Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By g8777
#744676 Αυτοί που δεν μπορούν να σκεφτούν όμως; Εκείνοι τί θα πούνε Γκεακο;
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#744783 Και 80-0 να χάσει στην επόμενη σεζόν δε θα βρεθεί ούτε ένας σοβαρός άνθρωπος που θα αλλάξει γνώμη. Άλλωστε κάποτε γίνεται Θεός, πότε θυσία. Είναι γνώρισμα των μεγάλων.
Άβαταρ μέλους
By Sijune21
#745000
George_Prix έγραψε:Ποια αρνηση πραγματικοτητας ωρε Νικο? Τι δεν καταλαβαινω σαν οπαδος, που καταλαβαινετε εσεις οι υπολοιποι? Εγω το μονο που ειπα, ειναι οτι θελω να μεινει ο Λουης κι οτι κανενας αθλητης/ομαδα δεν τα παρατησε ποτε επειδη αισθανθηκε οτι αδικηθηκε μια φορα.


Θα συμφωνησω ως προς το κομματι οτι η αντιδραση του χαμιλτον ισως ειναι υπερβολικη και εγωιστικη,οκ,χαθηκε ενα πρωταθλημα με τον τροπο αυτο που ετσουξε κακα τα ψεμματα,ομως ενας οδηγος τοσων πρωταθληματων,σε μια τοσο δυνατη ομαδα,θα επρεπε να πεισμωσει και να ξεκαθαρισει οτι εχει στοχο το 2022 να παρει αυτο που εχασε το 2021,οχι να αφηνει να αιωρειται η δυσαρεσκεια,το κλαψιμο οτι μου πηραν τη μπουκια απο το στομα και τωρα τι θα κανουμε,να τα παρατησω τωρα η να μεινω,και αν χασω ξανα,απο τον ρασελ,απο τον μαξ?
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#745041
Sijune21 έγραψε:
George_Prix έγραψε:Ποια αρνηση πραγματικοτητας ωρε Νικο? Τι δεν καταλαβαινω σαν οπαδος, που καταλαβαινετε εσεις οι υπολοιποι? Εγω το μονο που ειπα, ειναι οτι θελω να μεινει ο Λουης κι οτι κανενας αθλητης/ομαδα δεν τα παρατησε ποτε επειδη αισθανθηκε οτι αδικηθηκε μια φορα.


Θα συμφωνησω ως προς το κομματι οτι η αντιδραση του χαμιλτον ισως ειναι υπερβολικη και εγωιστικη,οκ,χαθηκε ενα πρωταθλημα με τον τροπο αυτο που ετσουξε κακα τα ψεμματα,ομως ενας οδηγος τοσων πρωταθληματων,σε μια τοσο δυνατη ομαδα,θα επρεπε να πεισμωσει και να ξεκαθαρισει οτι εχει στοχο το 2022 να παρει αυτο που εχασε το 2021,οχι να αφηνει να αιωρειται η δυσαρεσκεια,το κλαψιμο οτι μου πηραν τη μπουκια απο το στομα και τωρα τι θα κανουμε,να τα παρατησω τωρα η να μεινω,και αν χασω ξανα,απο τον ρασελ,απο τον μαξ?
Μα δεν χάθηκε. Του το πηραν απο τα χέρια. Αν το έχανε, όλα καλά. Συμβαίνουν.

Redmi Note 8 Pro
Άβαταρ μέλους
By sparticle
#745042 Ποιο κλαψιμο βρε παιδια, ο Τοτο εβγαλε ενα βιντεακι ολο κι ολο. Κατα τα αλλα η απολυτη σιωπη.

Καπου εδω να γραψω οτι θεωρω σχεδον... υπερανθρωπο το οτι βγηκε απο το αυτοκινητο του μετα απο ο,τι συνεβη, χαμογελασε, συνεχαρη τους πρωταθλητες και επαιξε στο βαθρο με τις σαμπανιες.

Μην πω τι (πιστευω) οτι θα εκανε η αλλη πλευρα σε μια αντιστοιχη περιπτωση, ειδαμε και στη Τζεντα ενα μικρο δειγμα παρακρουσης.

Κατα τη γνωμη μου, ισως η σημαντικοτερη χρονια του Hamilton στην F1 σε ολα τα επιπεδα.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#745045 Εδώ έχουμε νέο πρωταθλητή, που έσπασε ένα παραλίγο ρεκόρ και δεν παιζει πουθενα.
Που είναι τα αφιερώματα, τα ρεπορτάζ.

Σαν να ντρέπονται ένα πραγμα και κρατάνε χαμηλούς τόνους.

Redmi Note 8 Pro
Άβαταρ μέλους
By Sijune21
#745584 Ο Hamilton,στο συμβολαιο που υπεγραψε και ανανεωσε,εχει ορο οτι μπορει να το σπασει και να φυγει ετσι απλα εν μια νυχτι?
Άβαταρ μέλους
By Ove20
#745590
g8777 έγραψε:Αν αποσυρθει γιατι οχι; Και ο Ροζμπεργκ το ιδιο εκανε.


Ο Ροζμπεργκ δεν είχε ανανεώσει αν θυμάμαι καλά. Ο LH έχει ανανεώσει 1+1 ?
Άβαταρ μέλους
By g8777
#745594
Geo f1 έγραψε:Ακομα να φανει ο σερ? :(
Δεν το χωνεψε ακομα ?


Γκεακο οπως πιθανον να γνωριζεις η διαδικασια της πεψης σε ορισμενες περιπτωσεις μπορει να κρατησει ακομα και καμια 15αρια χρονια.

Κουραγιο Γκεακο, η ουρα εμεινε.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#746138


Πολύχρονος μεγάλε. Αν δεν σε λέγαν Λούη, Ιωάννη θα σε λέγαν. :iconcool: :iconcool: :iconcool: