Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By sparticle
#761113
:s_rofl

(στην περίπτωση που δεν παίζει: https://www.youtube.com/watch?v=30TWnnibs7k)
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#761131 Έχω ξαναπεί ότι φέτος ο Μαξ είναι πολύ άνετος και ωραίος. Δεν ξέρω τί θα γίνει ΑΝ και ΕΦΟΣΟΝ αλλά προς το παρόν είναι πολύ ωραίος
Άβαταρ μέλους
By g8777
#761133 Ανετος και ωραιος μεχρι να παραδοσει πνευμα η μηχανη. Την συνεχεια την ξερουμε ολοι. Μακραν του δευτερου ο χειροτερος τσογλανος σε τιμ ραδιο.
Άβαταρ μέλους
By Yugo_para_siempre
#761135 Geo για το όταν λέγατε εσείς κάποιες δικαιολογίες για το Αλόνσο - Λούης του 2007 και εμείς δεν ακούγαμε και λοιπά τρυφερά.

Να τα πάρουμε λίγο από την αρχή.

1ο και βασικό.
Σχεδόν κανένας εδώ μέσα δεν έχει πει ή υπονοήσει ότι ο Λούης έσκισε τον Αλόνσο.
Το μόνο που έχει μαλλιάσει η γλώσσα μας να λέμε είναι ότι ο Λούης είναι επιπέδου Αλόνσο και αποδείχτηκε και από τη μετέπειτα πορεία του αλλά και από τη μια σεζόν στην ίδια ομάδα.
Συνήθως το λέμε ως απάντηση υπονοούμενων σου/σας ότι ο Αλόνσο είναι καλύτερος και όχι στο ίδιο κορυφαίο επίπεδο με το Λούη. Την οποία θέση αποποιείστε σε κάποιες στιγμές μεγαλοψυχίας, μέχρι την επόμενη ευκαιρία που την ενστερνίζεστε πάλι με τα γνωστά υπονοούμενα.

2ο.
Το φετινό μονοθέσιο έχει σοβαρά θέματα με το στήσιμο του επειδή μπιστάει.
Ισως ο πιτσιρικάς να παίρνει περισσότερα ρίσκα και να έχει περισσότερες σωματικές αντοχές.
Το 2007 και οι δύο είχαν μονοθέσιο πρωταθλητισμού.

3ο.
Εχουν περάσει μόνο 4 αγώνες.
Όχι ολόκληρη σεζόν.

4ο.
Στους 2 από τους 4 ο Λούης ήταν μπροστά. Στην Αυστραλία ήταν απλά άτυχος με το SC που έκατσε στο Ράσελ.

Ο Ράσελ είναι πολύ δυνατός μπορεί να αποδειχθεί ανάλογου επιπέδου ή καλύτερος αλλά για να είμαστε σίγουροι θέλουμε 1 ίσως και 2 σεζόν.
Άβαταρ μέλους
By Sijune21
#763083 Εχει πολυ ψωμι ακομα ο Ρασελ,κανενας φονεας του Λουη δεν εγινε ακομη,ο αλλος ειναι σε κακο φεγγαρι γενικα και εχει διαγραψει την φετινη χρονια.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#763085 Ε, ναι, έλεος πια, ξεσκεπάστηκε επιτέλους ο LH και η μετριότητά του, δεν πρόκειται για κακό φεγγάρι. Δεν υπάρχουν δικαιολογίες.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#763087 Δεν ξέρω για τα μερομήνια του Λούη, ο Γιώργης πάντως είναι ντιπ γροθος. Κρίμα, είχαμε ελπίδες.

Για τον Ρασελ λέω.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#763125 Κατσε σε λιγο θα ερθει και ο αναδρομος ερμης και ο Διας στον σκορπιο.

:lol: :lol:
Ολα τα χαρτια στο τραπεζι.
Ετσι ειναι Λουη μου.

Οταν λεγαμε οτι ο Αλονσαρος το 2007 ειχε θεματακια (ελαστικα κλιμα προσαρμογη κλπ) ολοι ελεγαν ουυυυυυυυ τον εσκισε ο ρουκις και δε δεχονταν αντιλογο..15 χρονια μετα ειδατε πως τα φερε η ζωη?????

Τωρα απλα δεν μπορει να βολευτει το παιδι αλλα ο Γιωργης μπορει μωλε :s_whiteflag :s_whiteflag

:s_roses
Άβαταρ μέλους
By g8777
#763126 2022-2007=15.

Βρε Γκεακο.

15 χρονια κοπρανα δεν κραταει ουτε η Ελενη Ψυχουλη μεσα της.

Βαλτε τον Γκεακο στο Σμιθσονιαν.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#763127 Δεν καταλαβα. Εχουμε χρονικο περιορισμο αναφορας περιστατικων και αναμνησεων?
Απο την στιγμη που οι πρωταγωνιστες του τοτε οδηγουν και τωρα? :s_whiteflag

Εδω μεχρι και τον Αλεζι αναφεραμε για τον Τσαρλς!! :s_biggrin