινει Γιωργος και λιγο μετα Γιωργαρος, αξιζει σιγουρα να εχει δικο του τοπικο.

Σιγουρα ενα τετοιο τοπικο δειχνει προωρο στα ματια των αδαων, για εναν οδηγο με μηδενικες επιτυχιες (νικες/πουλς/ταχυτερους γυρους). Με τη βοηθεια του Γιωργακη λοιπον, θα αποδειξουμε οτι δε χρειαζονται πολλες επιτυχιες ωστε να φανει ποσο καλος εισαι. Αρκει να κερδισεις καποιον που ο κοσμος ΝΟΜΙΖΕΙ οτι ειναι ο καλυτερος. Και μην ξεχναμε οτι θα εχει απεναντι του εναν πολυπειρο ομοσταβλο, που εχει μονοθεσιο ραμμενο στα μετρα του (να το πω κι εγω μια φορα με τη σειρα μου το ανεκδοτο) και συμβολαιο με #1 στατους στην ομαδα. Τελος εχει το αφεντικο της ομαδας, σα μεγαλυτερο θαυμαστη του.

Και για να ειμαι δικαιος, αν μετα απο 2 χρονια αποδειχτει οτι εκανα λαθος, θα ζητησω μετονομασια του τοπικου σε "Γεώργιος Ράσσελ. Ένα ακόμα πελατάκι του Λούη." ή κατι αλλο...


Γυρνα πισω :s_empathy :s_empathy :s_empathy
Άβαταρ μέλους
By g8777
#761012 Γκεακο .

Πάσο γαρδουμπα έφαγες; Έχεις επικαθήσεις λίπους στους νευρώνες.

Διατάσσω διατροφή με αγγούρι για κάνα μήνα. Δεν θέλω ου. 15 χρόνια μια χαρά ήσουνα με αυτή την δίαιτα. Σου έκατσε βαρύ το κρέας.
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#761016 Βρε Γιωργο θα μας τρελανεις;
Τι θελεις να πεις παλι; Οτι ταπωσε τον Χαμιλτον;
Τον ειδες τον αγωνα ή εβλεπες οτι σε συνεφερε;
Ξεκιναει, βρισκει ενα κενο και μπαινει δεξια και περναει ή βρισκεται διπλα διπλα στην Αλπεν που ηταν αριστερα του και τοτε στουκαρουν αλλοι 3 στην αριστερη λωριδα και ετσι βρισκεται μπροστα 4 θεσεις δηλαδη 7ος . Ε! αφαιρεσε τον Σαινθ, τον Ρικιαρντο και τον Λεκλερκ που εκαναν βλακειες.
Να οι 7 θεσεις που κερδισε.
Αν ηταν αριστερα στο ξεκινημα, θα επεφτε πισω απ τους αλλους και θα εχανε αρκετες θεσεις.
Θεμα συγκυριων ηταν.
Πολυ καλος οδηγος ειναι μεν, αλλα μη λεμε και βλακειες.
Τελευταία επεξεργασία από Y.V και 26 Απρ 2022, 00:01, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By Yugo_para_siempre
#761017
Geo f1 έγραψε:Ποσο μπροστα ησουν ρε George Prix
Λειπες ρε μπαγασα

George_Prix έγραψε:Ο Γιωργακης ο Ρασσελ, που το χρονου θα γινει Γιωργος και λιγο μετα Γιωργαρος, αξιζει σιγουρα να εχει δικο του τοπικο.

Σιγουρα ενα τετοιο τοπικο δειχνει προωρο στα ματια των αδαων, για εναν οδηγο με μηδενικες επιτυχιες (νικες/πουλς/ταχυτερους γυρους). Με τη βοηθεια του Γιωργακη λοιπον, θα αποδειξουμε οτι δε χρειαζονται πολλες επιτυχιες ωστε να φανει ποσο καλος εισαι. Αρκει να κερδισεις καποιον που ο κοσμος ΝΟΜΙΖΕΙ οτι ειναι ο καλυτερος. Και μην ξεχναμε οτι θα εχει απεναντι του εναν πολυπειρο ομοσταβλο, που εχει μονοθεσιο ραμμενο στα μετρα του (να το πω κι εγω μια φορα με τη σειρα μου το ανεκδοτο) και συμβολαιο με #1 στατους στην ομαδα. Τελος εχει το αφεντικο της ομαδας, σα μεγαλυτερο θαυμαστη του.

Και για να ειμαι δικαιος, αν μετα απο 2 χρονια αποδειχτει οτι εκανα λαθος, θα ζητησω μετονομασια του τοπικου σε "Γεώργιος Ράσσελ. Ένα ακόμα πελατάκι του Λούη." ή κατι αλλο...


Γυρνα πισω :s_empathy :s_empathy :s_empathy


Με βάση τα προβλήματα και το απρόβλεπτο του μονοθεσίου αλλά και κάποιες ψιλοατυχίες του Λούη στους 2 τελευταίους αγώνες, θεωρείς ότι το δείγμα σου είναι επαρκές για να βγάλεις ασφαλές συμπέρασμα ότι ο Λούης τρώει ξύλο;

Βγες στο τέλος του πρωταθλήματος και μίλα μερικώς.
Βγες στο τέλος του 2023 (αν συνεχίσουν μαζί του χρόνου) και μίλα περισσότερο.

Ότι μιλάς από τώρα είναι καθαρά θέμα που αφορά Δημήτριο Σούρα, Τένια Μακρή κτλ...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#761020 Έχει πετύχει απόλυτα τον σκοπό του ο εορτάζον.

Να σας συμπαρασύρει σε κουβέντα επιχειρημάτων για το πιο μπούρδα θέμα συζήτησης ( brainfart που λένε και στου χουργιο) εβερ όσον αφορά τον αθλητισμό.

Καρελιν. Αποκαλύφθηκε η ΑΠΆΤΗ όταν έχασε το 4ο χρυσό ολυμπιακό από τον Φονεα . Σας τα έλεγα από τότε, καθίστε να κάνουμε κουβέντα όμως.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#761049 :lol: :lol:
Ρε σεις τι βλεπω? Βγηκαν οι χαρακες και οι διαβητες? Και αν πηγαινε δεξια θα ειχε περασει αλλα πηγε αριστερα και κολλησε.
Πο τι μου λετε ρε παιδια?
Ολα αυτα ε?
Καπου τα χω ξανα ζησει ολα αυτα. Οταν εξηγουσαμε και μεις καποια πραγματα σε διαφορα περιστατικα.
Αλλα οχι τοτε ηταν αλλιως.
Ο Ρουκι εσκισε τον Ισπανο
Ο Μαξ δεν εχει κανει και τιποτα τοσα χρονια
κλπ κλπ κλπ.

υγ
Ξεχασα να πω οτι στον Ρασσελ στο πιτ δεν του αλλαξαν ρυθμιση στην πτερυγα και του ειπαν οτι θα εχει υποστροφη και φθορα στα ελαστικα. :s_empathy
Και αν τα λογια ειναι δυσκολα ας το πουμε με μια εικονα
Εικόνα

YV
ΑΝ δεν ειχε 2 dnf ο Βερ θα ηταν 1ος. Τα αν τα εχω αφησει πισω πλεον :s_biggrin :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#761054 "Δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλεύεται" λεει η παροιμια Γκεακο.

Θυμασαι Γιωργο ( χρονια σου πολλα :s_roses ) τοτε που καποιος αλλος ελεγε στον Ναντο οτι δεν αξιζει να οδηγει τετοιο μονοθεσιο; Ετσι πανε αυτα. Οταν εχεις εναν 7κις να μην μπορει να οδηγησει, να προσπερασει ενα αργοτερο, στα χαρτια , μονοθεσιο, αυτο θα πεις.
Γιατι εχεις μια μακρα συνεργασια μαζι του, γιατι σου εφερε 8 κουπες κατασκευαστων, γιατι τον πληρωνεις ενα σκασμο λεφτα και του εδωσες χρεπι για φετος.

Ο Ρασελ κανει αυτο που μπορει, αντεχει το ξυλο ( απο ολες τις ομαδες οι Μερκ εχουν το χειροτερο porpoising με διαφορα!) και προσπαθει να δειξει πραγματα στους νεους εργοδοτες. Ο Λιουις δεν εχει να αποδειξει τιποτα, ο Ρασελα πολλα. Γι' αυτο και προσπαθει παραπανω.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#761056 (σε ευχαριστω πολυ)Ναι αλλα ο Ναντο μας πηγαινε 22-0 τον Βαντουρν που ειχε να αποδειξει στα νεα αφεντικα και τελικα δεν απεδειξε και εφαγε ποδι.

Τεσπα περα απο το πειραγμα 4 αγωνες ειναι ελαχιστοι για να βγει συμπερασμα. Αλλα μια 1η εικονα την εχουμε



Η Ντανικα δεν ειναι αυτη?