Forum για τη Formula 1

Ποιος θα είναι ο νικητής;

2
20%
1
10%
1
10%
0
N/A
3
30%
0
N/A
1
10%
0
N/A
0
N/A
0
N/A
1
10%
0
N/A
1
10%
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#655209 Εικόνα

Εικόνα













Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#655503

9 χρονια πριν...Απολαυστικο...Ο Φεττελ κλασσικα το λαθακι του. Λες και βλεπουμε αλλο Λουη τωρα σε σχεση με τοτε...Αλονσο i dont care κλπ ωραια!!
Άβαταρ μέλους
By edmond
#655766 Νομίζω πρώτη φορά που βλέπω κάποια φεράρι πρώτη σε οποιαδήποτε κατάταξη...
Άβαταρ μέλους
By BARHonda
#655844 Τα original Mercedes είναι λες και έχουν ground effect, απίστευτο γκριπ

Αν δεν βρέξει αύριο κανονικά, θα «βρέξει» κάτι άλλο


< >
Άβαταρ μέλους
By BARHonda
#655847 O Max πάλι μοιράζει ταρίφες, ο Albon ακόμα ένας που θα πάρει πόδι. Καλώς ή κακώς, η καλύτερη εναλλακτική της RB αυτή τη στιγμή είναι ο Vettel

Θεωρητικά, δεν θα τρώει μισό δευτερόλεπτο σε γύρο του 1:15 ή του 1:05 και 30+ δευτερόλεπτα στον αγώνα χωρίς να έχει αργότερο οδηγό μπροστά του


< >
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#655849 εγώ με 4 κούπες γιουσουφάκι του max δε θα πήγαινα να γίνω πάντως
Άβαταρ μέλους
By BARHonda
#655850
mousatos έγραψε:εγώ με 4 κούπες γιουσουφάκι του max δε θα πήγαινα να γίνω πάντως
Τι εννοείς με το γιουσουφάκι; Να τον έχουν από την ομάδα εξαρχής #2 ή ότι θα τον κάνει ο Max γιο γιο;


< >
Άβαταρ μέλους
By TheBull
#655853 .........
......
....

:(



Ο Albon δεν μπορεί. Αν και συμπαθής (μέχρις ότου σύρθηκε από τις ανοησίες του Hamilton, και σαν σωστός υποτακτικός γονάτισε), δεν έχει δείξει να αξίζει την θέση. Τυχερός που δεν υπάρχει κάποιος με Super Licence αυτήν την στιγμή στην ακαδημία της Red Bull.

Οι κινητήριες μονάδες της Mercedes πολύ καπνίζουν… Δεν ακούω να λέγεται τίποτα οπότε υποθέτω ότι δεν είναι κάτι ύποπτο αλλά από την άλλη δεν έχω ακούσει και κάποια εξήγηση για αυτό.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#655869
BARHonda έγραψε:η καλύτερη εναλλακτική της RB αυτή τη στιγμή είναι ο Vettel


Όταν υπάρχει η Pink Mercedes γιατί να ασχολείται o Vettel με την RBR? Του χρόνου, δε, θα έχει και βαρύ όνομα, Aston Martin, και του Φεττελάκου του αρέσουν κάτι τέτοια, ειδικά αν είναι σε τίποτα British Racing Green.