Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By g8777
#724778
Yugo_para_siempre έγραψε:Επειδη ειμαστε στο ιδιο φορουμ, για μενα δεν υπαρχει κανενας.

Ουτε καν ο Τζι που τρολαρει, δεν πιστευω οτι τον θεωρει εξωπραγματικο.

Σχεδον ολοι θεωρουν οτι ειναι στην ελιτ των λιγων κορυφαιων της ιστοριας.


Εξωπραγματικός είναι μόνο Ένας. Ο Αυτός μωρέ. Ο Νιβο του Μάτριξ. Πφφφ.....
Ο Άνθρωπος από την Μαντσουρια. The Dutch Connection. Το Ασανσέρ για Δολοφόνους.
Ο Μασιστας εναντίον Ηρακλή μωρέ. Τί άλλο να πω.

Γιουγκο θα σου πω τί μου είχε γράψει ο Λάουντα το 2015.

"ΑΧ ΚΟΎΛΑ"


:hmmm:
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#724782 Τζι μεχρι τωρα σωζεσαι καπως με τις τρολλιες και το πεταγμα της μπαλας στην εξεδρα. Απο του χρονου θα πρεπει να αρχισεις να σκαβεις λαγουμι να κρυφτεις για να σωθεις. Ή καλυτερα αρχισε απο φετος το σκαψιμο. Καντο σε διαστασεις πυρηνικου καταφυγιου, να χωρεσουνε πολλες Λουιτσες μεσα :s_empathy
Άβαταρ μέλους
By BARHonda
#724787 Ευτυχώς που υπάρχουν κάναδυο άτομα σε αυτό το φόρουμ και προσπαθούν να μας βγάλουν την τσίμπλα από τα μάτια που μαζεύεται 15 χρόνια τώρα


< >
Άβαταρ μέλους
By g8777
#724792 Ευτυχως να λες που παρα το συνεχες flame εχουν την αρμοσουζα :shifty: θεση στο σωμα μας και δεν ασχολειται το μυαλο μας με μπουρδες.
Τελευταία επεξεργασία από g8777 και 09 Σεπ 2021, 19:40, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#724801 Russel_Prix
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#724805 Και κατι on topic


Ο ενας με το καλυτερο μονοθεσιο
και ο αλλος με το 2ο χειροτερο. Αντε μπορει και 3ο χειροτερο.
Άβαταρ μέλους
By edmond
#724807
ripper έγραψε:Μακάρι Γιώργο μου, αλλά με τις δηλώσεις του περί τράγου πολύ φοβάμαι ότι θα πέσει ανάλογο σαμποτάζ με αυτό της McLaren του 2007 και θα μείνει η απάτη καλά κρυμμένη.
Ο Τοτός και όλο το Βρετανικό σκυλολόι θα σκυλιασει για να μην πειραχτεί το θείο βρέφος.

Δεν πχ Εκκλησία ΑΕ με Ιησού Χριστό.
Same story :iconcool:


Βασικά αυτό.
Πέραν τούτου, πόσο ακόμα θα κάτσει ο λούης ενεργός?
Νομίζετε ότι θα καθόμαστε για χρόνια ακόμα να βλέπουμε ξεβρακώματα? :innocent:
Μια χαρά θα γίνει παράδοση παραλαβή βρετανικών κολωπαιδαριών :roll: , άαααν προλάβει να τσιμπήσει 8ο και 9ο έχει...κακώς :shifty: και όλα μπόμπα.

ΑΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧ μωρή φοράδα, εσύ μας το' χεις κάνει αυτό, ν' ασχολούμαστε με τις αλ@ξωκολιές των μπρίτ σίστερς...
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#724811 Καλά ας περάσει τον Λατίφι πρώτα και βλέπουμε μετά αν θα ξεφτιλίσει η όχι τον Χάμιλτον. :iconcool:
Προς το παρόν 6-4 είναι οι βαθμοί τους. Υπέρ του Καναδού. Φυσικά δεν μετράω το φιάσκο του Σπα όπου δεν έγινε αγώνας. :rtfm:
Καλός ο ένας γρήγορος γύρος, αλλά όπως λέμε και ξαναλέμε, την Κυριακή δίνονται οι βαθμοί. :s_bye
Άβαταρ μέλους
By g8777
#724814 Ρε συ Μπαγιερν θυμασαι κατι γλεντια που κανανε στον Ντιεγκο μεταξυ 1995-1997; :svivhaha:

Ποιος Ντιεγκο τωρα, τα ελεγα απο το 1986 που ολοι τον αποθεωναν. Παικτακος, ετυχε να βρεθει σε μια εποχη που το αθλημα ευνοουσε τους κοντοπουτανους, ασε που μια ζωη ειχε παρταλια συμπαικτες. Αμ το αλλο;

Πηγε και ΑΠΑΙΤΗΣΕ να αγωνιζεται με Ζιτα Ελλας γιατι βιδωναν καλυτερα οι ταπες στο χορταρι. :vava:

Μπαγερ βλεπω ποδοσφαιρο απο την μεγαλη πορεια του ΠΑΟ στο Wombley. Δεν μιλας με καναν χτεσινο.
Τελευταία επεξεργασία από g8777 και 09 Σεπ 2021, 22:55, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#724818 Ενδιαφεροντα συμπερασματα απο το τοπικο μεχρι τωρα. Διαβασαμε ενα τσουβαλι τρολλιες, προσωπικες επιθεσεις προς το γραφοντα, ειρωνιες, ειδαμε τη μπαλα να φευγει εκτος γηπεδου και να κατευθυνεται προς το διαστημα, αλλα για την ταμπακιερα τσιμουδια. Δε βγηκε κανενας να μου πει "τι λες ρε ασχετε, αποκλειεται να κερδισει ο νεοπας την κατσικα το Λουη".

Εγω ρισκαρω να γελοιοποιηθω που πονταρω στο Γιωργακη απεναντι σε κοτζαμ 7ακις που εχει σαρωσει ολα τα ρεκορ . Και τοσοι θαυμαστες του Λουη κανουν την κοτα κι απλα κραζουν εμενα που εχω τα @@ να πω την αποψη μου?

Καταντια :s_sad
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#724822 Για μένα είναι ο επόμενος πιλότος που θα καρδιοχτυπώ να κερδίσει :yahoo:

Οπότε ισχύει το: "Ο βασιλιάς πέθανε - Ζήτω ο βασιλιάς!" :superman:
Άβαταρ μέλους
By sparticle
#724829 Δηλαδη το τοπικο ανοιξε για να κανουμε ολοι τις προβλεψεις μας για του χρονου κι αναλογως ποιος θα πεσει μεσα και ποσο, θα ειναι πλεον ο νεος ουμπερ αλες αναλυτης και ινσάιντερ του φορουμ.

Οk, δεν παιζω.

Σοβαρα μιλωντας παντως, ασχετως υπογραφων, εξακολουθω να βλεπω πιθανο ο Hamilton εαν παρει το 8ο να αποσυρθει. Και με εναν αερα «ηρθε ο νεος (Βρετανος) και πρεπει να κανω περα»
Άβαταρ μέλους
By g8777
#724830 Οπως ειχε πει και ο Μαρκβαγκ Τουαιην:

Εικόνα


Θελω να ειμαι σαφης γιατι υπαρχει μια συγχυση. Η παρακατω φραση


Εικόνα

που του αποδιδεται κατα κορον ΔΕΝ ειπωθηκε απο τον Μαρκο. Ισως η συγχυση προκαλειται απο το παρομοιας θεματολογιας αποφθεγμα του


Εικόνα

Παρακαλω να ειμαστε ακριβολογοι οταν κανουμε επικληση στην αυθεντια, το γραφω γιατι μεθαυριο μπορει να συμβει και στα τοπικα της Φορμουλας ( " α, οπως εγραψε και ο Γιωργος Γεωργιου ......" ) και τα επιχειρηματα μας να ειναι εξαρχης αδυναμα.

Ριππερ δεν θα το κρυψω, αυτο το ποστ απευθυνεται ειδικα σε σενα ριππερ.

ΡΙΠΠΕΡ. :x :x
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#724841
George_Prix έγραψε:
Απλα λιγο να βαλουμε τα πραγματα στη θεση τους θελουμε. Γιατι αυτα τα 7 μεχρι τωρα κατσαρολικα, εμπεριεχουν τεραστια δοση κωλοφαρδιας (κορυφαια μονοθεσια και μετριοι ομοσταβλοι)


Γιατι ποιος εχει παρει κατσαρολικα με κακο μονοθεσιο και ανταγωνιστικο ομοσταβλο;