Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#697325
g8777 έγραψε:Μιραγκε δωσε ΟΚ να αρχισω τα βλαστημια.


Αν ειναι να γινει σωστα η δουλεια, να πει πρωτα ο Μιραγκε στο ΧαιΦαι να τερν οφφ την τιμημενη (σικ) τη λογοκρισια, να γουσταρουμε και λιγακι :lol:

Ετσι θα παρουμε μια ιδεα του τι θα ακουμε απο το Λουη ΣΟΥ στον ασυρματο, σε περιπτωση που βρεθει καποτε τελευταιος στα αληθεια :shifty:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#697327 [Λογοκρισία][λογοκρισία] με τον [λογοκρισία]

Redmi Note 8 Pro
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#697377
mirage έγραψε:Συνιστώ ποδηλασία με πραγματικό ποδήλατο.


Με το ποδήλατο γίνονται και πραγματικά ατυχήματα (FA) :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#697398
George_Prix έγραψε:Εικόνα


Επειδη δεν τους κοβω τους Αμερικανους να μου χαριζουν μερες, μπας και αυτο το 07/03/2021 ειναι με το Αμερικανικο συστημα και σημαινει 3 Ιουλιου κι οχι 7 Μαρτιου? :hmmm:

Μπορει να τσεκαρει καποιος τη συνδρομη του να δουμε αν το πρωτο νουμερο ειναι τελικα ο μηνας?
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#697406 Ευχαριστω φιλε! Τωρα που κοιταξα το προγραμμα, πρωτος αγωνας ηταν 03-05 Ιουλιου 2020. Οποτε περιμενα τους μοναχοφαηδες (ξερουν αυτοι) να πουνε για κανενα εκπτωτικο κουπονι μεχρι τελευταια στιγμη και τελικα Παρασκευη 3 Ιουλιου μου πηραν ολοκληρο το 50αρικο οι Αμερικανοι :thumbsdown:

Και το ιδιο θα γινει λογικα και φετος μολις τελειωσει η συνδρομη μου αφου δεν το κοβω να παιζει το 25% μεχρι τοτε. Καπως πρεπει να το μηδενισω το κοντερ και να ξεκιναει κανονικα η συνδρομη μου καπου κοντα με την αγωνιστικη σεζον που εχουν τις εκπτωσεις :ninja:
Άβαταρ μέλους
By Chris
#697491 Αν κανεις cancel subscription σημερα δε θα σε αφησει να αγορασεις το επομενο αμεσως? Εχεις να χασεις κατι?

Edit Γενικα λιγο προσοχη με οποιοδηποτε subscription service αγοραζουμε απο αμερικανικη πηγη, το autorenew χωρις (ή με ελαχιστη) ενημερωση παει συνεφο, ειναι το business plan τους. Ειμαι σχεδον βεβαιος οτι υπαρχει καπου καποιος κανονας της ΕΕ που το απαγορευει, αλλα δε μασανε
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#697495
Chris έγραψε:Αν κανεις cancel subscription σημερα δε θα σε αφησει να αγορασεις το επομενο αμεσως? Εχεις να χασεις κατι?

Edit Γενικα λιγο προσοχη με οποιοδηποτε subscription service αγοραζουμε απο αμερικανικη πηγη, το autorenew χωρις (ή με ελαχιστη) ενημερωση παει συνεφο, ειναι το business plan τους. Ειμαι σχεδον βεβαιος οτι υπαρχει καπου καποιος κανονας της ΕΕ που το απαγορευει, αλλα δε μασανε


Να σου πω την αληθεια αφου εχω μεχρι τον Ιουλη δεν τους δινω μια. Μεχρι τοτε ποιος ζει ποιος πεθαινει :lol:

Εδω και πολλα χρονια, ακομα και παλια με το live timing πως το λεγανε... με πηγαινε μπαλα. Ηξερα οτι πρεπει να ανανεωσω καπου στο ξεκινημα της αγωνιστικης χρονιας. Περσι με τον κοβιντ αγορασα Ιουλιο (γιατι καποιοι περνουσανε γραμμη να περιμενουμε :s_tongue ) και μετα ξεχαστηκα εντελως. Αλλα αυτη την καρτα την εχω παντα αδεια και βαζω μονο οταν ειναι να πληρωσω κατι, οποτε ηξερα πως θα εχω περιθωριο να ακυρωσω τη συνδρομη και να ψαξω για πιθανες εκπτωσεις εκεινες τις μερες, χωρις να μου τα ρουφηξουν αυτοματα. Απλα το εκανα subscription για να ειμαι καβατζωμενος σε περιπτωση που σκεφτουν τα Αμερικανακια να ανεβασουν καμια τιμη στο μελλον :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By ripper
#697607 Εγώ πάλι βαριέμαι αφάνταστα να μπω σε όλη αυτή την διαδικασία.
Θεωρώ τα 50€ λογική τιμή και απλά ανανεώνει αυτόματα.
Το πρώτο το πήρα με έκπτωση, μας έδωσαν και κάποια πίσω όταν δεν δούλεψε, μας έδωσαν και 2 μήνες παράταση λόγω κορωνοϊού, καλά το πάνε.

Πλήρωνα μόνο για το live timing, τώρα που έχω και εικόνα όπου και αν είσαι και γενικά πλήρη πρόσβαση δεν θα δώσω;
Άβαταρ μέλους
By cmarin
#697636 Από τα αποτελέσματα των δοκιμών φαίνονται τα προβλήματα των Merc, πιο πολύ από τους γύρους που έκαναν και όχι από τους χρόνους . Από τα υπόλοιπα βλέπω να έχουν έρθει πιο κοντά φέτος RB, McLaren, AlphaT, Alpine & Ferrari και λογικό είναι αφού ουσιαστική εξέλιξη δεν υπάρχει.
Αυτό δείχνει και ένα πιο ανταγωνιστικό πρωτάθλημα και μακάρι να επιβεβαιωθεί. Ραντεβού σε 10 μέρες για το FP1.