Forum για τη Formula 1

Ποιος θα είναι ο νικητής;

1
17%
0
N/A
1
17%
0
N/A
2
33%
0
N/A
1
17%
1
17%
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#659005 Εικόνα

Εικόνα













Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#659328
fokion έγραψε:Κρίμα για τον Hulk...


Δεν είναι ποτέ κρίμα όταν κάποιος είναι καλά στην υγεία του (=Πέρεζ).

Ο Χουλκ είχε την ευκαιρία να αποδείξει την αξία του και μπορεί να πάρει μεταγραφή για του χρόνου ή και φέτος αν λυθεί πρόωρα το συμβόλαιο του Φέττελ :shifty:
Άβαταρ μέλους
By fokion
#659393
Same_old_story έγραψε:
fokion έγραψε:Κρίμα για τον Hulk...


Δεν είναι ποτέ κρίμα όταν κάποιος είναι καλά στην υγεία του (=Πέρεζ).


προφανως ! το σχολιό μου δεν ηταν για την υγεια του Περεζ.. αλλα για το οτι και παλι θα παει στην καφετερια... ελπιζοντας παλι οτι ισως να τον παρει καποιος τηλεφωνο....

Γεγονος το οτι "εδειξε"... Βεβαια οντας με τελειως αλλη ψυχολογια, αυτη του δεν εχω και τιποτα να χασω, ισα ισα...
και χωρις προετοιμασια ( φυσική κατασταση, χιλιομετρα που θα ειχε κανει σε μια ομαδα στις δοκιμές + τους προηγουμενους αγωνες, να συμετεχει στο στησιμο του μονοθεσίου, κλπ) παλι καλα τα πηγε...
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#659394 Επρεπε η Ferrari να τον εχει παρει ηδη τηλεφωνο το Hulk. Και χερουκλα θα επαιρνε στην ομαδα και μαθημα στο Φεττελακο θα εδινε.

Του "χρωσταει" κιολας η Ferrari του Hulk. Πριν απο χρονια δεν τον πηρανε... γιατι ηταν ψηλος και δεν "ταιριαζε" με το μονοθεσιο!!! Και πηραν το Massa τον κοντο με τη γραβατα τελικα (βασικα ουτε που θυμαμαι ποιον πηραν τοτε)!
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#659486 Ω ρε στούκα που γλιτώσαμε στο τσακ στα 3α δοκιμαστικά !!

Κάτι θα έγραφα και στο Σίλβερστον για τον βλάκα τον Μάγκνουσεν αλλά είπα άστο μπορεί να έτυχε , εε δεν έτυχε . είναι για τα δεδομένα της Φ1 χαζούλης.
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#659521 Δεν ξέρω βέβαια αν είναι καθαρά λάθος του Magnussen. ο Ocon τι γύρευε να τον περάσει από δεξιά;
Άβαταρ μέλους
By g8777
#659587 Τι αλλο να κανει ο Λουης ; Να κατεβει να σταματησει τον Μαξ; :s_hang

ΔΙΩΞΤΟΝ, καρκινο βγαλαμε :(